Xanadu Galeria i Dom Aukcyjny

47 Aukcja Sztuki Młodej

19.01.2021 wtorek

19:30

Xanadu Galeria i Dom Aukcyjny

Aleje Jerozolimskie 101/lok. 52

02-011 Warszawa

12.01 - 19.01.2021

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.

67 obiektów
51
51

Szaleństwo, 2019

akryl, płótno, 80x80 cm, sygn, u dołu: Effe,
opisany na odwrocie: EFFE EWELINA CZARNECKA "CRAZY" "SZALEŃSTWO" 80X80 CM OCTOBER 2019 ACRYLIC ON LINEN

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 400 - 1 600 zł

52
52

Jakub SZYMAŃSKI (ur. 1970, Słupsk)

Terra XXIII, 2021

akryl, płótno, 90x80 cm,
sygn. na licu: K.2021,
opisany na odwrocie: J. Szymański "TERRA XXIII" 2021

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 600 - 1 800 zł

53
53

Kiss 03, 2020

olej, płótno, 60x60 cm,
sygn. na licu: IL19

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

2 000 - 2 500 zł

54
54

Mgławica (tryptyk), 2020,

olej, płótno, 100x70 cm (70x40 cm + 70x30 cm + 70x30 cm),
opisany na odwrocie: 'MGŁAWICA' PIŃKOWSKI MARCIN '2020

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 200 - 1 400 zł

55
55

Bez tytułu (283), 2019

olej, płótno, 100x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

2 200 - 2 400 zł

56
56

Żółte łąki, 2019

olej, płótno, 80x80 cm,
sygn. p.d.: Pola,
opisany na odwrocie: "Żółte łąki" - olej 80x80 Paulina Lesczyńska - Pola 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 200 - 1 400 zł

57
57

Marcelina SIWIEC (ur. 1990, Kolbuszowa)

Życie to oszustwo, 2020

olej, płótno, 80x100 cm,
sygn. p.d.: M. Siwiec, 2020,
opisany na odwrocie: Marcelina Siwiec, "Życie to oszustwo", 2020

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 400 - 1 600 zł

58
58

Bez tytułu, 2020

olej, płótno, 80x80 cm,
opisany na odwrocie: Magdalena Śniadkowska 80x80cm, akryl

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 400 - 1 600 zł

59
59

Żółte bikini, 2019

akryl, płótno, 120x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 200 - 1 400 zł

60
60

Studium morza XIV, 2020

olej, płótno, 80x120 cm,
sygn. p.d.: Pilikowski

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 400 - 1 600 zł

61
61

Jej obraz, 2020

akryl, płótno, 80x60 cm,
sygn. l.d.: 2020 AB

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 200 - 1 400 zł

62
62

Spokój 3, 2020,

olej, płótno, 50x70 cm,
opisany na odwrocie: I.W.

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 200 - 1 400 zł

63
63

Barcelona, 2020

akryl, płótno, 80x80 cm,
opisany na odwrocie: Barcelona. Stratovich Yuliya 2020

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 500 - 1 700 zł

64
64

Elwira KAŃCZUGOWSKA (ur. 1986, Kolbuszowa)

Książę Watson, 2017

olej, płótno, 50x50 cm,
sygn. l.d.: Ellen, 2017,
opisany na odwrocie: Elwira Kańczugowska, Książę Watson, olej, 50x50

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 200 - 1 400 zł

65
65

Uroczystym krokiem, 2021

akryl, płótno, 80x100 cm,
sygn. p.d.: HK,
opisany na odwrocie: KHRYSTYNA HLADKA "UROCZYSTYM KROKIEM" 2021

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 700 - 2 000 zł

66
66

Introspekcja, 2020

akryl, płótno, 120x60 cm,
sygn. l.d.: B.Pietraga 2020

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 200 - 1 400 zł

67
67

Utopia, 2020

akryl, technika własna, płótno, 110x140 cm,
sygn. l.d.: M. Jamioł,
opisany na odwrocie: akryl/płótno/technika własna, utopia, 140 cm x 110 cm, 2020, Michał Jamioł

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 600 - 2 000 zł