101 Projekt - Galeria Sztuki Współczesnej

41 Aukcja Sztuki

17.05.2021 poniedziałek

19:30

ul. Piękna 62/64

00-672 Warszawa

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.
Do cen sprzedaży wybranych obiektów doliczona będzie opłata z tytułu tzw. Droit de suite.

87 obiektów
01
01

Iwona KOBRYŃ (ur. 1966, Warszawa)

Bez tytułu, 2021

akryl/płótno, 50 x 50 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Iwona Kobryń 2021'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

3 200 - 4 200 zł

02
02

Motyw orientalny, 2021

akryl i olej na płótnie, 130 x 150,
sygnowany l.d: 'RM'

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

2 600 - 3 600 zł

03
03

Agnieszka STROJNA (ur. 1990, Ostrowiec Świętokrzyski)

Bez tytułu, 2016

tempera jajowa/płótno, 130 x 100 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'AGNIESZKA STROJNA | BEZ TYTUŁU, 130 x 100 | TEMPERA JAJOWA NA PŁÓTNIE \ 2016'

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

2 600 - 3 600 zł

04
04

Jacube RYBIŃSKA (ur. 1985, Toruń)

First Feedind, 2020

akryl/płótno, 80 x 60 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jakube Rybińska 2020 | akryl | J.R | 2020 | JR'

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

2 400 - 3 400 zł

05
05

Mirosław NOWIŃSKI (ur. 1979, Sandomierz)

Opowieść księżycowa, 2021

akryl/płótno, 100 x 100 cm,
sygnowany i datowany l.d: 'Nowiński'21',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Opowieść księżycowa | tech: akryl na płótnie | wym: 100 x 100 cm | rok 2021 | aut: Mirosław Nowiński'

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

2 200 - 3 200 zł

06
06

Olga BUKOWSKA (ur. 1979, Kijów)

Chłopiec ze świecącymi uszami, 2021

olej/płótno, 80 x 40 cm

Cena wywoławcza:

4 800 zł

Estymacja:

5 000 - 6 000 zł

07
07

Atlantis, 2021

porcelana patynowana, drewniana podstawa, 32 x 18 x 18 cm,
sygnowany tył podstawy: EDA (ryte w drewnie)

Cena wywoławcza:

2 600 zł

Estymacja:

3 000 - 4 000 zł

08
08

Akt

olej/płótno, 35 x 27 cm,
sygnowany l.d: 'Kremegne', oprawiony

Cena wywoławcza:

9 000 zł droit de suite

Estymacja:

15 000 - 20 000 zł

09
09

Kompozycja z trzema postaciami

olej, płótno, 58,5 × 71,5 cm w św. ramy
sygn. p. d.: K. GORBATOWSKI

Cena wywoławcza:

3 500 zł droit de suite

Estymacja:

5 000 - 8 000 zł

10
10

NEW ANTIQUE III, 2021

kamień, drewniana podstawa, wymiary: 36 x 15,5 x 23 cm,
ygnowana: 'J. Górski 21 r.'

Cena wywoławcza:

2 200 zł

Estymacja:

3 000 - 4 600 zł

11
11

Rafał KAPICA (ur. 1980, Pyskowice)

Zaćmienie słońca nie jest niebezpieczne, 2021

olej/płótno, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

3 000 zł

Estymacja:

9 000 - 17 000 zł

12
12

Wojciech FANGOR (1922 Warszawa - 2015 Warszawa)

M65, ed. 70/120 II, 1968-2002

serigrafia barwna/papier, 70 x 68 cm,
sygnowana i datowana p.d.: Fangor 1968/2002,opisana ld.: 'M65 70/120 II'

Cena wywoławcza:

19 000 zł droit de suite

Estymacja:

20 000 - 26 000 zł

13
13

Skutki uboczne spaceru nr 2, 2021

akryl/płótno, 73 x 92 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: ' Marek Ejsmond-Ślusarczyk l 2021 '

Cena wywoławcza:

1 800 zł

Estymacja:

2 400 - 3 400 zł

14
14

Pejzaż, Lipniki plener, 2008

olej/płotno, 81 x 48 cm,
sygnowany i datowany p.d: 'T. PANASIUK 2008',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'TERESA PANASIUK | 0,81 X 0,48 | OLEJ | PEJZAŻ | LIPNIKI PLENER | 2008 r'

Cena wywoławcza:

1 600 zł

Estymacja:

2 400 - 3 600 zł

15
15

Bez tytułu z cyklu "Matka", 2021

akryl, kredka/płótno, 50 x 50 cm,
Sygnowany i datowany na odwrociu: ' MAGDALENA LIBERO | "BEZ TYTUŁU" Z CYKLU "MATKA" | AKRYL KREDKA | 50 X 50 CM | 2021 '

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

2 400 - 3 600 zł

16
16

Jesteś moim uzupełnieniem, 2021

Akryl/technika własna/płótno.
Dyptyk - 2 prace, każda o wymiarze 100x100 cm,
sygnowany, opisany, datowany na odwrociu: ' Jesteś moim uzupełnieniem, 2021, Joanna Głażewska'

Cena wywoławcza:

3 000 zł

Estymacja:

4 600 - 6 000 zł

17
17

Uniesienie III 1/9, 2021

brąz, 53 x 18 x 10 cm,
sygnowana i opisana od spodu: 'UNIESIENIE III | I/IX | AZ'

Cena wywoławcza:

2 000 zł

Estymacja:

3 000 - 4 000 zł

18
18

Iwona BIRENBAUM (ur. 1983, Kielce)

Martwa natura, 2020

akryl/płótno, 91 x 73 cm,
sygnowany i datowany p.d: 'IW'20',
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Iwona Birenbaum 2020'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

2 000 - 3 000 zł

19
19

XXI, 2O21

tempera/płótno, 100 X 81 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

2 000 - 3 000 zł

20
20

Magdalena LASKOWSKA (ur. 1985, Warszawa)

Malinowy sen (Powsin), 2015

alkid/płótno, 81 x 65 cm,
sygnowany p.d: 'Laskowska',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Malinowy sen (Powsin) | 81 x 65 cm, alkid, 2015 | Laskowska'

Cena wywoławcza:

2 400 zł

Estymacja:

4 000 - 6 000 zł

21
21

Thoreau nad morzem (2), 2021

akryl/płótno, 70 x 95 cm,
sygnowany, datpwany, opisany na odwrociu: ' Błażej | Tomczak | 2021 r. | „Thoreau | nad morzem” | [2] | akryl | płótno 95 x 70 cm '

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

2 200 - 3 200 zł

22
22

Adam BOJARA (ur. 1949)

Wenecja, 2000

akryl/płótno, 73 x 92 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

2 000 - 3 000 zł

23
23

Notre Dame, 2020

olej/płótno, 120x86 cm,
sygnowany, datowany, opisany na odwrociu: 'TOMASZ MASIONEK | NOTRE DAME | 2020 | Masionek '

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 800 - 2 600 zł

24
24

Czerwony balkonik, 2021

akryl, tusz akrylowy/płótno, 65 x 73 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 600 - 2 400 zł

25
25

Natalia NASADA-WOJTAL (ur. 1980, Kraków)

Natłok myśli, 2021

olej/akryl/płótno, 90 x 73,
sygnowany i datowany na odwrociu: ' Natalia Nasada - Wojtal | "Natłok myśli" 2021 '

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 400 - 2 200 zł

26
26

Krystyna NOWAKOWSKA (ur. 1953, Rzeszów)

Szal-Ona, 2020, unikat

brąz, szklana podstawa, 24 x 5 x 5 cm, sygnowana i datowana: 'K. NOWAKOWSKA | 2020', od spodu nalepka autorska.

Cena wywoławcza:

1 200 zł

Estymacja:

1 800 - 3 000 zł

27
27

Mirela BUKAŁA (ur. 1992, Ozimek)

Arena, 2021

akryl/płótno, 60 x 80 cm,
sygnowany, datowany, opisany na odwrociu: ' Mirela Bukała | Arena 2021 '

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

2 000 - 3 000 zł

28
28

Oczy, 2021

akryl/płótno, 100 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

2 000 - 3 000 zł

29
29

1Q103, 2021

akryl/płótno, 80 x 80 cm,
sygnowany na odwrociu: 'Paulina | Ledzion'

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 200 - 1 600 zł

30
30

Tamto, 3:43, 2019

olej/płótno, 65 x 70 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Tamto | 3:43 |2019 | Czuchaj'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 200 - 1 600 zł

31
31

Panthalassa III, Panthalassa IV, 2021

akryl/płótno, 150 x 200 cm, dyptyk,

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 800 - 3 800 zł

32
32

A sight to infinity, 2019

olej/płótno, 140 x 85 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ;BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI | „A SIGHT TO INFINITY” 2018 | OIL ON CANVAS

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 800 - 2 800 zł

33
33

Olga WOLNIAK (ur. 1957)

Mavi, 2021

olej/płótno, 50 x 50 cm

Cena wywoławcza:

2 000 zł

Estymacja:

2 800 - 4 000 zł

34
34

Bez tytułu, 2021

olej/płótno, 50 x 60 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Anna Alicja TROCHIM 2021'

Cena wywoławcza:

1 800 zł

Estymacja:

2 600 - 4 000 zł

35
35

Paweł RUBASZEWSKI (ur. 1961, Warszawa)

Taniec chmur, 2021, unikat

brąz patynowany, żywica, 34,5 x 8 x 7 cm,
sygnowana, datowana i opisana od spodu: 'PR | PAWEŁ | RUBASZEWSKI |2021 | TANIEC CHMUR'

Cena wywoławcza:

900 zł

Estymacja:

1 500 - 3 000 zł

36
36

Moon River,2021

akryl/płótno, 100x70cm,
sygnowany, datowany, opisany na odwrociu: ' Moon River, Ewa. o.o, 2021'

Cena wywoławcza:

1 300 zł

Estymacja:

1 600 - 2 800 zł

37
37

Aneta KILIŃSKA (ur. 1997, Brzesko)

Intense Secret, 2021

olej/płótno, 70 x 50 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Aneta Kilińska 2021'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 800 - 2 800 zł

38
38

Nie wiem, 2021

akryl, gips/płótno, 60 x 80 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Anna Józefik | Nie wiem | 2021 | akryl, gips na płótnie | 60 x 80 cm'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 800 - 2 800 zł

39
39

Piękna blondyna we Włoszech, 2021

olej/płótno, 100 x 81 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Paweł Dąbrowski PD 2021'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 500 - 2 200 zł

40
40

Dama z papierosem, 2021

akryl, olej/ płótno, 115x75,
sygnowany p.d. ' Porada | 2021 '

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 800 - 3 400 zł

41
41

Puerto Rico, 2021

olej/płótno, 140 x 95 cm,
sygnowany p.d: 'Julia Reiter'

Cena wywoławcza:

1 800 zł

Estymacja:

2 200 - 3 200 zł

42
42

Belleza, 2021

olej/płótno, tondo o średnicy 90 cm

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

2 600 - 3 600 zł

43
43

Coś, 20202

olej/płótno, 30 x 30 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MIKOŁAJ KASPRZYK | „COŚ” | OLEJ 2020 | 30 x 30'

Cena wywoławcza:

2 000 zł

Estymacja:

2 400 - 3 600 zł

44
44

Magdalena KARŁOWICZ (ur. 1978, Wyszków)

Dziewczynka z misiem, 2021, ed. 1/8

brąz patynowany, 23 x 10 x 7 cm, sygnowana na podstawie: 'MAGDALENA / KARŁOWICZ'

Cena wywoławcza:

3 000 zł

Estymacja:

3 600 - 5 400 zł

45
45

Małgosia MALINOWSKA (ur. 1984 r., Warszawa)

Moda Polska, 2020

olej/płótno, 50 x 50 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MM, Moda Polska, 2020'

Cena wywoławcza:

2 400 zł

Estymacja:

3 000 - 4 000 zł

46
46

Agnieszka BRZEZIŃSKA (ur. 1975, Wałbrzych)

Siostry z plecakami, 2021

olej/papier, 50 x 70 cm,
sygnowany p.d: 'AB'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 600 - 2 600 zł

47
47

Afrodyta, 2021, unikat

patynowany brąz, podstawa marmur, wysokość 31 cm

Cena wywoławcza:

1 200 zł

Estymacja:

1 600 - 2 600 zł

48
48

Andrzej FRONCZAK (ur. 1959, Brześć Kujawski)

Miasto podzielone, 2021

akryl/płótno, 70 x100, syg.p.d. A Fronczak 21,
sygnowany, opisany na odwrociu: ' Andrzej Fronczak, Miasto podzielone'

Cena wywoławcza:

1 400 zł

Estymacja:

2 200 - 3 200 zł

49
49

Romuald MUSIOLIK (ur. 1973, Rydułtowy)

Miasto Ugoora, 2021

olej/płótno, 80 x 140 cm,
sygnowany l.d: 'Romuald Mulk ‚21'

Cena wywoławcza:

2 000 zł

Estymacja:

4 000 - 8 000 zł

50
50

Bryniol z Mazowieckiej Krk, 2017

olej, akryl/płótno, 50 x 60 cm

Cena wywoławcza:

2 600 zł

Estymacja:

4 000 - 5 000 zł