Pragaleria Dom Aukcyjny

48. Aukcja Sztuki Młodej

21.04.2021 środa

19:30

Pragaleria Dom Aukcyjny

ul. Stalowa 3

03-425 Warszawa

Organizator aukcji dolicza 20% opłatę do ceny sprzedaży.

145 obiektów
001
001

W oazie ciszy II, z cyklu: "My home is my castle", 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: Luiza Los P 21

Cena wywoławcza:

500 zł

002
002

Byk, 2021

drewno lipowe, 6,5 x 15,5 x 12 cm,
sygn. na spodzie: Mihran 2021

Cena wywoławcza:

500 zł

003
003

Od tyłu głowy, 2021

olej, płótno, 46 x 38 cm,
sygn. l.d.: BA

Cena wywoławcza:

500 zł

004
004

Reflection on the red, 2021

akryl, płótno, 90 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

005
005

Studium wektorowe, 2020

technika mieszana (olej, akryl, spray), płótno, 120 x 120 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

006
006

Instynkt, 2021

olej, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. p.d.: Lipka

Cena wywoławcza:

500 zł

007
007

Monika SIWIEC (ur. 1995, Lubliniec)

Open sky, 2021

olej, płótno 3D, 110 x 110 cm,
sygn. l.d. Ms

Cena wywoławcza:

500 zł

008
008

Daniel BIAŁOWĄS (ur. 1975, Sanok)

R151218, 2018

akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

009
009

Marta CIUĆKA (ur. 1971, Warszawa)

Nad rzeką Kebar, 2021

akwarela, papier bawełniany, 56 x 76 cm (arkusz), 70 x 100 cm (oprawa),
sygn. p.d.: MCiu 2021

Cena wywoławcza:

500 zł

010
010

The Victory of Instinct, 2020

akryl, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

011
011

Zanna BRZYZEK (ur. 1980, Nowy Targ)

Morning Ritual, 2021

akryl, płótno, 101 x 76 cm,
sygn. l.d. monogramem: Zb

Cena wywoławcza:

500 zł

012
012

Arktyczna przygoda, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: A.Stępień 2021

Cena wywoławcza:

500 zł

013
013

Orzeł, z serii "Safari", 2021

ceramika szkliwiona i złocona 24k złotem, wymiary ok 18 x 13 x 12 cm,
sygn. i dat. na spodzie

Cena wywoławcza:

500 zł

014
014

Jakub JANYST (ur. 1978)

CR1, z cyklu: "Meditations", 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

015
015

Jedwab, 2018

odprysk korundowy, akwatinta (intaglio), papier, 4/30, 140 x 100 cm (2 arkusze o wymiarach 70 x 100 cm),
sygn. p.d.: ALBińczycka 2018r.

Cena wywoławcza:

500 zł

016
016

Natasza MIRAK (ur. 1976, Wrocław)

Tam mnie znajdziesz, 2021

sygn. p.d.: N. Mirak

Cena wywoławcza:

500 zł

017
017

Cihuātēotl, 2021

technika mieszana (farba i tusz akrylowy, dermatograf), płótno, 90 x 60 cm,
sygn. p.d.: parafką oraz na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

018
018

Szymon KURPIEWSKI (ur. 1984, Konin)

Lukrowane z cynamonem, 2020

olej, płótno, 30 x 30 cm,
sygn. p.d.: SzKurpiewski

Cena wywoławcza:

500 zł

020
020

Mariusz BRZYZEK (ur. 1984, Rabka Zdrój)

Bujamy w obłokach, 2021

akryl, płótno, 130 x 90 cm,
sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza:

500 zł

021
021

GLAM I, 2020

akryl, olej, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

022
022

Ach ten wąsik, 2020

olej, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. l.d.: PD 2020

Cena wywoławcza:

500 zł

023
023

Ewa JAROS (ur. 1984)

Happiness #11, 2021

akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. p.d.: ej

Cena wywoławcza:

500 zł

024
024

Niebieska kura, 2021

olej, płótno, 60 x 70 cm,
sygn. p.d.: Jan Bembenista 2021

Cena wywoławcza:

500 zł

025
025

Justice, 2021

akryl, płótno, 70 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

026
026

Piotr NOGAJ (ur. 1981, Kalisz)

P3, 2021

olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. p.d.: Nogaj

Cena wywoławcza:

500 zł

027
027

Bez tytułu, 2021

olej, płótno, 92 x 73 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

028
028

Katarzyna BUCHALIK (ur. 1978, Rybnik)

Wyścig z czasem, 2021

akryl, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. p.d: KB

Cena wywoławcza:

500 zł

029
029

Kamil NIEWIŃSKI (ur. 1994, Wrocław)

Pierwsze Wejrzenie, dyptyk, 2021

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 60 x 40 cm (całość), każda z części: 30 x 40 cm,
sygn. p.d.: Niewiński 2021

Cena wywoławcza:

500 zł

030
030

Metropolis - New York Sun II, 2021

akryl, płótno, 80 x 130 cm,
sygn. l.d.: Piotr Zawadzki

Cena wywoławcza:

500 zł

031
031

Małgorzata FENRYCH (ur. w 1964, Szczecin)

Bataty, 2021

akryl, płótno, 80 x 70 cm,
sygn. p.d.: MF'21

Cena wywoławcza:

500 zł

032
032

Sebastian LASZCZYK (ur. 1994, Rzeszów)

Chwila, 2020

akwaforta, akwatinta, papier Canson biel antyczna, 104 x 72 cm (arkusz), 100 x 70 cm (kompozycja), 8/40,
sygn. p.d.: Sebastian Laszczyk 2020

Cena wywoławcza:

500 zł

033
033

Konik morski, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. l.g.: Justyna Michalska-Bąk 2021

Cena wywoławcza:

500 zł

034
034

Iwona DUDA (ur. 1966)

Tea time, 2020

olej, płótno, 70 x 80 cm,
sygn. l.d. I. Duda 2020

Cena wywoławcza:

500 zł

035
035

Ocean View, 2021

technika mieszana, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

036
036

Anna STANISZ (ur. 1972, Łańcut)

Z innego wymiaru, 2021

olej, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.g.: Stanisz 2021

Cena wywoławcza:

500 zł

037
037

Mariusz BIZOŃ (ur. 1990, Myślenice)

Bez tytułu, 2020

akryl, płyta pilśniowa, 131 x 95 cm, w oprawie: 133,5 x 97,5 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

038
038

Drapieżca, 2021

olej, płótno, 50 x 40 cm,
sygn. p.d.: K. Krzyszczyk

Cena wywoławcza:

500 zł

039
039

Lato 3, 2021

technika własna, płótno 3D, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

040
040

Covid-19, 2021

akryl, płótno, 80 x 90 cm,
sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza:

500 zł

041
041

Hipodrom, 2021

technika mieszana (akryl, masa strukturalna), płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: Robotycka 21

Cena wywoławcza:

500 zł

042
042

Panda, 2021

akryl, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. l.d.: AL

Cena wywoławcza:

500 zł

043
043

Piotr WORONIEC (ur. 1981, Rzeszów)

Sampler, 2021

technika mieszana, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

044
044

Baran, 2021

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 60 x 60 cm,
sygn. p.d.: CA

Cena wywoławcza:

500 zł

045
045

Martwa natura, 2021

akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

046
046

Hanna ROZPARA (ur. 1990, Sosnowiec)

Alpha II, 2021

akryl, płótno, 50 x 40 cm,
sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2021

Cena wywoławcza:

500 zł

047
047

Chwila z błękitem, 2021

olej, płótno, 80 x 70 cm,
sygn. l.d.: E.BOUKOURBANE

Cena wywoławcza:

500 zł

048
048

Edward KARCZMARSKI (ur. 1976, Kraków)

Światło południa XV, 2021

olej, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. l.d.: Karczmarski

Cena wywoławcza:

500 zł

049
049

Dreamer / sleeping girl, 2013

akryl, sklejka, 84 x 84 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

050
050

Alicja KAPPA (ur. 1973, Gorzów Wielkopolski)

W słońcu, 2021

sygn. p.d.: A.Kappa

Cena wywoławcza:

500 zł

051
051

Piotr BUBAK (ur. 1959)

Bez tytułu, 2014

akwarela, papier; 60 x 42 cm;
sygn. i dat. p. d.: Piotr Bubak / Pszczółkowa 2014.

Cena wywoławcza:

500 zł