Art in House Dom Aukcyjny

94. Aukcja Nowej Sztuki

13.12.2024 piątek

19:30

Art in House Dom Aukcyjny

Al. Jerozolimskie 107

02-011 Warszawa

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.
Do wybranych obiektów doliczona będzie opłata droit de suite.
Na aukcji obowiązuje regulamin domu aukcyjnego.

123 obiekty
051
051

Toń przejrzysta XVII, 2024

akryl, płótno, 70 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

052
052

Ilona HERC (ur. 1972, Chrzanów)

Pytania nocą, 2024

akryl, płótno, 70 x 90 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

053
053

Jan DUBROWIN (ur. 1957, Piotrków Trybunalski)

Ciche miejsce, 2024

olej, płótno, 90 x 50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

054
054

Świetlisty poranek, 2024

akryl, płótno, 90 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

055
055

Dziewczyna w czerwonych pantoflach, 2024

olej, płyta, 40 x 50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

056
056

Fuego de pasion, 2024

olej, akryl, szlagmetal, płótno, 100 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

057
057

Stanisław SUGINTAS (ur. 1961, Wilno)

Eva, 2024

olej, płótno, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

058
058

Arka, 2024

olej, płótno, 70 x 50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

059
059

Beata MURA (ur. 1985)

Celebracja, 2024

akryl, płótno, 110 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

060
060

Black Pearl, 2024

akryl, płótno, 80 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

061
061

Eclipse III, 2024

olej, akryl, płótno, 80 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

062
062

Bo we Mnie jest Królestwo, 2023

olej, akryl, płótno, 100 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

063
063

Akt blondynki w jeansach, 2024

pastel, karton, 70 x 50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

064
064

Konrad HAMADA (ur. 1981, Kraków)

Pierwszy śnieg, 2024

olej, płótno, 70 x 150 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

065
065

Maciej CIEŚLA (ur. 1988, Szczecin)

Rusałka i Czort, 2024

olej, płótno, 120 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

066
066

Sjesta I, 2024

akryl, płótno, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

067
067

Magdalena KARWOWSKA (ur. 1986, Ruda Śląska)

Love, 2024

akryl, płótno, 120 x 200 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

068
068

Magdalena STOCH (ur. 1994, Zakopane)

Pływaczki z cyklu Relaks, 2024

olej, płótno, 50 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

069
069

Sonata Księżycowa, 2022

olej, płótno, 70 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

070
070

Złote echo wieczności, 2024

akryl, szlagmetal, płótno, 80 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

071
071

Prawdziwy kształt czasu nicości, 2024

akryl, płótno, 120 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

072
072

DUET ILLUSION, 2024

akryl, pastel, technika własna, płótno, 120 x 100 cm
rzeźba: ceramika, kamień, 27 x 19 x 19 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

073
073

Kontinuum, 2024

olej, technika własna, płótno, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

074
074

Budyniowy pejzaż, 2024

olej, płótno, 80 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

075
075

Kompozycja nr 524, 2024

akryl, płótno, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

076
076

Obraz z draperią, 2024

olej, płótno, 60 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

077
077

Dualizm duszy, 2024

olej, płótno, 150 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

078
078

PopART girl, 2022

akryl, olej, płótno, 140 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

079
079

Mistyczna wędrowniczka, 2024

olej, płótno, 90 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

080
080

Nieoczywiste spotkanie Van Gogha i Modiglianiego, 2024

olej, pastel, płótno, 60 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

081
081

O wolność i honor, 2024

olej, płótno, 80 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

082
082

Stanisław TOMALAK (ur. 1955, Brzeg Dolny)

Alegoria, 2024

akryl, olej, płótno, 80 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

083
083

Autoportret, 2024

akryl, płótno, 40 x 40 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

084
084

A mnie się już ulewa, 2024

akryl, płótno, 80 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

085
085

Black Heart, 2024

olej, płótno, 100 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

086
086

Geometria szans II, 2024

olej, płótno, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

087
087

Aleksander GRZYBEK (ur. 1956, Białystok)

Spojrzenie na górę, 2022

akryl, płótno, 100 x 50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

088
088

Anna SZPRYNGER (ur. 1982, Warszawa)

bez tytułu, 2013

akryl, płótno, 20 x 30 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

089
089

Żurawie, 2024

akryl, płótno, 100 x 200 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

090
090

Niegrzeczny ptaszek, 2024

akryl, płótno, 60 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

091
091

Podróż, 2024

olej, płótno, 120 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

092
092

Niespodziewane spotkanie, 2024

akryl, płótno, 70 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

093
093

Koniungcja, 2024

olej, płótno, 80 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

094
094

Glimmer of serenity, 2024

olej, płótno, 80 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

095
095

Tomasz KOPER (ur. 1968, Płock)

Taka była impreza!, 2024

olej, płótno, 92 x 73 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

096
096

Efemeryczność, 2024

olej, akryl, płótno, 100 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

097
097

Just South of Eden, 2024

akryl, płótno, 70 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

098
098

Patrycja SZMYT (ur. 1999, Kościerzyna)

Oczekiwanie, 2024

akryl, płótno, 50 x 40 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

099
099

L'Eroica, 2024

olej, płótno, 80 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

100
100

Piotr REMBIELIŃSKI (ur. 1956, Warszawa)

Londyn, 2023

olej, płótno, 65 x 81 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł