Pragaleria Dom Aukcyjny

Aukcja Charytatywna w Teatrze 6. piętro - UWAGA! Zmiana terminu aukcji. Nową datę podamy już wkrótce.

30.05.2020 sobota

19:00

Pragaleria Dom Aukcyjny

Teatr 6. piętro Pl. Defilad 1

Warszawa

04.03 - 30.03.2020

Teatr 6. piętro Pl. Defilad 1

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.

85 obiektów
51
51

Podwójna cisza w pejzażu, 2019

akwaforta, akwatinta, papier; 25 x 18 cm (wymiar arkusza), 18,4 x 7 cm (odcisk płyty);
sygn., dat. i opisana u dołu: „Podwójna cisza / w pejzażu” 9/50 M. Jenta-Dmitruk / 2019 (ołówkiem).

Cena wywoławcza:

100 zł

52
52

Say something, 2019

olej, płótno, 100 x 65 cm
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

100 zł

53
53

Olena HORHOL (ur. 1994)

bez tytułu, 2018

olej, płótno, 60 x 40 cm
sygn. p.d.: HorHol 18

Cena wywoławcza:

100 zł

54
54

Jakub JANYST (ur. 1978)

Beneath, 2014

technika mieszana, papier, 35 x 17 cm (w świetle passe-partout), 52,5 x 42,5 cm (oprawa), sygn. i opisany na odwrocie

Cena wywoławcza:

100 zł

55
55

Piotr NOGAJ (ur. 1981, Kalisz)

Java, 2019

olej, płótno, 40 x 40 cm
sygn. l.d.

Cena wywoławcza:

100 zł

56
56

Pełnia, 2018

akwarela, cienkopis, brystol, 50 x 50 cm
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

100 zł

57
57

Przyjaciel, 2019

akryl, płótno, 93 x 73 cm
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

100 zł

58
58

Pan skarbonka zaczyna malować, 1995

pastel, papier; 21 x 29,5 cm; sygn. p. g.: B. K., dat. śr. g.: 28.06.1995.

Cena wywoławcza:

100 zł

59
59

Z czerwonym, 2018

grafika komputerowa, druk na filcu, 35 x 25 cm

Cena wywoławcza:

100 zł

60
60

Idący, 2018

olej, płótno, 50 x 65 cm
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

100 zł

61
61

Zatoka, 2019

akryl, płótno, 20 x 60 cm
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

100 zł

62
62

Tobiasz KENIO (ur. 1979, Gorlice)

Tania rozrywka z cyklu - Scooping the existence, 2019

akryl, płótno, 100 x 110 cm (oprawa), sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

100 zł

63
63

bez tytułu, 2000

akryl, płótno, 29,5 x 40,5 cm
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

100 zł

64
64

Arche P-3

druk wypukły, papier, 4/10, 79 x 60 cm
sygn.

Cena wywoławcza:

100 zł

65
65

Piotr WORONIEC (ur. 1981, Rzeszów)

Blar, 2019

technika mieszana, płótno, 70 x 70 cm
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

100 zł

66
66

Jerzy DMITRUK (ur. 1960, Sępopol)

Rzeka obfitości, z cyklu: Siewca Urodzaju, 2010

akwaforta, akwatinta; papier; 25 x 35 cm (wymiar arkusza), 17 x 21 cm (odcisk płyty); sygn., dat. i opisana u dołu: „Rzeka obfitości” z cyklu Siewca urodzaju e/a Jerzy Dmitruk 2010 (ołówkiem).

Cena wywoławcza:

100 zł

67
67

Opiekun Kenia, 2018

olej, płótno, 80 x 100 cm
sygn. l.d.: Jola K.

Cena wywoławcza:

100 zł

68
68

Kompozycja, 2020

technika mieszana (akryl, marker akrylowy), płótno, 40 x 50 cm
sygn. p.d.: FŁoziński

Cena wywoławcza:

100 zł

69
69

Pędzące planety, 2020

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 50 x 70 cm
sygn. p.d.: Mariola Świgulska Senna 2020

Cena wywoławcza:

100 zł

70
70

Kacper BOŻEK (ur. 1974, Kraków)

Ul. Humberta 17, 2017

akwaforta, akwatinta, papier, 30,2 x 78,6 cm (odcisk płyty), 32,7 x 78,6 cm (arkusz), sygn. i opisany u dołu ołówkiem, 1/1

Cena wywoławcza:

100 zł

71
71

Dwa Światy Równoległe, 2019

akryl, technika własna, płótno, 100 x 70 cm
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

100 zł

72
72

Plymouth, 2020

akryl, płótno, 70 x 70 cm
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

100 zł

73
73

Piotr GOLA (ur. 1985)

Mind re-evolution, 2016

olej, wydruk cyfrowy, płótno, 120 x 70 cm
sygnowany p.d.: P.Gola oraz na odwrocie

Cena wywoławcza:

100 zł

74
74

Łąki nad Nidą, 2019

olej, płótno, 50 x 60 cm
sygn. p.d.: A. Kozera

Cena wywoławcza:

100 zł

75
75

Jarosław RADEL (ur. 1973, Olsztyn)

Bez tytułu, 2017

akryl, płótno, 120 x 80 cm
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

76
76

Ewa NAJDENOW (ur. 1967, Warszawa)

Trudne związki, 2018

akryl, płótno, 70 x 70 cm
sygn. p.d.: ENaj

Cena wywoławcza:

100 zł

77
77

Kobieta bez twarzy

olej, płótno, 50 x 50 cm
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

100 zł

78
78

My promised land, 2020

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 90 x 100 cm
sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

100 zł

79
79

Zapis - Fragmenty, 2018

sitodruk, papier, E.A., 100 x 70 cm

Cena wywoławcza:

100 zł

80
80

Magdalena KARWOWSKA (ur. 1986, Ruda Śląska)

Bez tytułu, 2019

akryl, płótno, 120 x 100 cm
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

100 zł

81
81

Fata Morgana

akryl, płótno, 50 x 100 cm
sygn. p.d.: Annata

Cena wywoławcza:

100 zł

82
82

Organic, 2019

olej, płótno, 100 x 100 cm
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

100 zł

83
83

Piotr TRUSIK (ur. 1994)

Białe na szarym

olej, płótno, 80 x 60 cm
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

100 zł

84
84

z cyklu Zapis Rzeczywisty, 2014

olej, płótno, 70 x 100 cm
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

100 zł

85
85

Aneta ŚLIWA (ur. 1990, Kraków)

Koza czarna, 2018

ceramika szkliwiona, 33 x 35 x 10 cm
sygn. na spodzie

Cena wywoławcza:

100 zł