Xanadu Galeria i Dom Aukcyjny

44 Aukcja Sztuki Młodej

27.10.2020 wtorek

19:30

Xanadu Galeria i Dom Aukcyjny

Aleje Jerozolimskie 101/lok. 52

02-011 Warszawa

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.

61 obiektów
52
52

Malwina CIEŚLIK (ur. 1975, Radomsko)

Cisza, jesień, 2019

olej, płótno, 80x80 cm, sygn. l.d.: M. Cieślik '19

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 100 - 1 300 zł

53
53

To rzekł Zaratustra, 2020

olej, płótno, 60x120 cm, opisany na odwrocie: ADAMSKI WAWRZYNIEC TO RZEKŁ ZARATUSTRA 2020

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 100 - 1 300 zł

54
54

Bartłomiej BARANOWSKI (ur. 1975, Szczecinek)

Zmierzch ChIillidzioba, 2020

akryl, płótno, 40x60 cm, sygn. p.d. Baranowski 34:20

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 400 - 1 600 zł

55
55

Natalia NASADA-WOJTAL (ur. 1980, Kraków)

Getsemani, 2020

technika mieszana, olej, akryl, płótno, 100x70 cm, sygn.l.d.: n-w, opisany na odwrocie: natalia nasada-wojtal Getsemani 2020

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 400 - 1 600 zł

56
56

Lidia WNUK (ur. 1988, Radzymin)

Pejzaż kosmiczny z cyklu Cosmic tales, 2020

akryl, płótno, 120x100 cm, opisany na odwrocie: LIDIA WNUK 2020 PEJZAŻ KOSMICZNY z cyklu Cosmic tales

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 100 - 1 300 zł

57
57

Agata PADOL (ur. 1964)

Powiew I, 2020

akryl, płótno, 100x80 cm, sygn. p.d.: A. Padol 2020

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 400 - 1 600 zł

58
58

Gladiolus, 2019

akryl, szlagmetal, płótno, 100x70 cm, sygn. p.d.: Mariola Swigulska Seenna 2020

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 200 - 1 400 zł

59
59

Rex , 2020

olej, płótno, 40x50 cm, opisany na odwrocie: Marta Julia Piórko, "Rex", olej na płótnie, 40 x 50 cm, 2020

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 200 - 1 400 zł

60
60

W1 z cyklu Wildlife, 2020

olej, akryl, płótno, 100x100 cm, sygn. l.d.: A. Rutkowski, opisany na odwrocie: Adam Piotr Rutkowski Z cyklu Wildlife - W1, 2020 100x100 olej, akryl na płótnie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 400 - 1 600 zł

61
61

Vanessa ŚWIGULSKA (ur. 1993, Łódź)

Nieśmiałość istnienia, 2020

akryl, szlagmetal, płótno, 100x100 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 100 - 1 300 zł

62
62

Natura 15, 2019

olej, płótno, 60x80 cm, sygn. p.d.: Golinska 11.2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 100 - 1 300 zł