Xanadu Galeria i Dom Aukcyjny

44 Aukcja Sztuki Młodej

27.10.2020 wtorek

19:30

Xanadu Galeria i Dom Aukcyjny

Aleje Jerozolimskie 101/lok. 52

02-011 Warszawa

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.

61 obiektów
01
01

Mirosław NOWIŃSKI (ur. 1979, Sandomierz)

Desire for love, 2020

akryl, płótno, 100x100 cm, opisany na odwrocie: opisany na odwrocie: "Desire for love" tech: akryl na płótnie wym: 100x100 rok 2020 aut: Mirosław Nowiński

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 600 - 2 000 zł

02
02

Mountains, 2020

akryl, płótno, 110x90 cm, sygn. p.d.: S.Y. 2020, opisany na odwrocie: Stratovich Yuliya Acrylic on canvas 100x120 2020

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 400 - 1 600 zł

03
03

Hanna ROZPARA (ur. 1990, Sosnowiec)

C II a, 2020

akryl, płótno, 80x80 cm, opisany na odwrocie: Hanna Rozpara "C II a" 2020, Hanna Rozpara 2020

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

2 500 - 3 000 zł

04
04

Nadmorski pejzaż, 2020

olej, płótno, 100x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 200 - 1 400 zł

05
05

Bez tytułu, 2020

olej, płótno, 80x100 cm, sygn. p.d.: IL20

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

3 000 - 3 400 zł

06
06

Jezioro, 2020

olej, technika własna, płótno, 100x70 cm, opisany na odwrocie: Ewa Kozera Jezioro olej/technika własna 2020

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 100 - 1 300 zł

08
08

Wypadkowa życia, 2016

akryl, płótno, 99x105 cm, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 500 - 1 800 zł

09
09

Natalia FUNDOWICZ (ur. 1991, Kraków)

Granatowa melancholia, 2020

akryl, tusz, spray, akwarela, płótno, 100x120 cm, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

3 200 - 3 400 zł

10
10

Iwona BIRENBAUM (ur. 1983, Kielce)

Martwa natura. Powroty, 2020

akryl, płótno, 70x70 cm, opisany na odwrocie: Iwona (Sacharz) Birenbaum Martwa Natura, Powroty, 2020

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 200 - 1 400 zł

11
11

Bez tytułu, 2020

olej, płótno, 90x90 cm, opisany na odwrocie: Paulina Rychter 2020

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 800 - 2 200 zł

12
12

Miuz, 2020

akryl, płótno, 101x101 cm, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 100 - 1 300 zł

13
13

Zaczarowani, 2010

olej, płótno, 80x100 cm, sygn. l.d.: Wiola Gaszka 2010, opisany na odwrocie: Wiola Gaszka "Zaczarowani II"

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 100 - 1 300 zł

14
14

Free to run, 2019

akryl, płótno, 70x50 cm, sygn. l.d.: A. Mrowca 2019, opisany na odwrocie: Free to run" Agnieszka Mrowca 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 600 - 1 800 zł

15
15

Bez tytułu, 2020

olej, plótno, 70x100 cm, opisany na odwrocie: Tymon Tryzno '19

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 800 - 2 200 zł

16
16

Istnieje to, co widzę, 2020

olej, płótno, 150x120 cm, sygn. p.d.: monoramem, opisany na odwrocie: "Istnieje to co widzę" Angelika Korzeniowska

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 600 - 2 000 zł

17
17

Magdalena MĘDZKIEWICZ (ur. 1986, Wrocław)

Cinque Terre, 2018

akryl, płótno, 60x120 cm, opisany na odwrocie: Cinque Terre 2018 60x120 cm M. Mędzkiewicz

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 200 - 1 400 zł

18
18

Demeter, 2020

akryl, płótno, 100x120 cm, sygn. l.d.: MJamioł, opisany na odwrocie: akryl / płótno / technika własna 120 cm x 100 cm "Demeter" 2020 Michał Jamioł

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 600 - 1 800 zł

19
19

Kraków we mgle, 2020

akryl, płótno, 70x50 cm, sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: A. Słońska-Więcek 2020

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 200 - 1 400 zł

20
20

Michalina CZURAKOWSKA (ur. 1986 Płock)

Autumn square, 2020

akryl, płótno, 100x120 cm, sygn. u dołu: Michalina Czurakowska

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 400 - 1 600 zł

21
21

Bluszcz, 2016

akryl, płótno, 70x70 cm, opisany na odwrocie: Aleksandra Maciaszek 2016

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 400 - 1 600 zł

22
22

Aneta ŚLIWA (ur. 1990, Kraków)

Smok

ceramika szkliwiona, 46x15x34 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 200 - 1 400 zł

23
23

Sytuacja zagubienia, 2020

olej, akryl, płótno, 90x120 cm, sygn. l.d.: FILIP ŁOZIŃSKI

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 800 - 2 200 zł

24
24

Ścinka I, 2019

akryl, płótno, 110x90 cm, sygn. l.d.: CoPiZa 19, opisany na odwrocie: Izabela Dąbrowska "Ścinka I"

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 600 - 1 800 zł

25
25

Księga puszczy – Leśna Pani, 2020

akryl, płótno, 90x60 cm, sygn. l.d.: A. Masianis

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

2 800 - 3 200 zł

26
26

Flamingos, 2019

akryl, płótno, 3x (40x30) cm, sygn. p.d.: HK, opisany na odwrocie: Khrystyna Hladka "Flamingos" 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 600 - 2 000 zł

27
27

Disturbed, 2020

olej, płótno, 90x60 cm, opisany na odwrocie: Monika Noga Disturbed, 2020

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 400 - 1 600 zł

28
28

Sylwia JÓŹWIAK (ur. 1990, Pułtusk)

Lekko, 2020

akryl, płótno, 50x50 cm, sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Sylwia Jóźwiak '20

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 100 - 1 300 zł

29
29

Kot Balthusa, 2013

akryl, płótno, 65x54cm kompozycja, 80x68 cm w oprawie, sygn. l.d.: M. Kempinski, opisany na odwrocie: Kot Balthusa M. Kempiński MMXIII

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 300 - 1 500 zł

30
30

Morán Morán (dyptyk), 2020

akryl, płótno, 2x(140x100) cm, opisany na odwrocie: Dominik Smolik "Morán Morán" MMXX akryl/płótno 140x100 cm dykptyk

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 800 - 2 200 zł

31
31

Satelita Ziemi, 2020

technika mieszana, płótno, 80x80 cm, opisany na odwrocie: Pola Piestrzeniewicz 2020

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 400 - 1 600 zł

32
32

psychoTROPY, 2020

olej, płótno, 110x80 cm, opisany na odwrocie: KAMILA NYCKOWSKA "PSYCHO TROPY" 2020 R.

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 300 - 1 500 zł

33
33

Julia GURZHIYANTS (ur. 1991, Moskwa)

Tonąc w miłości, 2020

olej, płótno, 50x60 cm, sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 400 - 1 600 zł

34
34

Amnezja, 2020

akryl, technika własna, płótno, 100x80 cm, opisany na odwrocie: "Amnezja" (2020) M. Tymińska

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 400 - 1 600 zł

35
35

Jakub SZYMAŃSKI (ur. 1970, Słupsk)

Terra XX, 2020

akryl, płótno, 90x70 cm, sygn. na licu: K.2020, opisany na odwrocie: J. Szymański "TERRA XX" 2020

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 500 - 1 700 zł

36
36

Okna wychodzą wprost na ogród, 2020

akryl, płatki złota, płótno,120x100 cm, sygn. p.d.: ŻCHS 2020

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 500 - 1 700 zł

37
37

Marta DUNAL (ur. 1989)

Struktura 5, 2020

akryl, płótno, 70x100 cm, sygn. p.d.: Marta Dunal

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 200 - 1 400 zł

38
38

Iwona KOBRYŃ (ur. 1966, Warszawa)

Bez tytułu, 2020

akryl, płótno, 50x50 cm, opisany na odwrocie: Iwona Kobryń 2020

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 600 - 2 000 zł

39
39

Chata, 2015

olej, płótno, 50x50 cm, opisany na odwrocie: Dagmar Jemioła-Hryniewicka olej na płótnie, 2015

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 100 - 1 300 zł

40
40

Idée, 2020

akryl, płótno, 70x100 cm, opisany na odwrocie: Sebastian Talka "Idée" 2020 r.

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 100 - 1 300 zł

41
41

Koszula X, 2020

akryl, płótno, 70x70 cm, sygn. p.d.: Lenczys, opisany na odwrocie: Lenczys 2020 M. Lenczowski Koszula X

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 200 - 1 400 zł

42
42

Jezioro spokoju, 2020

technika mieszana, olej, akryl, płótno, 70x100 cm, opisany na odwrocie:
"Jezioro spokoju" 2020 r. technika mieszana, olej i akryl na płótnie 100/70 cm Izabela Drzewiecka

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 200 - 1 400 zł

43
43

Bez tytułu, 2018

90x50 cm, opisany na odwrocie: W. Mazek 08/2018

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 100 - 1 300 zł

44
44

Dewon, 2020

akryl, płótno, 40x100 cm, opisany na odwrocie: "Dewon" K.Pohl 2020 r.

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 100 - 1 300 zł

45
45

Rozmyta rzeczywistość, 2020

akryl, płótno, 100x80 cm, opisany na odwrocie: ROZMYTA RZECZYWISTOŚĆ ANETA BIEL 2020 r.

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 100 - 1 300 zł

46
46

Tempus fugit, 2020

olej, płótno, 100x100 cm, opisany na odwrocie: "TEMPUS FUGIT" MMXX T.MROZOWSKI

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 100 - 1 300 zł

47
47

Dziennikarki, 2020

akryl, płótno, 80x100 cm, sygn. p.d.: Kamila Stefania Tkaczyk 2020, opisany na odwrocie: Dziennikarki 200x80 akryl Kamila Stefania Tkaczyk

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 100 - 1 300 zł

48
48

Łąka, 2020

technika własna, akryl, płótno, 80x100 cm, sygn. p.d.: A.Korzeniowska

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 200 - 1 400 zł

49
49

Na skrzydłach pieśni II. Odlot, 2019

akryl, olej, płótno, 90x90 cm, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko "Na skrzydłach pieśni II" "Odlot" akryl, olej, płótno, 90x90,2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 400 - 1 600 zł

50
50

Krystyna JASZKE (ur. 1974, Wrocław)

Bez tytułu, 2020

olej, płótno, 80x60 cm, sygn. p.d.: Krystyna Jaszke 20

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 100 - 1 300 zł

51
51

Kamil KLAMCZYŃSKI (ur. 1988, Staszów)

Przed nocą IX, 2020

olej, płótno, 70x60 cm, sygn. p.d.: K. Klamczyński '20

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 300 - 1 500 zł