Art in House Dom Aukcyjny

54. Aukcja Nowej Sztuki

07.08.2021 sobota

19:30

Art in House Dom Aukcyjny

Dworek Sierakowskich, ul. J. Czyżewskiego 12

Sopot

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.
Do wybranych obiektów doliczona będzie opłata droit de suite.

110 obiektów
001
001

Wojciech BREWKA (ur. 1980, Kalisz)

Soulmates, 2021

akryl, spray, płótno, 120 x 120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

002
002

Przyjaciółki II, 2021

akwarela, papier, 36 x 48 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

003
003

Luiza, 2021

olej, płótno, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

004
004

All incusive, 2020

olej, płótno, 84 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

005
005

Ecole de Paris - Gold, 2021

olej, szlagmetal, płótno, 120 x 120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

006
006

Ballerina w czerwonym kostiumie, 2021

pastel, papier, 100 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

007
007

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961, Częstochowa)

Wenecja, 1998

olej, płótno, 81 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

008
008

Samuraj

metal, ceramika, , 228 x 75 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

009
009

Edward DWURNIK (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)

Tulipan 3, 2017

akryl, płótno, 18 x 13 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

010
010

Joanna MIESZKO-NITA (ur. 1969, Trzcinsk-Zdrój)

Wiedeń, 2019

akryl, płótno, 73 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

011
011

Guantanamera, 2021

olej, akryl, płótno, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

012
012

Wciąż żywa historia, 2021

olej, płótno, 100 x 120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

013
013

Wojciech PELC (ur. 1984, Brzozów)

Harmonia, 2021

akryl, papier, 150 x 120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

014
014

Luna, 2021

Cena wywoławcza:

1 000 zł

015
015

Radosław JASTRZĘBSKI (ur. 1987, Ostrołęka)

Krytyk sztuki V, 2021

olej, płótno, 140 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

016
016

Cyprian NOCOŃ (ur. 1991, Chorzów)

Dyskusja kompozytorów, 2019

olej, płótno, 180 x 170 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

017
017

Ewolucja, 2021

akryl, płótno, 120 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

018
018

Anna Maria RUSINEK (ur. 1977, Busko-Zdrój)

Sen Nocy Letniej, 2017

akryl, płótno, 120 x 90 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

019
019

Alicja KAPPA (ur. 1973, Gorzów Wielkopolski)

Rytmy kolorów, 2021

olej, akryl, szlagmetal, płótno, 90 x 90 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

020
020

Paulina RYCHTER (ur. 1982, Gdańsk)

Latarnia, 2021

olej, płótno, 120 x 110 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

021
021

Ilona HERC (ur. 1972, Chrzanów)

Oczekiwanie, 2021

akryl, płótno, 100 x 130 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

022
022

Adam WĄTOR (ur. 1970, Myślenice)

W kolorach lata, 2021

akryl, płótno, 140 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

023
023

Błękitna rozkosz, 2021

akryl, płótno, 60 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

024
024

Jan DUBROWIN (ur. 1957, Piotrków Trybunalski)

Zimne morze, 2021

olej, płótno, 60 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

025
025

W słońcu, 2021

olej, płótno, 150 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

026
026

Zaczarowana lutnia, 2021

akryl, płótno, 100 x 120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

027
027

Krzysztof LUDWIN (ur. 1962, Kraków)

Marans. Powidok, 2018

akryl, płótno, 100 x 120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

028
028

Lanckorona, romantyczne jesienne, 2020

akwarela, papier, 58 x 75 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

029
029

Spojrzenie VIII - Tęsknota, 2021

olej, płótno, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

030
030

Renata MAGDA (ur. 1980)

Spotkanie na plaży, 2021

akryl, płótno, 100 x 95 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

031
031

Peonie w białym wazonie, 2018

olej, płótno, 50 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

032
032

Magdalena KĘPKA (ur. 1977, Wrocław)

Tam, gdzie czas płynie wolniej, 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

033
033

Matka Boska Zabiegana, 2021

akryl, deska, 40 x 30 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

034
034

Noe, 2021

akryl, deska, 40 x 40 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

035
035

Cigno nero in me, 2021

olej, szlagmetal, płótno, 120 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

036
036

Krzysztof JAROCKI (ur. 1959, Białystok)

Baletnica, 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

037
037

Emil GOŚ (ur. 1986, Wrocław)

Zając szarak, 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

038
038

Klaudia CHOMA (ur. 1988, Warszawa)

Lisek, 2021

olej, płótno, 90 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

039
039

CAMPIO (ur. 1988, Puławy)

Plantator, 2021

olej, płótno, 90 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

040
040

Teresa LEGIERSKA (ur. 1992, Koniaków)

Z wiatrem, 2021

olej, płótno, 120 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

041
041

Tuman ciszy, 2021

olej, płótno, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

042
042

Piotr GRZECHOWSKI (ur. 1986, Milicz)

To był dobry dzień, 2021

olej, płótno, 120 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

043
043

Agata BUCZEK (ur. 1988)

Ulotność chwili, 2021

olej, płótno, 110 x 110 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

044
044

Konrad HAMADA (ur. 1981, Kraków)

Mokradła, 2021

olej, płótno, 70 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

045
045

Jurata, 2021

olej, płótno, 90 x 90 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

046
046

Kuszenie, 2021

olej, płótno, 50 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

047
047

Venus, 2021

olej, płótno, 100 x 120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

048
048

Dziewczyna w lesie, 2021

akryl, płótno, 94 x 124 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

049
049

Świetlista bryza, 2021

olej, płótno, 120 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

050
050

Misteriosos bailes del cuerpo I, 2009

olej, akryl, płótno, 97 x 130 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł