RYNEK SZTUKI

55 Aukcja Promocyjna

15.05.2021 sobota

12:00

RYNEK SZTUKI

ul. Wschodnia 69

90-266 Łódź

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.

141 obiektów
001
001

Abstrakcja (2020)

sygn. dat. na odwrociu PAULINA ADAMOWSKA 2020
akryl, płótno
81x60 cm

Cena wywoławcza:

450 zł

002
002

Kompozycja II (2020)

akryl, płótno
70x50 cm

Cena wywoławcza:

400 zł

003
003

Ptak III (2020)

akryl, płótno
60x50 cm

Cena wywoławcza:

400 zł

004
004

Córka księżyca 3 (2020)

sygn. dat. l.d. Aninowska 2020
akryl, płótno
60x50 cm

Cena wywoławcza:

400 zł

005
005

W samo południe (2020)

sygn. dat. l.d. Aninowska / 2020
akryl, płótno
100x80 cm

Cena wywoławcza:

550 zł

006
006

Swobodna (2021)

sygn. p.d. Bajszczak
akryl, płótno
70x50 cm

Cena wywoławcza:

400 zł

007
007

Rubaszna (2021)

sygn. p.d. Bajszczak
akryl, płótno
100x70 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

008
008

Patera

sygn. TWÓRCZE / EGO
ceramika szkliwiona
12x32x28 cm

Cena wywoławcza:

270 zł

009
009

Paterka

sygn. TWÓRCZE / EGO
ceramika szkliwiona
11x32x15 cm

Cena wywoławcza:

120 zł

010
010

Para filiżanek

sygn. na spodku twórcze / ego
ceramika szkliwiona
wys. filiżanki 7 cm, śr. spodka 13 cm

Cena wywoławcza:

120 zł

011
011

Patera

sygn. Kbącela
ceramika szkliwiona
8x36x36 cm

Cena wywoławcza:

290 zł

012
012

Misa

sygn. Kbącela
ceramika szkliwiona
10x33x35 cm

Cena wywoławcza:

270 zł

013
013

Wazon

sygn. KRYSTYNA / BĄCELA
ceramika szkliwiona
wys. 25, 5 cm

Cena wywoławcza:

290 zł

014
014

Pejzaż - dyptyk (2021)

sygn. na odwrociu Magdalena Bezat
technika mieszana, płótno
30x30 cm, 30x30 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

015
015

Bez tytułu (2021)

technika mieszana, płótno
100x80 cm

Cena wywoławcza:

550 zł

016
016

Farewell (2021)

sygn. p.d. Wbober
akryl, płótno
40x80 cm

Cena wywoławcza:

400 zł

017
017

Frost (2021)

sygn. l.d. WBober
akryl, płótno
60x80 cm

Cena wywoławcza:

450 zł

018
018

I’ve always known (2021)

sygn. p.d. WBober
akryl, płótno
70x70 cm

Cena wywoławcza:

450 zł

019
019

Wspomnienie - dyptyk (2020)

sygn. p.d. i na odwrociu Chojnacka
olej, płótno
80x60 cm, 80x40 cm

Cena wywoławcza:

600 zł

020
020

Pejzaż (2020)

sygn. p.d. Chojnacka
olej, płótno
120x100 cm

Cena wywoławcza:

600 zł

021
021

Linie 1 (2021)

sygn. dat. śr.d. D.Ciszek '21
akryl, płótno
70x49, 5 cm

Cena wywoławcza:

400 zł

022
022

Niebostan (2021)

sygn. dat. p.d. A.Czekaj '21
akryl, płótno
100x75 cm

Cena wywoławcza:

550 zł

023
023

Jestem przy tobie, wkroczyłem z długiego czekania (2021)

sygn. dat. p.d. M2021 / Dałek
akryl, płótno
38x27 cm

Cena wywoławcza:

300 zł

024
024

Życie jest piękne i ziemia jest nasza (2021)

sygn. dat. p.d. M2021 / Dałek
akryl, płótno
38x27 cm

Cena wywoławcza:

300 zł

025
025

Dawid z cyklu „Street-pop a Wielcy Mistrzowie” (2021)

sygn. dat. na odwrociu Sławomir Danielski / 2021r.
akryl, płótno
70x50 cm

Cena wywoławcza:

400 zł

026
026

K1 (2021)

sygn. dat. p.d. MARIA DOMALEWSKA-WALCZYK 2021R.
akwarela, tusz, papier barwiony
41, 5x29, 6 cm

Cena wywoławcza:

300 zł

027
027

Moje miasto 1 (2020)

sygn. dat. p.d. MARIA DOMALEWSKA-WALCZYK 2020R.
tusz, linoryt barwny, papier
29, 6x41,8 cm

Cena wywoławcza:

300 zł

028
028

Marta DUNAL (ur. 1989)

Nokturn (2020)

sygn. p.d. Marta Dunal
akryl, płótno
70,5x120,5 cm

Cena wywoławcza:

550 zł

029
029

Marta DUNAL (ur. 1989)

Other side of the moon (2021)

sygn. p.d. Marta Dunal
akryl, płótno
60x60 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

030
030

Marta DUNAL (ur. 1989)

Poranek (2020)

sygn. na odwrociu Marta Dunal
akryl, płótno
120x80 cm

Cena wywoławcza:

550 zł

031
031

Wdowa (2021)

sygn. dat. p.d. ELMYR 2021/12
akryl, płótno
60x50 cm

Cena wywoławcza:

400 zł

032
032

Niezależna (2021)

sygn. dat. p.d. ELMYR 2021/11
akryl, płótno
60x50 cm

Cena wywoławcza:

400 zł

033
033

Niedokończony (2021)

sygn. dat. na odwrociu 2021 / KAROLINA / FORNALCZYK
akryl, płótno
70x50 cm

Cena wywoławcza:

400 zł

034
034

Industrialnie (2020)

sygn. dat. na odwrociu KAROLINA FORNALCZYK / 2020r.
akryl, płótno
70x50 cm

Cena wywoławcza:

400 zł

035
035

Miasto I (2014)

sygn. dat. p.d. Oskar Gorzkiewicz 2014
akwaforta (8/10)
28x67,3 cm

Cena wywoławcza:

200 zł

036
036

Vilnius (2015)

sygn. dat. p.d. OskarGorzkiewicz 2015
akwaforta (12/20)
37, 7x76 cm

Cena wywoławcza:

200 zł

037
037

Stuttgart IX (2013)

sygn. dat. p.d. OskarGorzkiewicz 2013
akwaforta (9/10)
29, 8x20,8 cm

Cena wywoławcza:

150 zł

038
038

Październik I (2020)

sygn. dat. p.d. Julita Grzejdziak-Dyła / 2020
gwasz, ołówek, pastel, papier
40x30 cm (z antyramą)

Cena wywoławcza:

380 zł

039
039

Odlot (2021)

sygn. dat. na odwrociu PAULINA / GRZELIŃSKA / 2021
technika mieszana, płótno
70,5x60,5 cm

Cena wywoławcza:

450 zł

040
040

Uziemienie (2021)

technika mieszana, deska
70x70 cm

Cena wywoławcza:

450 zł

041
041

Co ma być (2021)

technika mieszana, pilśnia
50x50 cm

Cena wywoławcza:

350 zł

042
042

Wuhan Clan (2020)

sygn. dat. na odwrociu GU-TANG CLAN / 2020
ręcznie wycinany szablon, spray, płótno
130x100 cm

Cena wywoławcza:

600 zł

043
043

Bombing the space (2020)

ręcznie wycinany szablon, spray, akryl, płótno
120x80 cm

Cena wywoławcza:

600 zł

044
044

One dog army strikes again (2020)

ręcznie wycinany szablon, spray, papier, deska
100x70 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

045
045

Bez tytułu 1 (2021)

sygn. dat. na podstawie H'21
technika własna, papier mâché,
76x59x29 cm, śr. podstawy 29 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

046
046

W toni (2021)

sygn. dat. p.d. 2021R / ZIGI JACK
akryl, olej, płótno
80x80 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

047
047

Kompozycja organiczna (2021)

sygn. dat. l.d. ZIGI JACK 2021R.
akryl, olej, płótno
100x110 cm

Cena wywoławcza:

600 zł

048
048

Bez tytułu (2021)

sygn. dat. l.d. ZIGI JACK 2021
akryl, olej, płótno
80x100 cm

Cena wywoławcza:

550 zł

049
049

Odpoczynek (2021)

sygn. na odwrociu JAMIELUCHA
akryl, płótno
100x100 cm

Cena wywoławcza:

600 zł

050
050

W błękicie (2020)

sygn. na odwrociu JAMIELUCHA
akryl, płótno
100x80 cm

Cena wywoławcza:

550 zł