Pragaleria Dom Aukcyjny

48. Aukcja Sztuki Młodej

21.04.2021 środa

19:30

Pragaleria Dom Aukcyjny

ul. Stalowa 3

03-425 Warszawa

Organizator aukcji dolicza 20% opłatę do ceny sprzedaży.

145 obiektów
052
052

Tańczące, 2021

akryl, płótno, 120 x 80 cm,
sygn. p.d.: K. Doroba 2021

Cena wywoławcza:

500 zł

053
053

Magadalena UCHMAN (ur. 1981, Przeworsk)

Codzienność, 2021

akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

054
054

Jakub KĘPKA (ur. 1996, Warszawa)

Ja jako człowiek, istota, na ta chwilę, 2021

technika mieszana (olej, akryl), płyta drewniana, 43 x 29 cm (w świetle oprawy), 55 x 40 cm (oprawa),
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

055
055

Chłopiec, 2021

brąz patynowany, marmur, wys. ok. 39 cm, 6/12,
sygn. z boku: SCABAN, 6/12

Cena wywoławcza:

500 zł

056
056

Wieczór (The dusk), 2021

akryl, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

057
057

Statystyki, tryptyk, 2021

akryl, płótno 3D, 30 x 90 cm (całość), każda z części: 30 x 30 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

058
058

Fundacja Joan Miro, 2020

akryl, płótno na płycie MDF, 70 x 50 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

059
059

Rosa II, 2021

akryl, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. l.d.: A. Maciaszek 2021

Cena wywoławcza:

500 zł

060
060

Ewelina KOŁAKOWSKA (ur. 1993, Świnoujście)

218111149395, 2021

olej, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. l.d.: Kołakowska '21

Cena wywoławcza:

500 zł

061
061

Fragmenty obecności I, 2015

olej, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

062
062

Horror vacui nr 54, 2021

fotografia kolekcjonerska kolor, wydruk cyfrowy na papierze archiwalnym bezkwasowym Hahnemuhle Photo
Rag Baryta 315g (półbłysk), 40 x 40 cm, 1/5,
sygn. na odwrocie. Praca nieoprawiona.

Cena wywoławcza:

500 zł

063
063

Poranek w Haifie, 2020

olej, płótno, 40 x 60 cm,
sygn. p.d.: DChoiński

Cena wywoławcza:

500 zł

064
064

Dysonans w przetrwaniu - uwikłany w wieczność, dyptyk, 2021

linoryt dwubarwny, dwuwarstwowy, przestrzenny 3D z haftem ręcznym nicią posrebrzaną na bibule japońskiej 80 mg, odbitka dwubarwna czerń i srebro - Charbonnel Black / Charbonnel Silver, wymiar każdej z bibuł: 25 x 21 cm (x 2),...

Cena wywoławcza:

500 zł

065
065

Noc, 2021

olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. p.d.: F. Łoziński

Cena wywoławcza:

500 zł

066
066

Bańka, 2020

akryl, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

067
067

1Q96, 2021

akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

068
068

Wybuch Góry Olimp, 2020

olej, płótno, 100 x 80 cm, płótno,
sygn. po prawej stronie przy krawędzi monogramem

Cena wywoławcza:

500 zł

069
069

Kontrasty, 2021

akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. p.d.: Laura L.

Cena wywoławcza:

500 zł

070
070

Mirella STERN (ur. 1971, Toruń)

"Ale jak się bardzo chce, to można" - Ikar (syn Dedala), 2021

technika mieszana, akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: M.STERN

Cena wywoławcza:

500 zł

071
071

Karolina GOŹDZIEWICZ (ur. 1994, Września)

Postcard from the Netherlands, 2021

akryl, płótno, 90 x 60 cm,
sygn. p.d.: K.Goździewicz

Cena wywoławcza:

500 zł

072
072

Monika ŁAKOMSKA (ur. 1968, Zielona Góra)

Phil Collins Melody, 2021

olej, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

073
073

Orange in the ocean, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. p.d.: A. Grabowski 2021 r.

Cena wywoławcza:

500 zł

074
074

Tomasz TAIS (ur. 1985, Kraków)

Źdźbło, dyptyk, 2019

olej, płótno, 100 x 70 (całość), 2 części o wymiarach: 50 x 70 cm (w oprawie: 52 x 72 cm),
sygn. p.d.: TAIS

Cena wywoławcza:

500 zł

075
075

Krzysztof KRZYWIŃSKI (ur. 1961 r., Szczecin)

Miejsce 7, 2010

olej, płótno, 65 x 92 cm,
sygn. p.d.: KK10

Cena wywoławcza:

500 zł

076
076

Mirror 2, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal, lakier), płótno, 90 x 90 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

077
077

Tennis, 2021

emulsja winylowa (Flashe), płótno, 60 x 40 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

078
078

Marlena RAKOCZY (ur. 1976, Toruń)

Lepszy świat, 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.:M. Rakoczy 2021

Cena wywoławcza:

500 zł

079
079

21 cows, 2020

olej, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. p.d.: Pervinece '20

Cena wywoławcza:

500 zł

080
080

Piotr GRZECHOWSKI (ur. 1986, Milicz)

Niepewność, 2021

olej, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. l.d.: m2ofart

Cena wywoławcza:

500 zł

081
081

Magiczne miejsce, 2021

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 40 x 120 cm,
sygn. p.d.: Izolda 2021

Cena wywoławcza:

500 zł

082
082

Bartłomiej BARANOWSKI (ur. 1975, Szczecinek)

Krzat leśny, 2020

akryl, płótno, 30 x 25 cm,
sygn. p.g. Baranowski 37:20

Cena wywoławcza:

500 zł

083
083

Andrzej KIKOWSKI (ur. 1976, Siedlce)

At noon, 2021

akryl, płótno, 100 x 150 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

084
084

Apus (gwiazdozbiór Rajskiego Ptaka), 2005

akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. l.d.: Aboron 2005

Cena wywoławcza:

500 zł

085
085

Szum, 2020

akryl, płótno, 70 x 60 cm,
sygn. p.d.: AIB

Cena wywoławcza:

500 zł

086
086

Wizja Miasta VI, 2016

akwaforta, papier, 80 x 107 cm (arkusz), 70 x 100 cm (kompozycja), 5/10,
sygn. p.d.: Oskar Gorzkiewicz, 2016

Cena wywoławcza:

500 zł

087
087

Mariusz DRABAREK (ur. 1979, Mińsk Mazowiecki)

Wzniesienie, 2021

akryl, płótno, 110 x 110 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

088
088

Chwila relaksu, 2021

akryl, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. p.d.: Sitnikova

Cena wywoławcza:

500 zł

089
089

MILIONERBOY (ur. 1982)

Dance Macabre, 2020

olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

090
090

Tors, 2021

brąz patynowany, podstawa: biały marmur, wys. ok. 40 cm, 7/15,
sygn.: Mazurek

Cena wywoławcza:

500 zł

091
091

Voyage, voyage, 2021

akryl, płótno, 40 x 40 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

092
092

Marszałkowska, 2019

olej, płótno, 30 x 40 cm,
sygn. p.d.: M.R.D.

Cena wywoławcza:

500 zł

093
093

Martwa natura z walizką, 2020

akryl, płótno, 90 x 60 cm,
sygn. p.d.: Agnieszka Kumoń 20

Cena wywoławcza:

500 zł

094
094

Recykling szkicu. Różowy 4, 2021

olej na płótnie naklejonym na płytę, 84 x 78 cm, w oprawie: 89 x 83 cm
sygn. p.d.: Iwona Stachura 2021

Cena wywoławcza:

500 zł

095
095

A gdy kiedyś będzie Ci źle, 2021

akryl, płótno, 90 x 70 cm,
sygn. p.d.: Ryś 2021

Cena wywoławcza:

500 zł

097
097

Zabawa, 2021

akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

098
098

DRIVE-IN, 2021

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 100 x 81 cm,
sygn. l.d. M. Wróbel 21

Cena wywoławcza:

500 zł

099
099

Pink VR, 2021

akryl, technika własna, płotno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

100
100

Bez tytułu, 2021

olej, płótno, 100 x 81 cm,
sygn. na odwrocie. Obraz inspirowany filmem Todda Phillipsa "Joker".

Cena wywoławcza:

500 zł

101
101

Formy czyste, 2021

olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

102
102

Gambit królowej, 2020

akryl, płótno, 115 x 75 cm,
sygn. l.g.: wfraczek

Cena wywoławcza:

500 zł