Art Inwestycje

Abstrakcja organiczna, geometryczna i op-art

10.02.2020 poniedziałek

16:00

Art Inwestycje

ul. Dzielna 3

00-162 Warszawa

WARUNKI SPRZEDAŻY:

PODATKI I OPŁATY:
- Droit de suite: do kwoty wylicytowanej doliczona zostanie opłata z tytułu "droit de suite". Dla ceny wylicytowanej o równowartości do 50 000 EUR stawka opłaty wynosi 5%. Opłata ustalana jest przy zastosowaniu średniego kursu euro ogłoszonego przez NBP.

DOGRYWKA:

LICYTACJA

29 obiektów
01
01

Hanna ROZPARA (ur. 1990, Sosnowiec)

Fluid N 1, 2019

akryl, płótno, 40 x 40 cm
opisany na odwrocie: Hanna Rozpara 2019

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

600 - 800 zł

02
02

Shining Lights, 2019

olej, płótno, 150 x 150 cm
opisany na odwrocie: W. BRAUN CYKL LŚNIENIA 1 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 600 - 1 800 zł

03
03

Jabłko, 2020

olej, płótno, 80 x 70 cm
opisany na odwrocie: MONIKA KOPCZEWSKA JABŁKO OLEJ 2020 80x70

Cena wywoławcza:

2 600 zł

Estymacja:

2 800 - 4 200 zł

04
04

Katarzyna ŚRODOWSKA (ur. 1971, Warszawa)

Geometrycznie, 2019

akryl, płótno, 80 x 80 cm
sygn. p.d.: ŚRODOWSKA 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

3 000 - 3 400 zł

05
05

Beata FILIPOWICZ (ur. 1992, Ząbkowice Śląskie)

Haiku, 2016

intaglio, akwaforta, sucha igła, papier, 34 x 71 cm, ed. autorska
sygn. i opisany u dołu: Haiku akwaforta, sucha igła Edycja Autorska Beata Filipowicz 2016

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

1 000 - 1 200 zł

06
06

Nie wiem czy wiem, 2019

olej, płótno, 90 x 120 cm
opisany na odwrocie: Daria Pyrchała Nie wiem czy wiem 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

2 200 - 2 500 zł

07
07

Bez tytułu, 2019

olej, płótno, 120 x 30 cm
opisany na odwrocie: Anna Alicja Trochim 2019

Cena wywoławcza:

2 000 zł

Estymacja:

3 500 - 4 000 zł

08
08

Bez tytułu (40), 1977/2014

olej, płótno, 100 x 80 cm
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz '14, opisany na odwrocie: 23/2/14 40 Ćwiertniewicz

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

2 000 - 2 500 zł

09
09

Pink-orange-violet, 2017

technika mieszana, płótno, 105 x 140 x 5 cm
opisany na odwrocie: robert jaworski 2017 zapis vxxii

Cena wywoławcza:

3 800 zł

Estymacja:

4 000 - 4 500 zł

10
10

Światy Wiosenne I, 2019

akwarela, papier, 30 x 40 cm
sygn. p.d.: B. Pałach

Cena wywoławcza:

400 zł

Estymacja:

600 - 800 zł

11
11

Paulina JOŁDA (ur. 1995, Wrocław)

Bez tytułu, 2019

technika mieszana, akryl, olej, płótno, 130 x 130 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 400 - 1 600 zł

12
12

Osobliwość nr 5: Układ podwójny A, 2018 - 2019

akryl, kolaż, płótno, 120 x 90 cm
opisany na odwrocie: A. Tracz "Osobliwość nr 5: Układ podwójny A" 2018/2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

2 500 - 2 800 zł

13
13

Jagoda ZYCH (ur. 1994, Wrocław)

Z cyklu Szara godzina, 2016

olej, płótno, 70 x 130 cm
opisany na odwrocie: JAGODA ZYCH 2016

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 000 - 1 200 zł

14
14

Geometric 17, 2019

akryl, płótno, 110 x 80 cm
opisany na odwrocie: Katarzyna Chmiel Geometric 17 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 500 - 1 800 zł

15
15

Turkus 2, 2019

akryl, płótno, 100 x 70 cm
opisany na odwrocie: M. Lenartowicz 2019

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 000 - 1 200 zł

16
16

Jacek MIRCZAK (ur. 1968, Częstochowa)

20150216, 2015

akryl, płótno, 100 x 100 cm
opisany na odwrocie: JACEK MIRCZAK 20150216 AKRYL NA PŁÓTNIE

Cena wywoławcza:

3 900 zł

Estymacja:

4 500 - 5 000 zł

17
17

Marek HABA (ur. 1983)

Światło, 2018

akryl, płótno, 90 x 80,00
opisany na odwrocie: Marek Haba “Światło” akryl, płótno 90x80 2018

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

1 800 - 2 000 zł

18
18

Koagulat, 2019

akryl, płótno, 80 x 100 cm
sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2019, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA „Koagulat" 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 600 - 2 000 zł

19
19

Bez tytułu 115, 1993

olej, płótno, 27 x 38 cm
sygn. l.d.: Ćwiertniewicz ‘93

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

800 - 1 000 zł

20
20

Światy II Katy, 2019

akwarela, papier, 40 x 30 cm
sygn. p.d.: B. Pałach

Cena wywoławcza:

400 zł

Estymacja:

600 - 800 zł

21
21

Pejzaż jurajski, 2018

olej, tektura, 40 x 50 cm
sygn. p.d.: C. Trzepizur

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 800 - 2 200 zł

22
22

Alina BLOCH (ur. 1956)

Kompozycja z Muzeum Ziemi, 2017

olej, płótno, 100 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

2 800 - 3 500 zł

23
23

Iza STARĘGA (ur. 1964)

Bez tytułu, 2003

technika własna, płótno, 160 x 130 cm
sygn. p.d.: IZA STARĘGA’03

Cena wywoławcza:

3 800 zł

Estymacja:

4 500 - 5 000 zł

24
24

Bez tytułu, 2019

akryl, płótno, 60 x 73 cm

Cena wywoławcza:

1 800 zł

Estymacja:

2 500 - 3 000 zł

25
25

Aneta ŚLIWA (ur. 1990, Kraków)

Hipnagogie 7, 2018

ceramika szkliwiona, 38 x 27,50 cm kompozycja, 53 x 43 cm w oprawie
opisany na odwrocie: ANETA ŚLIWA 2018 "HIPNAGOGIE 7"

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 200 - 1 400 zł

26
26

Oksymoron 19, 2019

olej, płótno, 100 x 70 cm
sygn. u dołu: K. Radoch, opisany na odwrocie: Karolina Radoch Oksymoron 19 2019 r.

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 600 - 1 800 zł

27
27

Analitycznie, 2012

olej, płótno, 100 x 100 cm
sygn. p.d.: ADorada '12, opisany na odwrocie: ALINA DORADA-KRAWCZYK "ANALITYCZNIE" 100x100 cm 2012 r.

Cena wywoławcza:

3 900 zł

Estymacja:

5 000 - 5 500 zł

28
28

Anomaly, 2019

akryl, płótno, 104 x 104 cm
sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 200 - 1 400 zł

29
29

Żywioły, 2014

olej, płótno, 81 x 100 cm
opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko “Żywioły” - olej, płótno, 80x100 2014 r.

Cena wywoławcza:

900 zł

Estymacja:

1 400 - 1 800 zł