Art in House Dom Aukcyjny

94. Aukcja Nowej Sztuki

13.12.2024 piątek

19:30

Art in House Dom Aukcyjny

Al. Jerozolimskie 107

02-011 Warszawa

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.
Do wybranych obiektów doliczona będzie opłata droit de suite.
Na aukcji obowiązuje regulamin domu aukcyjnego.

123 obiekty
001
001

Wojciech BREWKA (ur. 1980, Kalisz)

Alpha Male, 2024

akryl, płótno, 60 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

002
002

Tango w Łazienkach, 2024

olej, płótno, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

003
003

Mistyka Portalu, 2024

olej, akryl, płótno, 80 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

004
004

Nocna straż, 2024

olej, płótno, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

005
005

Marzena MACHAJ (ur. 1981, Choszczno)

...jak malowana..., 2024

olej, płótno, 140 x 90 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

006
006

Jacek TYCZYŃSKI (ur. 1959, Bydgoszcz)

Kobieta nowa, 2024

akryl, olej, płótno, 87 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

007
007

Tomasz Alen KOPERA (ur. 1976, Kożuchów)

11H, 2011

olej, płótno, 71 x 91 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

008
008

Igor VOLOSNIKOV (ur. 1964, Kirow na Uralu)

Heart of Pegasus, 2024

olej, płótno, 95 x 74 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

009
009

Rainbow makers, 2024

olej, płótno, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

010
010

Adam WĄTOR (ur. 1970, Myślenice)

Głębia kolorów, 2024

akryl, płótno, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

011
011

Mantodea, 2024

olej, płótno, 62 x 37 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

012
012

Paulina TARANEK (ur. 1989, Częstochowa)

Klatka z marzeniami, 2024

olej, akryl, płótno, 100 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

013
013

Karol BĄK (ur. 1961, Koło)

Mur nieba, 2016

olej, płótno, 70 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

014
014

Wojciech PELC (ur. 1984, Brzozów)

Śmierć bestii, 2024

akryl, deska, 140 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

015
015

Pokój Wam Wszystkim, 2024

akryl, deska, 40 x 40 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

016
016

Cisza wspomnień, 2024

olej, akryl, płótno, 100 x 110 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

017
017

Nieuchwytna z cyklu Forma Fizyczna, 2024

olej, płótno, 130 x 90 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

018
018

Grande Ballerine, 2024

tusz, pastel, karton, 100 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

019
019

Anna CHORZĘPA-KASZUB (ur. 1985, Poznań)

Nie ulegaj, 2024

akryl, płótno, 130 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

020
020

Za horyzontem wciąż podążam, przed tym co znane uciekając, 2024

olej, płótno, 110 x 110 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

021
021

Strażnicy Ziemi IV, 2024

akryl, płótno, 90 x 90 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

022
022

Magdalena KĘPKA (ur. 1977, Wrocław)

Gdy świat stanie do góry nogami, 2024

Cena wywoławcza:

1 000 zł

023
023

Vivacissimo, 2024

olej, technika własna, płótno, 170 x 120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

024
024

Kamil NIEWIŃSKI (ur. 1994, Wrocław)

Chrzest, 2023

akryl, płótno, 120 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

025
025

Joanna MIESZKO (ur. 1969, Trzcińsko-Zdrój)

Sydney Olimpiada 2000 (NR XI-375-982), 2024

akryl, płótno, 114 x 146 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

026
026

Edward DWURNIK (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)

Tulipan, 2016

akryl, płótno, 18 x 13 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

027
027

Namiętny poranek, 2024

olej, płótno, 100 x 81 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

028
028

Pan Kruk, 2024

olej, akryl, płótno, 70 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

029
029

Zaginiona wiedza, 2024

olej, płótno, 70 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

030
030

Z cyklu Światłokręgi zdarzeń - K 2A, 2024

olej, płótno, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

031
031

Rebirth, 2024

olej, płótno, 100 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

032
032

Emil GOŚ (ur. 1986, Wrocław)

Kot, 2024

akryl, płótno, 70 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

033
033

Metropolis. Sun of Manhattan St. Patrick's Cathedral, 2024

akryl, płótno, 90 x 90 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

034
034

Agata PADOL (ur. 1964)

Macierzyństwo, 2024

akryl, płótno, 100 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

035
035

Piotr NOGAJ (ur. 1981, Kalisz)

Rakietman, 2024

olej, płótno, 90 x 90 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

036
036

Nowy układ planet, 2024

olej, płótno, 70 x 120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

037
037

Bożena SIECZYŃSKA (ur. 1975, Wałbrzych)

Wolnosć 25, 2024

akryl, płótno, 100 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

038
038

Dorota KWIATKOWSKA (ur. 1996, Oława)

Różowa sukienka, 2024

akryl, płótno, 120 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

039
039

Roma JARUSZEWSKA (ur. 1981, Elbląg)

Lady, 2022

olej, płótno, 100 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

040
040

Dama z trutututką, 2016

akryl, płótno, 92 x 65 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

041
041

Morning Dialogue of the Magical Forest, 2024

akryl, płótno, 130 x 90 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

042
042

Alicja KAPPA (ur. 1973, Gorzów Wielkopolski)

Maki, Złoto i Zamek Pełny Tajemnic, 2024

akryl, szlagmetal, płótno, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

043
043

Samolot (dwupłatowiec), 2005

akryl, płótno, 105 x 125 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

044
044

Katarzyna KARPOWICZ (ur. 1985, Kraków)

Śnimy o sobie III, 2022

olej, technika własna, płótno, 30 x 40 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

045
045

Kolorowy zawrót głowy, 2024

akryl, płótno, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

046
046

Pilot, 2024

akryl, płótno, 60 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

047
047

Wielki Gatsby, 2024

akryl, płótno, 80 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

048
048

W miasteczku, 2024

olej, płótno, 90 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

049
049

Paulina RYCHTER (ur. 1982, Gdańsk)

Dryf, 2024

olej, płótno, 90 x 90 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

050
050

Magda RENATA (ur. 1980)

Ciche rozmowy, 2024

akryl, płótno, 80 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł