Art in House Dom Aukcyjny

43. Aukcja Nowej Sztuki

08.08.2020 sobota

19:30

Art in House Dom Aukcyjny

Dworek Sierakowskich, ul. J. Czyżewskiego 12

Sopot

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.
Do wybranych obiektów doliczona będzie opłata droit de suite.

88 obiektów
51
51

Roarr, 2020

akryl, spray, płótno, 150x150 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

52
52

Zanim opadnie kurtyna, 2020

olej, płótno, 100x85 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

53
53

Madonna Lili, 2020

olej, płótno, 70x50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

54
54

Emil GOŚ (ur. 1986, Wrocław)

Dudek, 2020

akryl, olej, płótno, 70x50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

55
55

Klaudia CHOMA (ur. 1988, Warszawa)

Puszczyk, 2020

olej, akryl, płótno, 25x20 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

56
56

Iguana, 2020

olej, płótno, 80x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

57
57

Wiesław KRÓL (ur. 1965, Dąbrowa Górnicza)

Nostalgia Zachodu , 2018

olej, płótno, 50x70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

58
58

Zbigniew OLSZEWSKI ( (ur. 1955, Świdnik))

Uni-kolekcja, 2019

olej, płótno, 70x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

59
59

Potęga natury, 2020

olej, płótno, 80x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

60
60

Most Westchnień, 2020

akryl, szlagmetal, płótno, 120x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

61
61

Prym, 2020

olej, płótno, 80x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

62
62

Ona, ona 4, 2020

akryl, płótno, 120x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

63
63

Głębiny , 2020

akryl, płótno, 90x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

64
64

Dolce Vita, 2020

olej, płyta, 100x81 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

65
65

Sen Pantery, 2020

tempera, płótno, 80x160 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

66
66

Adam BOJARA (ur. 1949)

Łajba, 1987

olej, płyta, 120x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

67
67

Odpoczynek, 2020

akryl, szlagmetal, płótno, 100x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

68
68

Golden Moon, 2020

olej, akryl na płótnie, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

69
69

Wojciech PELC (ur. 1984, Brzozów)

Siostry 6, 2020

akryl, papier, 150x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

70
70

Magdalena KARWOWSKA (ur. 1986, Ruda Śląska)

Bez tytułu 3 (dyptyk), 2020

akryl, płótno, 120x200 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

71
71

Bez tytułu, 2019

akryl, płótno, 100x70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

72
72

Pragnienie, 2020

akryl, płótno, 100x70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

73
73

Krzysztof WIECZOREK (ur. 1954 Łódź)

Short Story About Printmaking, 2019

akwarela, grafika, kolaż, papier, 60x70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

74
74

Martwa natura z brzoskwiniami, 2020

olej, płótno, 41x54 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

75
75

Magdalena KĘPKA (ur. 1977, Wrocław)

Chwilo trwaj, 2020

akryl, płótno, 80x120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

76
76

Grzegorz RADZIEWICZ (ur. 1976, Białystok)

Koincydencja, 2020

akryl, płótno, 50x70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

77
77

Gra, 2020

akryl, płótno, 70x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

78
78

Czekając na Słońce II, 2020

olej, płótno, 120x90 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

79
79

Raj, 2020

akryl, płótno, 80x120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

80
80

Prowansja, 2020

akryl, szlagmetal, płótno, 60x60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

81
81

Siostry III, 2020

akryl, płótno, 100x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

82
82

Anna HALAREWICZ (ur. 1983, Wrocław)

Portret kobiety, 2017

akwarela, papier, 30x21 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

83
83

Joanna PÓŁKOŚNIK (ur. 1981, Hajnówka)

Soczystym latem, 2020

akryl, płótno, 80x40 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

84
84

Alex SPORSKI (ur. 1983)

Stary lamus, 2018

olej, płótno, 60x70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

85
85

Marek ZYGA (ur. 1968)

To musisz być Ty, 2020

ceramika, metal, 160x40x40 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

86
86

Marcin MYŚLIWIEC (ur. 1983, Jasło)

Stado, 2020

drewno, 120x80x55 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

87
87

Głowa Byka, 2020

ceramika, 80x80x40 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

88
88

Arek SZWED (ur. 1969, Kąkolewnica)

Lear, 2020

ceramika, 40x40x15 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł