Art in House Dom Aukcyjny

43. Aukcja Nowej Sztuki

08.08.2020 sobota

19:30

Art in House Dom Aukcyjny

Dworek Sierakowskich, ul. J. Czyżewskiego 12

Sopot

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.
Do wybranych obiektów doliczona będzie opłata droit de suite.

88 obiektów
01
01

Wojciech BREWKA (ur. 1980, Kalisz)

Ugly Duckling, 2020

akryl, płótno, 120x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

02
02

Kobieta z kaliami, 2020

olej, płótno, 100x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

03
03

Lech BATOR (ur. 1986)

Olivia&Jack, 2020

olej, akryl, spray, płótno, 100x138 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

04
04

Srebrna Królowa, 2020

akwarela, ołówek, papier, 50x35 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

05
05

Cinderella, 2020

olej, płótno, 100x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

06
06

Cafe la Mere Catherine Bistro, 2019

akryl, płótno, 40x40 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

07
07

Akt kobiecy 3, 2020

pastel, papier, 100x70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

08
08

Dziewczyna z Karafką, 2018

olej, płótno, 70x60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

09
09

Ilona HERC (ur. 1972, Chrzanów)

Przestrzeń marzeń, 2020

akryl, płótno, 100x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

10
10

Rafał KNOP (ur. 1970, Żywiec)

Madame Ev-14 z cyklu Swimming Pool, 2020

olej, płótno, 120x120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

11
11

Ferrari na Riwierze, 2020

akryl, płótno, 70x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

12
12

Adam WĄTOR (ur. 1970, Myślenice)

W słońcu, 2020

akryl, płótno, 100x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

13
13

Edward DWURNIK (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)

Kontrabasista, 2017

akryl, płótno, 18x13 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

14
14

Arktyka, 2020

akryl, płótno, 100x140 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

15
15

Bezpieczna przystań V, 2020

akryl, płótno, 60x60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

16
16

Dawid SCHAB (ur. 1973, Rybnik)

Tulipany w wazonie, 2020

olej, płótno, 61x61 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

17
17

Martwa natura z peoniami w oknie, 2016

olej, płótno, 60x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

18
18

Polecony, 2020

akryl, płótno, 80x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

19
19

Bez tytułu, 2018

olej, akryl, płótno, 110x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

20
20

Konrad HAMADA (ur. 1981, Kraków)

Droga, Wierzby, Kałuże I, 2020

olej, płótno, 70x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

21
21

Cyprian NOCOŃ (ur. 1991, Chorzów)

Allegretto, 2019

olej, płótno, 130x120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

22
22

Magiczny Krąg Tańca, 2020

olej, płyta, 80x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

23
23

Czarodziej, 2020

olej, płótno, 50x50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

24
24

Paulina GÓRA (ur. 1977, Tuchów)

0-2-0-3, 2020

olej, płótno, 70x50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

25
25

Z powrotem w raju, 2020

technika własna, płótno, 100x150 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

26
26

Alicja KAPPA (ur. 1973, Gorzów Wielkopolski)

Ach… Kolory Wakacji, 2020

olej, akryl, szlagmetal, płótno, 100x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

27
27

Małgorzata STĘPNIAK (ur. 1973, Częstochowa)

Błękitna kąpiel, 2003

akryl, płótno, 60x90 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

28
28

Lalka, 2020

akryl, płótno, 60x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

29
29

Krzysztof LUDWIN (ur. 1962, Kraków)

Kraków. Rower Agnieszki, 2020

olej, akryl, płótno, 70x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

30
30

Siena. Gdzieś w uliczkach, 2020

akwarela, papier, 56x76 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

31
31

Hiszpańskie pomarańcze II, 2020

olej, płótno, 73x61 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

32
32

Jan DUBROWIN (ur. 1957, Piotrków Trybunalski)

Kocie bajki, 2020

olej, płótno, 50x50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

33
33

Kuchnia, 2019

olej, płótno, 110x110 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

34
34

Konterfekt XII, 2017

olej, płótno, 100x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

35
35

Malesuada sonar, 2019

olej, kolaż, płótno, 50x70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

36
36

Big Day, 2020

olej, płótno, 69x69 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

37
37

Monika MROWIEC (ur. 1991, Opole)

Bez tytułu, 2020

akryl, spray, płótno, 120x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

38
38

Dziewczyna z Zieloną Opaską, 2020

akryl, płótno, 140x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

39
39

CAMPIO (ur. 1988, Puławy)

Memento Mori, 2020

olej, akryl, szlagmetal, płótno, 120x90 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

40
40

Piotr KACHNY (ur. 1978, Kluczbork)

CloSister, 2020

olej, spray, płótno, 155x120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

41
41

Zakładnik, 2020

akryl, deska, 70x50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

42
42

Rozmowa, 2020

olej, płótno, 60x50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

43
43

Całuny III, 2015

olej, płótno, 60x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

44
44

Cyklop Syjamski, 2020

akryl, tusz, papier, 48x58 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

45
45

Intro, 2020

akryl, płótno, 70x70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

46
46

Myśli niebieskie, 2020

akryl, płótno, 100x70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

47
47

Renata MAGDA (ur. 1980)

Małe Myśli, 2020

akryl, płótno, 80x90 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

48
48

W moim śnie, 2020

olej, płótno, 120x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

49
49

Villa Certosa, 2020

olej, płótno, 100x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

50
50

Rozmowa, 2019

olej, płótno, 50x60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł