Pragaleria Dom Aukcyjny

45. Aukcja Sztuki Młodej

20.01.2021 środa

19:30

Pragaleria Dom Aukcyjny

ul. Stalowa 3

03-425 Warszawa

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.

126 obiektów
101
101

Dance, 2020

olej, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. p.d.: JZM 2020

Cena wywoławcza:

500 zł

102
102

Małgorzata ADAMCZAK (ur. 1969, Kozienice)

Warszawa (Varsovia), 2018

akryl, płótno, 80 x 90 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

103
103

Bez tytułu, z cyklu: "Matki", 2020

technika mieszana (akryl, kredka), płótno, 50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

104
104

Michalina CZURAKOWSKA (ur. 1986 Płock)

Colored circles, 2020

akryl, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. p.d.: Michalina Czurakowska

Cena wywoławcza:

500 zł

105
105

Beata GAUDY (ur. 1989)

Tulipany. Południe, 2020

akryl, płótno, 120 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

106
106

Division I, 2020

akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

107
107

Bez tytułu, 2020

olej, płótno, 90 x 70 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

108
108

Bez tytułu, 2020

akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

109
109

Dagmara DZIEWIĄTKOWSKA (ur. 1982, Częstochowa)

Rainbow No. 01, 2020

akryl, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

110
110

Andrzej FRONCZAK (ur. 1959, Brześć Kujawski)

Przejście, 2020

akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. p.d.: A. Fronczak 20

Cena wywoławcza:

500 zł

111
111

Vae Victis, 2020

akryl, płótno, 70 x 60 cm,
sygn. l.d.: B. Pietraga

Cena wywoławcza:

500 zł

112
112

Lidia WNUK (ur. 1988, Radzymin)

Wieczorne niebo XIX i XX, dyptyk, 2020

olej, płótno, 24 x 18 cm (x2),
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

113
113

Messenger, 2020

akryl, płyta, 70 x 50 cm,
sygn. l.d.: GRABARA

Cena wywoławcza:

500 zł

114
114

Izabela SKIERSKA (ur. 1991, Włocławek)

Bez tytułu, 2018

technika mieszana, akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

115
115

Bartłomiej BARANOWSKI (ur. 1975, Szczecinek)

SO-WY, 2019

akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. p.d.: Baranowski 27:19

Cena wywoławcza:

500 zł

116
116

Wyspa, 2020

akryl, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

117
117

Mitologiczna Mgławica, 2020

olej, płótno, 80 x 50 cm,
sygn. p.d.: Pińkowski

Cena wywoławcza:

500 zł

118
118

Obecność 2. Akt miejski, 2020

linoryt, papier, 70 x 50 cm (arkusz), 4/6,
sygn. p.d.: K. Lipska Ziębińska (praca oprawiona w passe-partout o wymiarach 80 x 60 cm)

Cena wywoławcza:

500 zł

119
119

Diana NOWOSAD (ur. 1989 Chełm)

Charakter 26, 2020

akryl, płótno, 90 x 130 cm,
sygn. p.d.: Diana Nowosad 2020

Cena wywoławcza:

500 zł

120
120

Bez tytułu, 2020

olej, płótno, 35 x 50 cm,
sygn. l.d.: W. Piekarski 2020

Cena wywoławcza:

500 zł

121
121

Nadzieja, 2020

technika mieszana, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. l.d.: Anna Piórek

Cena wywoławcza:

500 zł

122
122

Night Wave, 2018

olej, płótno, 50 x 100 cm,
sygn. p.d.: PEYŁ 08.18

Cena wywoławcza:

500 zł

123
123

Ogień Miłości, 2020

akryl, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. p.d.: Sitnikova

Cena wywoławcza:

500 zł

124
124

Piotr BUBAK (ur. 1959)

Zimowy krajobraz, 2014

akwarela, papier, 33,5 x 41,8 cm,
sygn. p.d.: Piotr Bubak 2014 oraz pieczęcią autorską (praca nieoprawiona)

Cena wywoławcza:

500 zł

125
125

I had a dream, 2020

technika mieszana (olej, płatki złota), 120 x 100 cm,
sygn. p.d.: Dobosz

Cena wywoławcza:

500 zł

127
127

MILIONERBOY (ur. 1982)

Obiekt zielony 3, 2020

olej, płótno, 50 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł