Art in House Dom Aukcyjny

58. Aukcja Nowej Sztuki

17.12.2021 piątek

19:30

Art in House Dom Aukcyjny

Al. Jerozolimskie 107

02-011 Warszawa

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.
Do wybranych obiektów doliczona będzie opłata droit de suite.

114 obiektów
001
001

Wojciech BREWKA (ur. 1980, Kalisz)

Art Collector, 2021

akryl, płótno, 120x120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

002
002

Ecole de Paris ze złotem, 2021

olej, szlagmetal, płótno, 120x120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

003
003

Jazz Mad, 2021

olej, płótno, 100x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

004
004

Happy Dance, 2021

olej, płótno, 100x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

005
005

Papaver rhoeas, 2019

olej, płótno, 50x40 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

006
006

Ballerina w czerwieni, 2021

akryl, papier, 41,7x29,6 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

007
007

Edward DWURNIK (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)

Kontrabasista z brodą, 2016

akryl, płótno, 18x13 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

008
008

Podniebna skrzypaczka, 2021

olej, płótno, 100x81 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

009
009

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961, Częstochowa)

Pojedynek, 2020

olej, akryl, płótno, 40x50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

010
010

Vadim VOITEKHOVITCH (ur. 1963, Mozyrz, Białoruś)

Aerial Pier, 2021

olej, płótno, 53x75 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

011
011

Ocalona, 2021

akryl, płótno, 100x120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

012
012

Bez tytułu 154, 2018

olej, akryl, płyta, 60x50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

013
013

Nemesis, 2021

olej, płótno, 100x95 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

014
014

Wojciech PELC (ur. 1984, Brzozów)

Afrodyta i Eros (dyptyk), 2021

akryl, płótno, 80x60 cm x2

Cena wywoławcza:

1 000 zł

015
015

Meteorologiczny instrumentalista, 2015

olej, płótno, 100x60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

016
016

Tomasz TOBOLEWSKI (ur. 1973, Zabrze)

Adaptacja III, 2021

olej, płótno, 60x50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

017
017

Dwie młode elegantki, 2021

olej, płótno, 81x54 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

018
018

Bon Voyage II, 2021

olej, płótno, 60x50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

019
019

Adam WĄTOR (ur. 1970, Myślenice)

Głębokie spojrzenie, 2021

akryl, płótno, 140x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

020
020

Biała róża, 2021

olej, akryl, płótno, 80x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

021
021

Górczański śnieg, 2021

akwarela, papier, 42x62 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

022
022

Akt w białej pościeli, 2021

olej, płótno, 80x60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

023
023

Konrad HAMADA (ur. 1981, Kraków)

Las zimą, 2019

olej, płótno, 70x120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

024
024

Klaudyna BIEL (ur. 1991, Częstochowa)

Byki Dwa, 2021

olej, akryl, płótno, 100x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

025
025

Ilona HERC (ur. 1972, Chrzanów)

Wolność, 2021

akryl, płótno, 100x130 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

026
026

Łukasz BILIŃSKI (ur. 1987, Kraków)

Salvation, 2021

akryl, płótno, 100x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

027
027

ST8R, 2021

olej, płótno, 90x180 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

028
028

Powrót, 2021

technika własna, papier, 100x140 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

029
029

Szwalnia, 2021

akryl, płótno, 50x60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

030
030

Lech BATOR (ur. 1986)

Nie ma światła bez ciemności, 2021

technika własna, płótno, 95x65 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

031
031

Paulina RYCHTER (ur. 1982, Gdańsk)

Schody, 2021

olej, płótno, 90x90 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

032
032

To, co kochasz, pozostało, 2020

akryl, płótno, 80x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

033
033

Riflessione, 2021

olej, szlagmetal, płótno, 120x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

034
034

Anna Maria RUSINEK (ur. 1977, Busko-Zdrój)

Osa II, 2021

akryl, płótno, 110x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

035
035

Niepokorna, 2021

olej, płótno, 60x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

036
036

Jan DUBROWIN (ur. 1957, Piotrków Trybunalski)

Robótka, 2021

olej, płótno, 46x38 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

037
037

Silent Night, 2021

olej, płótno, 140x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

038
038

W objęciach wiatru, 2021

olej, płótno, 120x60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

039
039

Cyprian NOCOŃ (ur. 1991, Chorzów)

Amber, 2021

olej, płótno, 180x150 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

040
040

Łukasz TOWPIK (ur. 1984, Szprotawa)

Isolation, 2020

olej, płótno, 65x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

041
041

Alicja KAPPA (ur. 1973, Gorzów Wielkopolski)

W cieniu drzew piniowych, 2021

akryl, szlagmetal, płótno, 100x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

042
042

Cicha Noc, 2021

akryl, deska, 40x30 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

043
043

Dawid SCHAB (ur. 1973, Rybnik)

Martwa natura z owocami i czajniczkiem, 2021

olej, płótno, 55x45 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

044
044

Białe storczyki, 2020

olej, płótno, 100x70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

045
045

CAMPIO (ur. 1988, Puławy)

Florystka, 2021

olej, płótno, 64x56 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

046
046

Emil GOŚ (ur. 1986, Wrocław)

Gacek, 2021

olej, akryl, płótno, 40x30 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

047
047

Klaudia CHOMA (ur. 1988, Warszawa)

Weźmisz czarno kure…, 2021

olej, płótno, 60x40 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

048
048

Wilhelm Gustloff, 2021

technika własna, płótno, 90x120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

049
049

Odaliska, 2021

olej, płótno, 90x60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

050
050

Agnieszka ZABRODZKA (ur. 1989, Warszawa)

Bez tytułu, 2021

olej, tempera, płótno, 120x60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł