RYNEK SZTUKI

55 Aukcja Promocyjna

15.05.2021 sobota

12:00

RYNEK SZTUKI

ul. Wschodnia 69

90-266 Łódź

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.

141 obiektów
051
051

3285 (2020)

sygn. na odwrociu DJanyszek / 2020r.
technika własna, płótno
120x90 cm

Cena wywoławcza:

600 zł

052
052

Drzewo II (2019)

sygn. dat. p.d. Beata Jarmuż-Socha / 2019
technika mieszana, papier
71x70 cm (75x74 cm z ramą)

Cena wywoławcza:

600 zł

053
053

Układanka II (2020)

sygn. dat. l.d. Beata Jarmuż-Socha 2020
technika mieszana, papier
50x50 cm (50,5x50,5 cm z ramą)

Cena wywoławcza:

550 zł

054
054

Wędkarze III (2019)

sygn. dat. p.d. 2019 Beata Jarmuż-Socha
technika mieszana, papier
50,5x65 cm (54x69 cm z ramą)

Cena wywoławcza:

550 zł

055
055

Wojciech KALETA (ur. 1981, Łódź)

Poszukiwanie przestrzeni. Część trzecia (2021)

sygn. dat. na odwrociu Wojciech Kaleta / 2021
olej, płótno
60x70 cm

Cena wywoławcza:

450 zł

056
056

Poszukiwanie przestrzeni. Część czwarta (2021)

olej, płótno
60x70 cm

Cena wywoławcza:

450 zł

057
057

Radość otwartej przestrzeni (2021)

olej, płótno
60x90 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

058
058

Meorum finis amorum (2021)

sygn. dat. na odwrociu Roksana Karczewska / 2021
akryl, płótno
60,5x50,5 cm

Cena wywoławcza:

400 zł

059
059

Garden (2021)

sygn. p.d. Karczewska R.
akryl, płótno
50,5x40,5 cm

Cena wywoławcza:

350 zł

060
060

Bez tytułu (2019)

sygn. dat. p.d. Emilia Karwowska 2019r
odprysk, akwaforta, akwatinta (1/5)
34, 5x19,2 cm

Cena wywoławcza:

150 zł

061
061

Wiosna (2019)

sygn. dat. p.d. E.Karwowska 2019r
tinta, akwaforta (1/6)
12,8x18,7 cm

Cena wywoławcza:

80 zł

062
062

Magdalena KARWOWSKA (ur. 1986, Ruda Śląska)

Bez tytułu (2020)

sygn. dat. na odwrociu MAGDALENA KARWOWSKA 2020 R.
akryl, płótno
90x70,5 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

063
063

Joker (2020)

sygn. dat. na odwrociu MAGDALENA KARWOWSKA 2020R.
akryl, płótno
90x70 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

064
064

Golden chairs (2021)

sygn. dat. na odwrociu Milena Kliszko 2021
akryl, płótno
80x80 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

065
065

Feast (2021)

sygn. dat. na odwrociu Milena Kliszko 2021r
akryl, płótno
60x120 cm

Cena wywoławcza:

550 zł

066
066

Krajobraz abstrakcyjny 6 (2017)

sygn. dat. p.d. Igor Kociński
linoryt barwny (4/4)
42x29,7 cm

Cena wywoławcza:

180 zł

067
067

Bez tytułu (2020)

sygn. dat. p.d. Igor Kociński 2020
linoryt barwny (3/10)
43,8x29,8 cm

Cena wywoławcza:

180 zł

068
068

Przetrwanie (2021)

sygn. dat. na odwrociu J.Koperkiewicz / 2021
technika mieszana, płótno
80x80 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

069
069

Znaki (2021)

technika mieszana, płótno
80x80 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

070
070

Kolejny etap (2021)

sygn. dat. na odwrociu Jonasz / Koperkiewicz / 2021
technika mieszana, płótno
100x100 cm

Cena wywoławcza:

600 zł

071
071

Z wody i z ognia (2021)

sygn. dat. p.d. Aneta Kowalczyk 2021
technika mieszana, papier
56x40 cm (56,5x40,5 cm z ramą)

Cena wywoławcza:

380 zł

072
072

Kinga KUBIAK (ur. 1993)

S I (2021)

sygn. na odwrociu Kinga / Kubiak
akryl, pastel, płótno
60x60,5 cm

Cena wywoławcza:

400 zł

073
073

Olga KUNATS (ur. 1995)

Miasto (2018)

sygn. p.d. Kunats
akryl, tektura
50x70 cm (70x100 cm z passe-partout)

Cena wywoławcza:

400 zł

074
074

Olga KUNATS (ur. 1995)

Zimowe miasto (2019)

sygn. p.d. Kunats
akryl, tektura

Cena wywoławcza:

400 zł

075
075

Magdalena KUREK (ur. 1979, Pińczów)

Przystań dla obłoków (2021)

sygn. p.d. M.KUREK
olej, płótno
75x115 cm

Cena wywoławcza:

550 zł

076
076

Bindi (2021)

sygn. l.d. AL
akryl, płótno
70x50 cm

Cena wywoławcza:

400 zł

077
077

Flaming (2020)

sygn. l.d. AL
akryl, rapidograf, płótno
60x60 cm

Cena wywoławcza:

400 zł

078
078

Miasto w chmurach (2020)

sygn. p.d. F.ŁOZIŃSKI
olej, płótno
80x100 cm

Cena wywoławcza:

550 zł

079
079

Chata na przedmieściach (2020)

sygn. dat. p.d. Jan Markiewicz '20
akryl, płótno
50,5x40 cm

Cena wywoławcza:

350 zł

080
080

Czy to już noc (2021)

sygn. dat. p.d. Jan Markiewicz '21
akryl, płótno
80x60 cm

Cena wywoławcza:

450 zł

081
081

Ewa NAJDENOW (ur. 1967, Warszawa)

Crazyy red (2020)

sygn. p.d. ENaj
akryl, płótno
80,5x100,5 cm

Cena wywoławcza:

550 zł

082
082

Szarość kolorowa (2020)

sygn. dat. na odwrociu Ewa Najdenow; 2020r
akryl, płótno
60,5x80,5 cm

Cena wywoławcza:

450 zł

083
083

Pandemia w Biedronce (2020)

sygn. na odwrociu Ewa Najdenow; 2020
akryl, płótno
60,5x80,5 cm

Cena wywoławcza:

450 zł

084
084

Akt (2021)

sygn. dat. l.d. W.Piekarski 2021
olej, płótno
70x90 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

085
085

Pejzaż zimowy (2021)

olej, płótno
60x90 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

086
086

Błysk (2020)

sygn. na odwrociu Pola Piestrzeniewicz
technika mieszana, płótno
55x46 cm

Cena wywoławcza:

400 zł

087
087

Sianożęty 5 (2021)

sygn. dat. na odwrociu 2021r / Agata Piwowar
olej, płótno
40,5x50,5 cm

Cena wywoławcza:

350 zł

088
088

Pertraktacje (2021)

sygn. dat. na odwrociu M. Połacik / 2021
olej, płótno
80x70 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

089
089

Dobranocka (2021)

sygn. dat. na odwrociu Magdalena / Połacik / 2021
olej, płótno
73x65 cm

Cena wywoławcza:

450 zł

090
090

Czas kota (2021)

olej, płótno
50,5x40 cm

Cena wywoławcza:

350 zł

091
091

Bez tytułu (2020)

sygn. na odwrociu Czyk
akryl, włóczka, płótno
90x70 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

092
092

Bez tytułu (2020)

sygn. na odwrociu Czyk
akryl, włóczka, płótno
80x80 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

093
093

Grodzenie VI (2019)

sygn. dat. na odwrociu MILENA ROMANOWSKA / 2019
olej, płótno
64x50 cm

Cena wywoławcza:

400 zł

094
094

Grodzenie II (2018)

sygn. dat. na odwrociu MILENA ROMANOWSKA / 2018
olej, płótno
64x50 cm

Cena wywoławcza:

400 zł

095
095

Latarnia (2015)

sygn. dat. na odwrociu Milena Romanowska / 2015
olej, płótno
75x90 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

096
096

Autoportret (2021)

sygn. dat. p.d. SJ'21
olej, płótno
40x28 cm

Cena wywoławcza:

300 zł

097
097

Studium do obrazu „Czas” (2021)

sygn. dat. p.d. SJ'21
olej, płótno
40x28,5 cm

Cena wywoławcza:

300 zł

098
098

Studium chłopca z drewnianym konikiem (2021)

sygn. dat. p.d. SJ'21
olej, płótno
43, 5x32 cm

Cena wywoławcza:

300 zł

099
099

Carmine sfumato (2021)

sygn. dat. na odwrociu Dominik Smolik / MMXXI
akryl, płótno
120x120 cm

Cena wywoławcza:

600 zł

100
100

Infra VII (2021)

sygn. dat. na odwrociu Dominik / Smolik / MMXXI
akryl, płótno
120x120 cm

Cena wywoławcza:

600 zł