Pragaleria Dom Aukcyjny

50. Aukcja Sztuki Młodej

16.06.2021 środa

19:30

Pragaleria Dom Aukcyjny

ul. Stalowa 3

03-425 Warszawa

Organizator aukcji dolicza 20% opłatę do ceny sprzedaży.

131 obiektów
001
001

Zanna BRZYZEK (ur. 1980, Nowy Targ)

Dotyk, 2020

akryl, płótno, 76 x 76 cm,
sygn. l.d.: monogramem Zb

Cena wywoławcza:

500 zł

002
002

Mały Goryl, 2021

ceramika szkliwiona i złocona 24k, 26 x 25 x 18 cm,
sygnowana i numerowana od spodu: 18/2021

Cena wywoławcza:

500 zł

003
003

Dariusz PIEKUT (ur. 1959, Miączyn)

Bajkowa Warszawa VIII, 2021

akryl, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. p.d.: Piekut D. 2021

Cena wywoławcza:

500 zł

004
004

Kuba JANYST (ur. 1978)

CR7, z cyklu: "Meditations", 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

005
005

Natasza MIRAK (ur. 1976, Wrocław)

Weekend na wsi, 2021

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d.: N.Mirak

Cena wywoławcza:

500 zł

006
006

Zaraz cię złapię, 2021

akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

007
007

Karolina GOŹDZIEWICZ (ur. 1994, Września)

Niewinne popołudnie, z cyklu: "Odpływy", 2021

akryl, płótno, 100 x 60 cm,
sygn. p.d.: K. Goździewicz

Cena wywoławcza:

500 zł

008
008

Edward KARCZMARSKI (ur. 1976, Kraków)

Powiśle Warszawa, 2021

olej, płóno, 70 x 70 cm,
sygn. l.d.: Karczmarski

Cena wywoławcza:

500 zł

009
009

Joanna GORGOLEWSKA (ur. 1992, Ostrów Wielkopolski)

Panorama02, 2020

akryl, płótno, 40 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

010
010

Mgła, 2021

akryl, płótno, 90 x 80 cm,
sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza:

500 zł

011
011

Warmness, 2021

akryl, płótno, 120 x 90 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

012
012

Yoda, 2021

olej, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: PD 2021

Cena wywoławcza:

500 zł

013
013

Life IV, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

014
014

Jedwab II, 2018

odprysk korundowy, akwatinta (intaglio), papier, 7/40, 100 x 140 cm (2 arkusze o wymiarach 100 x 70 cm),
sygn. p.d.: ALBińczycka 2018r.

Cena wywoławcza:

500 zł

015
015

Flash, 2021

technika mieszana (tusz i farba akrylowa, collage, dermatograf, spray), płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d.: monogramem oraz na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

016
016

Marlena RAKOCZY (ur. 1976, Toruń)

Into the sun, 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: M.Rakoczy

Cena wywoławcza:

500 zł

017
017

Radocha za 2 złote, 2020

akryl, płótno, 70 x 60 cm,
sygn. p.d.: AIB

Cena wywoławcza:

500 zł

018
018

Senna pora sjesty, z cyklu: "My home is my castle", 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

019
019

Aneta ŚLIWA (ur. 1990, Kraków)

Kraby w muszlach, 2021

ceramika szkliwiona, muszle, wymiary: zielony 20 x 15 x 12 cm, niebieski 17 x 18 x 11 cm, niesygnowane.

Cena wywoławcza:

500 zł

020
020

Ewelina KOŁAKOWSKA (ur. 1993, Świnoujście)

1951426201521, 2021

olej, płótno, 120 x 130 cm,
sygn. p.d.: Kołakowska '21

Cena wywoławcza:

500 zł

021
021

Ewa JAROS (ur. 1984)

Happiness #19, 2021

akryl, pastel, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. p.d.: ej

Cena wywoławcza:

500 zł

022
022

Bez tytułu, 2021

olej, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

023
023

Marta CIUĆKA (ur. 1971, Warszawa)

Freedom, 2020

akwarela, papier bawełniany, 56 x 38 cm, w oprawie: 70 x 50 cm,
sygn. l.d.: MCiu 2020

Cena wywoławcza:

500 zł

024
024

Lady Bird, 2016

olej, szlagaluminium, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

025
025

Magadalena UCHMAN (ur. 1981, Przeworsk)

A ja tęsknie, 2021

akryl, płótno, 90 x 90 cm
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

026
026

Piotr NOGAJ (ur. 1981, Kalisz)

Z górki, 2021

olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. p.d.: Nogaj

Cena wywoławcza:

500 zł

027
027

Odpoczynek, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

028
028

Tobiasz KENIO (ur. 1979, Gorlice)

Majonez Babuni wyłącznie do dekoracji, 2020

akryl, płótno, 110 x 90 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

029
029

W powietrzu I, 2020

olej, płótno, 100 x 70 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

030
030

Alicja KAPPA (ur. 1973, Gorzów Wielkopolski)

Bliskość błękitu, 2021

sygn. p.d.: A. Kappa

Cena wywoławcza:

500 zł

031
031

Rozmyślania II, 2020

linoryt dwubarwny na papierze z elementem szkła, odcisk płyty: 32 x 32 cm, arkusz: 50 x 50 cm, e.a.,
sygn. p.d.: K. Lipska Ziębińska 06. 2020

Cena wywoławcza:

500 zł

032
032

Iwona DUDA (ur. 1966)

Konfrontacje, 2020

olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

033
033

Pejzaż z trójkątem, 2019

akryl, płótno, 120 x 90 cm,
sygn. p.d.: I.S '19

Cena wywoławcza:

500 zł

034
034

Postać z odbiciem, 2020

technika mieszana (olej, spray), płótno, 160 x 130 cm,
sygn.

Cena wywoławcza:

500 zł

035
035

Piotr WORONIEC (ur. 1981, Rzeszów)

Relief 7, 2021

technika mieszana, płótno, 130 x 110 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

036
036

Różowy słoń, 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. l.d.: AL

Cena wywoławcza:

500 zł

037
037

AP2, 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. l.d.: AGrzechowska

Cena wywoławcza:

500 zł

038
038

Marlena, 2021

akryl, płótno, 50 x 60 cm,
sygn. l.d.: jaga

Cena wywoławcza:

500 zł

039
039

Irysy, 2021

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 75 x 115 cm,
sygn. p.d.: Izolda 2021

Cena wywoławcza:

500 zł

040
040

Mariusz BRZYZEK (ur. 1984, Rabka Zdrój)

Niby tak blisko, 2021

akryl, płótno, 140 x 110 cm,
sygn. p.d.: monogramem MB oraz na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

041
041

Dagmara DZIEWIĄTKOWSKA (ur. 1982, Częstochowa)

Dancing colors No 03, 2021

akryl, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

042
042

Ogród botaniczny, 2021

akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: znak graficzny K@rt w kolorze niebieskim oraz na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

043
043

Kompozycja z łódką, 2020

olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. p.d.: Kinga Wnuk

Cena wywoławcza:

500 zł

044
044

Hidden Space, 2016

olej, płótno, 100 x 35 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

045
045

Plaża, 2021

akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrociu

Cena wywoławcza:

500 zł

046
046

Daniel BIAŁOWĄS (ur. 1975, Sanok)

A 084, 2021

akryl, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

047
047

Bartłomiej BARANOWSKI (ur. 1975, Szczecinek)

Genesis, 2020

akryl, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. p.d.: Baranowski 38:20

Cena wywoławcza:

500 zł

048
048

Formentor, 2021

technika własna, olej, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. l.d.: Wasilewska

Cena wywoławcza:

500 zł

049
049

Kot do połowy pełny (A half-full cat), 2021

akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

050
050

Monika SIWIEC (ur. 1995, Lubliniec)

Buszując wśród łąk, 2021

olej, płótno, 110 x 70 cm,
sygn. l.d.: Ms

Cena wywoławcza:

500 zł