Art in House Dom Aukcyjny

51. Aukcja Nowej Sztuki

14.05.2021 piątek

19:30

Art in House Dom Aukcyjny

Al. Jerozolimskie 107

02-011 Warszawa

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.
Do wybranych obiektów doliczona będzie opłata droit de suite.

108 obiektów
001
001

Wojciech BREWKA (ur. 1980, Kalisz)

Two Faces, 2021

akryl, płótno, 120x120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

002
002

Kobieta i Mercedes 4, 2021

akwarela, papier, 36x48 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

003
003

Peonie i błękitne niebo, 2021

olej, płótno, 80x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

004
004

Spojrzenie IV, 2021

olej, płótno, 100x120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

005
005

Les Corbirres, 2021

akryl, płótno, 40x40 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

006
006

Martwa natura, 2021

olej, płótno, 68x58 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

007
007

Edward DWURNIK (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)

Mały czerwony tulipan, 2017

akryl, płótno, 18x13 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

008
008

Joanna MIESZKO-NITA (ur. 1969, Trzcinsk-Zdrój)

Warszawa NR XI-103-235, 2020

akryl, płótno, 100x73 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

009
009

Pomarańczowa Ballerina, 2021

pastel,tusz, papier, 100x70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

010
010

Intense Dance, 2021

olej, płótno, 100x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

011
011

House of Happy Car, 2021

akryl, płótno, 70x70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

012
012

Kujawy, 2020

akryl, płótno, 100x150 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

013
013

Wenus na wakacjach, 2021

olej, płótno, 120x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

014
014

Adam WĄTOR (ur. 1970, Myślenice)

Tlen, 2021

akryl, płótno, 100x120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

015
015

Rafał KNOP (ur. 1970, Żywiec)

Madame Ev XXV z serii Swimming Pool, 2020

olej, płótno, 120x120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

016
016

Ilona HERC (ur. 1972, Chrzanów)

Miejsce początku II, 2021

akryl, płótno, 100x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

017
017

Emanacja horyzontalna, 2021

olej,technika własna, płótno, 100x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

018
018

Sabina Maria GRZYB (ur. 1988, Jawor)

As, 2021

akryl,olej, płótno, 60x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

019
019

Ogród Mnie, 2020

akryl, płótno, 80x70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

020
020

Subtlety of a Soul, 2021

technika własna, płótno, 120x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

021
021

Krzysztof LUDWIN (ur. 1962, Kraków)

Zapomniane domy, Toskania, 2020

olej, płótno, 60x160 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

022
022

Z cyklu art deco, Kraków. Zaułek Tomasza, 2021

akwarela, papier, 56x76 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

023
023

Tomasz TOBOLEWSKI (ur. 1973, Zabrze)

Zaległy urlop, 2021

olej, płótno, 50x60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

024
024

Dawid SCHAB (ur. 1973, Rybnik)

Gruszki Williamsa, 2021

olej, płótno, 80x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

025
025

Wieczorne czytanie, 2021

olej, płótno, 50x70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

026
026

Wschody i Zachody, 2021

olej, płótno, 70x110 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

027
027

Artur SMOŁA (ur. 1976)

Kanion z Madonnami, 2021

olej, płótno, 90x130 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

028
028

Nature is Yellow, 2018

akryl, płótno, 40x60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

029
029

Jan DUBROWIN (ur. 1957, Piotrków Trybunalski)

Sina dal , 2021

olej, płótno, 70x40 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

030
030

The Scarlet Flower, 2021

olej, płótno, 100x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

031
031

Piotr TRUSIK (ur. 1994)

Portret efemeryczny II, 2021

olej,akryl, płótno, 135x90 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

032
032

Nostalgia, 2020

olej, płyta, 80x65 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

033
033

Lorenzo , 2021

olej, płótno, 93x69 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

034
034

Paulina GÓRA (ur. 1977, Tuchów)

Papierowe ptaki, 2021

olej, płótno, 50x40 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

035
035

Wiosenne wróżby, 2021

olej,szlagmetal, płótno, 90x90 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

036
036

David PATARAIA (ur. 1971, Lanczchuti-Kwemo Czibati (Gruzja))

Urokliwa para, 2021

akryl, płótno, 80x60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

037
037

Jezus z Woli, 2021

akryl, deska, 40x30 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

038
038

Dziewczyna z lalką, 2021

olej, płótno, 26,5x21 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

039
039

Oaza, 2021

akryl, płótno, 80x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

040
040

Grzegorz RADZIEWICZ (ur. 1976, Białystok)

Maski, 2014

olej, płótno, 50x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

041
041

Konrad HAMADA (ur. 1981, Kraków)

Kałuże, 2021

olej, płótno, 100x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

042
042

Magdalena KĘPKA (ur. 1977, Wrocław)

W drodze na Hvar, 2021

akryl, płótno, 90x90 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

043
043

Krakowski Rynek, 2021

akwarela, papier, 44x56 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

044
044

Szybkość i ulotność, 2021

akryl, płótno, 60x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

045
045

Krzysztof JAROCKI (ur. 1959, Białystok)

Drób , 2021

akryl, płótno, 80x120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

046
046

Klaudia CHOMA (ur. 1988, Warszawa)

Lisek Chytrusek, 2021

olej, płótno, 90x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

047
047

Sen, 2020

olej, płótno, 100x73 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

048
048

Zabawa w chowanego II, 2021

olej, płótno, 97x74 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

049
049

Alicja KAPPA (ur. 1973, Gorzów Wielkopolski)

W odcieniach złota, 2021

olej,akryl,szlagmetal, płótno, 100x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

050
050

Portret podwójny takiej jednej, 2021

olej, płótno, 60x50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł