Pragaleria Dom Aukcyjny

Aukcja Charytatywna w Teatrze 6. piętro

20.04.2020 poniedziałek

19:00

Pragaleria Dom Aukcyjny

Teatr 6. piętro Pl. Defilad 1

Warszawa

04.03 - 30.03.2020

Teatr 6. piętro Pl. Defilad 1

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.

85 obiektów
01
01

Świt nad fiordem, 2009

olej, płótno, 60 x 80 cm
sygn. p.d.: K.BANAŚ'09

Cena wywoławcza:

100 zł

02
02

Wazon Oko, Jungle, 2019

ceramika szlachetna, malowana podszkliwnie, szkliwiona, wys. 42 cm
średn. 19 cm; sygn. na korpusie MK oraz na spodzie: [Oko] 2019 / Malwina / Konopacka (stempel) No 45/JUNGLE (stempel z dopiskiem czarną farbą).

Cena wywoławcza:

100 zł

03
03

Kartagina, 2015

inkografia, papier Canon OCE professional Quality Matt 180g; 54,9 x 41,9 cm (zadruk), 70 x 50 cm (wymiar arkusza);
inkografia opisana u dołu ołówkiem oraz na odwrocie oprawy, nakład limitowany 2/4, edycja kolekcjonerska.

Cena wywoławcza:

100 zł

04
04

MonsterA, 2019

sucha pastel, fiksatywa, papier, 100 x 70 cm
sygn. l.d.: JM 2019

Cena wywoławcza:

100 zł

05
05

Magdalena SZILKE (ur. 1983, Warszawa)

Dyptyk, z cyklu "Tęcza", 2019

technika mieszana, płótno, 2 x 25 x 25 cm
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

100 zł

06
06

Oko, 2020

aluminium, marmur, wys. 24 cm
sygn. na odwrocie: SC

Cena wywoławcza:

100 zł

07
07

Henryk OPAŁKA (1929 - 2018)

Zmierzch Melpomeny, 1995

litografia, papier; 55 x 70 cm;
sygn., dat. i opisany u dołu: "Zmierz Melpomeny", H. Opałka 95 (ołówkiem).

Cena wywoławcza:

100 zł

08
08

015. Tulipany, 2018

akryl, płótno, 70 x 50 cm
sygn. p.d.: No Name 2018

Cena wywoławcza:

100 zł

09
09

Jakub JASZEWSKI (ur. 1986, Toruń)

Shades, z cyklu [MIKRO CYBER], 2019

linoryt barwny, papier Fabriano Rosaspina 280g, 15/16, 8 x 8 cm (kompozycja), 21 x 15 cm (arkusz), sygn. u dołu

Cena wywoławcza:

100 zł

10
10

Alicja KAPPA (ur. 1973, Gorzów Wielkopolski)

Wakacje, 2020

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 50 x 50 cm
sygn. p.d.: A.Kappa

Cena wywoławcza:

100 zł

11
11

Do słowika

litografia, papier, 5/10, 28 x 19 cm

Cena wywoławcza:

100 zł

12
12

Hanna ROZPARA (ur. 1990, Sosnowiec)

Iskry, 2020

akryl, płótno, 40 x 40 cm
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

100 zł

13
13

Surfer, 2018

olej, płótno, 92 x 73 cm
sygn. p.d.: PD 2018

Cena wywoławcza:

100 zł

14
14

Santa Muerte, 2019

technika mieszana (akryl, marker olejowy), płótno, 30 x 20 cm
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

100 zł

15
15

Andrzej FRONCZAK (ur. 1959, Brześć Kujawski)

Mglista dolina, 2018

akryl, płótno, 60 x 80 cm
sygn.p.d. A Fronczak 18, na odwrocie opis i naklejka z wystawy

Cena wywoławcza:

100 zł

16
16

Bio 4, 2019

akryl, technika własna, płótno, 100 x 100 cm
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

100 zł

17
17

Z natury-2

fotografia, unikatowa odbitka analogowa, papier foto, 35x27 cm

Cena wywoławcza:

100 zł

18
18

Z natury-1

fotografia, unikatowa odbitka analogowa, papier foto, 35 x 27 cm

Cena wywoławcza:

100 zł

19
19

Mariusz DYDO (ur. 1979)

Żubr L, model Panek

ceramika szkliwiona malowana naszkliwnie, złocona, 12 x 14,5 x 6 cm sygnowana od spodu i opis numeryczny

Cena wywoławcza:

100 zł

20
20

Jak kamień z kamieniem, 1993

olej, płótno, 54 x   81 cm
sygn. p.d.: St. Kortyka

Cena wywoławcza:

100 zł

21
21

Szymon KURPIEWSKI (ur. 1984, Konin)

Bułka z makiem, 2019

olej, płótno, 30 x 30 cm
sygn. p.d.: 'SKurpiewski'

Cena wywoławcza:

100 zł

22
22

ABH, z cyklu Zasady, 2018

wypukłodruk, papier, 2/50, 90 × 60 cm; sygn. u dołu: P. Krzywdziak 2018

Cena wywoławcza:

100 zł

23
23

Terra Incognita IV, 2019

technika mieszana (akryl, gesso), płótno, 50 x 50 cm
sygn. p.d.: Luiza Los P.

Cena wywoławcza:

100 zł

24
24

Patriotyczna, 2019

akryl, olej, płótno, 115 x 75 cm
sygn. p.d.: Porada 2019

Cena wywoławcza:

100 zł

25
25

Nikita TSOY (ur. 1991, Kijów)

Simulator N21, 2018

olej, deska, 38 x 25 cm
sygnowany na odwrocie

Cena wywoławcza:

100 zł

26
26

Magdalena DANIEC (ur. 1974, Kraków)

Fragment snu o domu na wodzie, 2019

olej, kolaż, płótno, 33 x 24 cm
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

100 zł

27
27

Drzewko, które urodziło pejzaż, 2019

akwaforta, akwatinta, papier; 25 x 18 cm (wymiar arkusza), 16,5 x 9,8 cm (odcisk płyty); sygn., dat. i opisana u dołu: „Drzewko które urodziło pejzaż” e/a M. Jenta-Dmitruk’19 (ołówkiem).

Cena wywoławcza:

100 zł

28
28

Mariusz DRABAREK (ur. 1979, Mińsk Mazowiecki)

Dzieciństwo, 2019

akryl, płótno, 130 x 95 cm
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

100 zł

29
29

Kosmiczna impresja III-Impresja z Marsa, 2018

technika mieszana, płótno, 50 x 50 cm
sygnowany p.d.: Anna Piórek 18

Cena wywoławcza:

100 zł

30
30

Ewelina KOŁAKOWSKA (ur. 1993 Świnoujście)

Bodylent II, 2017

intaglio, papier, 4/25, 70 x 100 cm
sygn. p.d.: Kołakowska '17

Cena wywoławcza:

100 zł

31
31

Malwina PUSZCZ (ur. 1992, Szczecinek)

#DC5455, 2020

akryl, płótno, 50 x 50 cm,sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

100 zł

32
32

To o czym myślę, 2016

olej, płótno, 120 x 100 cm
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

100 zł

33
33

Jerzy DMITRUK (ur. 1960, Sępopol)

Pielgrzymka na szczyt góry wysokiej w intencji odwagi zdobywania szczytów, z cyklu: Niebo obiecane, 2019

akwaforta, akwatinta; papier; 25 x 18 cm (wymiar arkusza); 16 x 11 cm (odcisk płyty);

Cena wywoławcza:

100 zł

34
34

Słodowiec, 2014

akryl, płótno, 110 x 110 cm
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

100 zł

35
35

Nosorożec

ceramika szkliwiona i złocona 24k, 25 x 15 x 10 cm
sygnowana i numerowana od spodu

Cena wywoławcza:

100 zł

36
36

MILIONERBOY (ur. 1982)

Podwójnie czekoladowe, 2019

technika mieszana, płótno, śr. 100 cm
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

100 zł

37
37

The Rookery, 2017

technika mieszana, papier, 100 x 70 cm

Cena wywoławcza:

100 zł

38
38

Małgorzata JASTRZĘBSKA (ur. 1975, Lublin)

nr 616, 2018

olej, akryl, płótno, 40 x 30 cm
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

100 zł

39
39

Dominika RADOMSKA (ur. 1986, Skierniewice)

Ostoja spokoju

olej, płótno, 100 x 70 cm
sygn. l.d.: DR

Cena wywoławcza:

100 zł

40
40

Muzyka i twoje ręce nie potrzeba mi nic więcej, 2019

akryl, płótno, 80 x 60 cm
sygn. p.d.: M. Dałek 2019

Cena wywoławcza:

100 zł

41
41

Circle, 2016

akryl, płótno, 100 x 80 cm
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

100 zł

42
42

Czarodziejka, 2019

olej, płótno, 70 x 50 cm
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

100 zł

43
43

Pejzaż falisty, 2018

olej, płótno, 60 x 80 cm
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

100 zł

44
44

Dwa słońca krążące wokół naszego domu, 2019

akwaforta, akwatinta, papier; 18 x 25 x cm (wymiar arkusza), 12 x 14,8 cm (odcisk płyty); sygn., dat. i opisana u dołu: „Dwa słońca krążące wokół naszego domu” e/a M. Jenta-Dmitruk 2019 (ołówkiem).

Cena wywoławcza:

100 zł

45
45

Ekstrawersja, 2019

akryl, technika własna, płótno 3 D, 80 x 80 cm
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

100 zł

46
46

Spokój spełnienia "Panny Żniwnej", 2019

olej, płótno, 70 x 50 cm
sygn. p.d.:

Cena wywoławcza:

100 zł

47
47

Katarzyna ZAWIERUCHA (ur. 1970, Gdańsk)

Zoom No.589, 2019

akwarela, papier, 12 x 12 cm (kompozycja), 25 x 25 cm (oprawa), sygn. na odwrocie i na rewersie ramki

Cena wywoławcza:

100 zł

48
48

Marlena RAKOCZY (ur. 1976, Toruń)

Rytm dnia, 2019

akryl, płótno, 50 x 60 cm
sygn. l.d.: M. Rakoczy 2019

Cena wywoławcza:

100 zł

49
49

Redlight, 2016

akryl, płyta, 100 x 100 cm
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

100 zł

50
50

Wanderlust I, 2018

olej, papier, popiół, lakier, karbonizacja, płótno, 42 x 64 cm
sygnowany l.d.

Cena wywoławcza:

100 zł