Art in House Dom Aukcyjny

51. Aukcja Nowej Sztuki

14.05.2021 piątek

19:30

Art in House Dom Aukcyjny

Al. Jerozolimskie 107

02-011 Warszawa

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.
Do wybranych obiektów doliczona będzie opłata droit de suite.

108 obiektów
051
051

Przebojowość, 2021

olej, płótno, 120x70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

052
052

Królowa Peonia, 2021

olej,szlagmetal, płótno, 130x70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

053
053

Płonąca Gdynia, 2018

akryl, płótno, 150x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

054
054

Hugo GIZA (ur. 1982)

Pag - Beritnica, 2021

akryl, płótno, 70x90 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

055
055

Pejzaż abstrakcyjny (dyptyk), 2019

akryl, płótno, 100x140 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

056
056

Romuald MUSIOLIK (ur. 1973, Rydułtowy)

Sclous city, 2021

olej, płótno, 130x150 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

057
057

Piotr NOGAJ (ur. 1981, Kalisz)

157, 2021

olej, płótno, 80x120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

058
058

Ona i kaktus w niebieskich kolorach, 2019

akryl, płótno, 90x120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

059
059

Suenos del baile I, 2019

olej,akryl, płótno, 90x120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

060
060

Grażyna JEŻAK (ur. 1958, Otwock)

Konie w galopie, 2020

olej, płótno, 40x60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

061
061

Agata BUCZEK (ur. 1988)

W zakamarkach podświadomości, 2021

olej, płótno, 100x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

062
062

Wiatr, 2021

akryl, płótno, 70x70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

063
063

Wakacyjny Luz, 2020

akryl, płótno, 60x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

064
064

Aleksandra BUKOWSKA (ur. 1988, Warszawa)

Odbicia, 2021

akryl, płótno, 80x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

065
065

Renata MAGDA (ur. 1980)

Hummingbird i Ona, 2021

akryl, płótno, 100x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

066
066

Szymon KURPIEWSKI (ur. 1984, Konin)

Widziałem, co wybrałem i zobaczyłem, czego potrzebuję. Chcieć więcej to chciwość., 2021

olej, płótno, 100x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

067
067

Kompozycja abstrakcyjna, 2021

olej, płótno, 140x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

068
068

Maria JAGŁOWSKA (ur. 1993, Warszawa)

Skończyła mi się cierpliwość, 2021

akryl, płótno, 140x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

069
069

Paulina RYCHTER (ur. 1982, Gdańsk)

Pływalnia 1, 2021

olej, płótno, 90x110 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

070
070

Początek, 2008

akryl, płótno, 100x170 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

071
071

Upijmy się dziś miłością, 2021

akryl, płótno, 90x90 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

072
072

Piekło kobiet (1 z 100), 2020

serigrafia, papier, 84,1x59,4 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

073
073

Ptysie, 2021

akryl, płótno, 100x160 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

074
074

Kompozycja otwarta z pomarańczowym drzewkiem, 2017

olej, płótno, 60x110 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

075
075

Stanisław TOMALAK (ur. 1955, Brzeg Dolny)

Fragment 671, 2021

akryl,technika własna, płótno, 60x160x5 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

076
076

Aleksander GRZYBEK (ur. 1956, Białystok)

W drodze, 2010

akryl, karton, 70x50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

077
077

Barwne rozmyślania, 2021

akryl, płótno, 70x110 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

078
078

Stefania, 2021

akryl, płótno, 60x40 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

079
079

Ready to Fight, 2021

akryl, płótno, 70x70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

080
080

You Are So Pretty, 2021

akryl, pastel,szlagmetal, płótno, 80x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

081
081

Be positive, 2021

akryl, płótno, 100x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

082
082

Piotr REMBIELIŃSKI (ur. 1956, Warszawa)

Metamorfozy, 2021

olej,akryl, płótno, 100x120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

083
083

Magdalena KARWOWSKA (ur. 1986, Ruda Śląska)

Dyptyk 5&6, 2020

akryl, płótno, 120x200 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

084
084

Razem, 2021

akryl, płótno, 100x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

085
085

Grand BH, 2019

olej, płótno, 70x50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

086
086

Planta Cobalta, 2017

olej,akryl, płótno, 100x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

087
087

Z cyklu "Ulotne piękno", 2021

olej, płótno, 65x55 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

088
088

Patryk ADACH (ur. 1994)

Bez tytułu 2, 2020

ołówek, papier, 66x46 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

089
089

Marzycielka, 2021

akryl, płótno, 80x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

090
090

Niosę ci ogień, 2021

pastel, papier, 40x30 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

091
091

The Girl in Golden Rays, 2021

olej,akryl, płótno, 120x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

092
092

Dotykiem do mnie mów, 2017

olej, płótno, 120x90 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

093
093

Maciej MAJEWSKI (ur. 1963r.)

Le surfeur avec un surfoboard rose, 2021

olej, płótno, 100x70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

094
094

Katarzyna ŚRODOWSKA (ur. 1971, Warszawa)

Doskonałe Trafienie, 2021

olej, płótno, 100x140 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

095
095

Isla z cyklu El Pueblo, 2021

akryl, płótno, 65x85 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

096
096

Z cyklu "Podróż z Alicją", 2021

akryl, płótno, 50x70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

097
097

Wildlife - W11, 2021

olej, płótno, 120x180 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

098
098

Zbigniew OLSZEWSKI ( (ur. 1955, Świdnik))

Fontanna, 2021

olej, płótno, 92x120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

099
099

Ćma, 2020

akryl, płótno, 115x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

100
100

Przecież ty jako chłopiec nie powinieneś bawić się lalkami, 2020

tusz,akryl, papier, 50x35 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł