Pragaleria Dom Aukcyjny

48. Aukcja Sztuki Młodej

21.04.2021 środa

19:30

Pragaleria Dom Aukcyjny

ul. Stalowa 3

03-425 Warszawa

Organizator aukcji dolicza 20% opłatę do ceny sprzedaży.

145 obiektów
103
103

Karolina DADURA (ur. 1989, Ełk)

Bodies 01, 2021

akryl, płótno, 130 x 90 cm,
sygn. p.d.: Karolina Dadura

Cena wywoławcza:

500 zł

104
104

Rain, 2020

akryl, płótno, śr. 80 cm,
sygn. na rancie: Annata 2020

Cena wywoławcza:

500 zł

105
105

Where the Warm Winds Blow, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal, technika własna), płótno, 70 x 90 cm,
sygn. p.d.: RP'21

Cena wywoławcza:

500 zł

106
106

Bez tytułu, 2021

olej, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. l.d.: T. Frączek

Cena wywoławcza:

500 zł

107
107

Dominika RADOMSKA (ur. 1986, Skierniewice)

Do lepszej rzeczywistości, 2021

akryl, płótno, 80 x 120 cm,
sygn. p.d.: DR oraz na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

108
108

Undiscovered world, 2020

akryl, płótno, 50 x 70cm,
sygn. p.d.: DRaczynska, 2020

Cena wywoławcza:

500 zł

109
109

Tobiasz KENIO (ur. 1979, Gorlice)

Majonez kętrzyński wyłącznie do dekoracji, 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. l.d.: Tobiasz Kenio

Cena wywoławcza:

500 zł

110
110

Kawa w Rzymie, 2021

akryl, olej, płótno, 90 x 70 cm,
sygn. p.d.: Porada 2021

Cena wywoławcza:

500 zł

111
111

Structures 02, 2021

akryl, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

112
112

Weronika WÓJCIK (ur. 1994, Warszawa)

GT40, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. p.d.: W.Wójcik 2021

Cena wywoławcza:

500 zł

113
113

Taniec błękitny, 2021

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn l.d.: A Ziomek

Cena wywoławcza:

500 zł

114
114

Na pograniczu pór roku, 2021

olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. p.d.: Kinga Wnuk

Cena wywoławcza:

500 zł

115
115

Mesmerizing, 2021

akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: Jaroszek

Cena wywoławcza:

500 zł

116
116

Mountains, 2020

akryl, glaze, technika własna, płótno, 40 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

117
117

Pelargonie, 2020

akryl, płótno, 59 x 50 cm,
sygn. p.d.: M. Hanebach

Cena wywoławcza:

500 zł

118
118

Maja WOŹNIAK (ur. 1989, Rzeszów)

Ona, 2021

akryl, płótno, 90 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

119
119

Na dwoje babka wróżyła, 2020

akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

120
120

Two, parallel fractals, 2021

akryl, płótno, 100 x 150 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

121
121

Blonde, 2021

olej, płótno 3D, 90 x 90 cm,
sygn. p.d.: M.Hettich-Uryszek `21

Cena wywoławcza:

500 zł

122
122

Korpuskuła, 2020

farby fluorescencyjne, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

123
123

W poszukiwaniu ciszy, 2019

olej, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

124
124

Olena HORHOL (ur. 1994)

Memories from the sea, 2017

akryl, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. p.d.: HorHol 17

Cena wywoławcza:

500 zł

125
125

Muskając złotą rzekę, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna

Cena wywoławcza:

500 zł

126
126

Portret kota, 2021

olej, płótno, 30 x 24 cm,
sygn. p.d.: na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

127
127

Ewa NAJDENOW (ur. 1967, Warszawa)

Supernova, 2018

technika mieszana (akryl, kolaż, złocenia), płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: ENaj

Cena wywoławcza:

500 zł

128
128

Karina GÓRA (ur. 1973, Tomaszów Mazowiecki)

Prowansja, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: Karina Góra

Cena wywoławcza:

500 zł

129
129

Selen, z serii: "Mendelejew", 2019

akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: KZ 2019

Cena wywoławcza:

500 zł

130
130

Magdalena KUREK (ur. 1979, Pińczów)

Barokowy ogród - w teatralnym lustrze, 2021

olej, płótno, 90 x 90 cm,
sygn. p.d.: M. Kurek

Cena wywoławcza:

500 zł

131
131

Verose, 2020

akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

132
132

Marcelina SIWIEC (ur. 1990, Kolbuszowa)

Pejzaż wieczorny, 2021

olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. p.d.: M. Siwiec 2021

Cena wywoławcza:

500 zł

133
133

Blue Magnum, 2021

akryl, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

134
134

Przełamanie, 2021

akryl, technika własna, płótno, 130 x 90 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

135
135

Radosna łąka kwietna, 2021

sygn. p.d.: Kaja Wiśniewska

Cena wywoławcza:

500 zł

136
136

Upside down, 2020

akryl, płótno, 50 x 40 cm,
sygn. p.d.: Mardzynsky

Cena wywoławcza:

500 zł

137
137

Marta DUNAL (ur. 1989)

Grass 2, 2020

akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

138
138

Koniec pewnego rozdziału, 2021

akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

139
139

From above, 2021

technika mieszana (akryl, ołówek), płótno, 60 x 40 cm,
sygn. p.d.: monogramem oraz na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

140
140

Pejzaż ze stawem, 2021

olej, płótno, 49 x 69 cm,
sygn. p.d: W. Piekarski 2021

Cena wywoławcza:

500 zł

141
141

Beata GAUDY (ur. 1989)

Tulipany. Poranek, 2021

akryl, płótno, 60 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

142
142

Dzban Point, 2021

olej, płótno, 46 x 33 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

143
143

Confidence yourself, 2021

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 100 x 180 cm,
sygn. p.d.: Dobosz

Cena wywoławcza:

500 zł

144
144

Colorful, 2020

akryl, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. l.d.: Grabowska

Cena wywoławcza:

500 zł

145
145

Poppies whisper, z cyklu: "Never ever...", 2021

akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy '21

Cena wywoławcza:

500 zł

146
146

Olga, 2021

olej, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: J.Z. (Praca inspirowana fotografią autorstwa: Sergey Bidun).

Cena wywoławcza:

500 zł

147
147

Natalia SZYNAL (ur. 1990, Drawsko Pomorskie)

Zakwity zaleśne, 2021

olej, płótno, 20 x 20 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł