Art in House Dom Aukcyjny

50. Aukcja Nowej Sztuki

16.04.2021 piątek

19:30

Art in House Dom Aukcyjny

Al. Jerozolimskie 107

02-011 Warszawa

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.
Do wybranych obiektów doliczona będzie opłata droit de suite.

107 obiektów
051
051

Martwa natura - bukiet kwiatów, 2017

olej, płótno, 60x90 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

052
052

Radosław JASTRZĘBSKI (ur. 1987, Ostrołęka)

Wiosna, 2021

olej, płótno, 100x70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

053
053

Szymon KURPIEWSKI (ur. 1984, Konin)

Jeśli kiedykolwiek zbliżysz się do ludzkich zachowań, 2021

olej, płótno, 120x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

054
054

Cel, 2008

akryl, płótno, 100x140 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

055
055

Testarossa Maradony, 2021

akryl, płótno, 70x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

056
056

W oczekiwaniu na piernikowe słońce, 2019

olej, płótno, 90x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

057
057

I co, 2021

olej, płótno, 73x61 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

058
058

Miłość przez zapatrzenie, 2021

olej, płótno, 80x60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

059
059

Taka jedna w złocie, 2021

olej, płótno, 80x60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

060
060

Oko, 2018

olej, płótno, 50x40 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

061
061

Klaudia CHOMA (ur. 1988, Warszawa)

Sen o lataniu (dyptyk), 2021

olej, płótno, 80x200 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

062
062

Emil GOŚ (ur. 1986, Wrocław)

Ryś euroazjatycki, 2020

olej, akryl, płótno, 120x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

063
063

The Sense of Universes, 2021

olej, płótno, 120x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

064
064

Figs&Pumpkins, 2021

olej, płótno, 50x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

065
065

Magdalena KĘPKA (ur. 1977, Wrocław)

Pod kwitnącą bugenwillą, 2021

akryl, płótno, 100x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

066
066

Romuald MUSIOLIK (ur. 1973, Rydułtowy)

Hissing Cars, 2021

olej, płótno, 110x140 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

067
067

Ledrada z cyklu El Pueblo, 2021

akryl, płótno, 70x85 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

068
068

Teraz My, 2021

akryl, płótno, 80x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

069
069

Agata BUCZEK (ur. 1988)

Czerwony kapturek - przebaczenie, 2021

olej, płótno, 100x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

070
070

Grażyna JEŻAK (ur. 1958, Otwock)

Magiczne jezioro, 2020

olej, płótno, 60x70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

071
071

Ocean Sounds, 2021

akryl, płótno, 80x120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

072
072

Anita Zofia SIUDA (ur. 1974, Katowice)

Zapomniane intrumenty - Hhaharfia, 2021

akryl, płótno, 80x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

073
073

Oddech lata (tryptyk), 2021

olej, płótno, 150x140 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

074
074

Żółta głowa i orkiestra, 2020

olej, płótno, 100x120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

075
075

Twórca, 2021

olej, płótno, 150x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

076
076

Adam BOJARA (ur. 1949)

Życie, 2021

akryl, płótno, 100x70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

077
077

Dzień dobry, 2021

olej, płótno, 130x90 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

078
078

Siostry, 2001

olej, akryl, płótno, 120x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

079
079

Stanisław TOMALAK (ur. 1955, Brzeg Dolny)

Fragment 1691 z cyklu Pory roku, etiuda zimowa, 2021

olej, płyta, 90x90 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

080
080

Bez tytułu, 2020

ołówek, papier, 66x46 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

081
081

Paulina RYCHTER (ur. 1982, Gdańsk)

W przebieralni, 2021

olej, płótno, 90x110 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

082
082

Słodkie śniadanie, 2019

akryl, płótno, 90x130 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

083
083

Aleksandra BUKOWSKA (ur. 1988, Warszawa)

Sen, 2021

akryl, płótno, 80x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

084
084

Róża, 2018

akryl, płótno, 38x38 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

085
085

Ona i papuga 5, 2018

akryl, płótno, 100x70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

086
086

Nie szop, nie lis, a panda, 2021

akryl, płótno, 92x65 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

087
087

Bengal , 2021

akryl, spray, płótno, 120x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

088
088

Magdalena KARWOWSKA (ur. 1986, Ruda Śląska)

Dyptyk 9&10, 2020

akryl, płótno, 120x200 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

089
089

Maciej MAJEWSKI (ur. 1963r.)

Blue at Heart and The Ocean, 2021

olej, płótno, 70x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

090
090

Andrzej FRONCZAK (ur. 1959, Brześć Kujawski)

Ucieczka ze stałego lądu, 2021

akryl, płótno, 100x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

091
091

Grzegorz RADZIEWICZ (ur. 1976, Białystok)

Łowca i Obrońca (dyptyk), 2020

olej, płótno, 25x60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

092
092

Ptasia Gawęda, 2020

akryl, płótno, 60x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

093
093

Aleksander GRZYBEK (ur. 1956, Białystok)

Czarny Marsz, 2021

olej, płótno, 50x50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

094
094

Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957, Korytów)

Kobieta, 2014

tusz, papier, 29, 7x21 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

095
095

Rzeczpospolita ≠ Rzecz wspólna (1 z 100), 2017

serigrafia, papier, 100x70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

096
096

Anna HALAREWICZ (ur. 1983, Wrocław)

Wysokie obcasy, 2021

akwarela, tusz, papier, 29, 5x21 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

097
097

Zbigniew OLSZEWSKI ( (ur. 1955, Świdnik))

Karnawał, 2021

olej, płótno, 92x120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

098
098

Piotr REMBIELIŃSKI (ur. 1956, Warszawa)

Piazza San Marco, 2021

olej, akryl, płótno, 110x150 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

099
099

Koniec ery ryb, 2020

olej, płótno, 52x65 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

100
100

Dariusz Franciszek RÓŻYC (ur. 1978, Sosnowiec)

Blue Iwa z cyklu Nie tak odległe, 2021

akryl, płótno, 80x60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł