Pragaleria Dom Aukcyjny

40. Aukcja Sztuki Młodej

19.08.2020 środa

19:30

Pragaleria Dom Aukcyjny

ul. Stalowa 3

03-425 Warszawa

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.

95 obiektów
51
51

Surf and water, 2020

emulsja winylowa (Flashe), płótno, 40 x 50 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

52
52

Michalina CZURAKOWSKA (ur. 1986 Płock)

Bez tytułu, 2020

akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. p.d.: Michalina Czurakowska

Cena wywoławcza:

500 zł

53
53

Ryszard RABSZTYN (ur. 1984, Olkusz)

Self, 2020

technika mieszana (akryl, olej), płyta HDF, 76 x 57 cm,
sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza:

500 zł

54
54

Mężczyzna z opaską, 2020

akryl, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. p.d.: ek

Cena wywoławcza:

500 zł

55
55

Monika SIWIEC (ur. 1995, Lubliniec)

Wśród morza traw, 2020

olej, płótno, 3D, 80 x 80 cm,
sygn. l.d.: Ms

Cena wywoławcza:

500 zł

56
56

Cisza przed burzą, 2020

olej, płótno, 90 x 60 cm,
sygn. p.d.: Dyląg-Faliszek

Cena wywoławcza:

500 zł

57
57

Recykling szkicu. Szary 4, 2015

olej na płótnie naklejonym na płytę, oprawiony, 100 x 90 cm (oprawa: 106 x 96 cm),
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

58
58

Bez tytułu, 2019

akryl, płótno, 70 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

59
59

Magdalena STĘPNIAK (ur. 1998, Częstochowa)

Z cyklu: Jungle, 2020

akryl, płótno, 70 x 60 cm,
sygn. p.d.: MS 2020

Cena wywoławcza:

500 zł

60
60

Mirella STERN (ur. 1971, Toruń)

Baranki... czy baranki mnie słyszą?, 2020

akryl, technika mieszana, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. l.d.: M.STERN

Cena wywoławcza:

500 zł

61
61

Hanna ROZPARA (ur. 1990, Sosnowiec)

D–1 s, 2017

drzeworyt, akryl, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2017

Cena wywoławcza:

500 zł

62
62

Bez tytułu, 2020

akryl, tektura, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: dk

Cena wywoławcza:

500 zł

63
63

Jesienne rozlewisko, 2020

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 60 cm,
sygn. l.d.: Mariola Seenna Świgulska 2020

Cena wywoławcza:

500 zł

64
64

Daniel BIAŁOWĄS (ur. 1975, Sanok)

#Ultra, 2019

akryl, płótno, 120 x 120 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

65
65

Powiew, 2020

olej, płótno, 90 x 80 cm,
sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza:

500 zł

66
66

Ewa NAJDENOW (ur. 1967, Warszawa)

Końce i początki, 2018

akryl, kolaż, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: ENaj

Cena wywoławcza:

500 zł

67
67

Trzepak, 2020

akryl, płótno, 70 x 95 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

68
68

Szymon KURPIEWSKI (ur. 1984, Konin)

Ryflowana szklanka mleka, 2020

olej, płótno, 40 x 30 cm,
sygn. l.d.: SzKurpiewski

Cena wywoławcza:

500 zł

69
69

Z perspektywy, 2014

olej, płótno, 60 x 70 cm,
sygn. p.d.: Kinga Wnuk

Cena wywoławcza:

500 zł

70
70

Tancerka, 2020

brąz patynowany, podstawa: biały marmur, wys. ok. 35 cm, 7/15,
sygn. Mazurek

Cena wywoławcza:

500 zł

71
71

Warsaw Streets, 2020

olej, płyta, 50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

72
72

Wycieczka do zoo, 2020

akryl, technika własna, płótno, 80 x 120 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

73
73

Dominika RADOMSKA (ur. 1986, Skierniewice)

Ucieczka, 2020

akryl, płótno, 70 x 120 cm,
sygn. p.d.: DR

Cena wywoławcza:

500 zł

74
74

Manuscript, 2020

technika mieszana, (masa strukturalna, farba lateksowa), płótno, 80 x 110 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

75
75

Tell her, 2018

akryl, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. l.d.: B. Pietraga

Cena wywoławcza:

500 zł

76
76

Marta DUNAL (ur. 1989)

Rytmy, 2020

akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. p.d.: Marta Dunal

Cena wywoławcza:

500 zł

77
77

Tobiasz KENIO (ur. 1979, Gorlice)

F-ajna znajomość, 2020

olej, płótno, 100 x 110 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

78
78

Chwila szczerości, 2020

akryl, płótno, 50 x 40 cm,
sygn. p.d.: Sitnikova

Cena wywoławcza:

500 zł

79
79

Damian DUDEK (ur. 1992)

Paintdrop_05, 2020

projekt wykonany cyfrowo, akryl, PCV, 135 cm x 55 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

80
80

Andrzej FRONCZAK (ur. 1959, Brześć Kujawski)

Górska brama, 2020

akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: A. Fronczak 20r

Cena wywoławcza:

500 zł

81
81

Anna PIOTROWIAK (ur. 1983, Kijów)

Panta rhei, 2019

akryl, kolaż, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. l.d.: a.p.

Cena wywoławcza:

500 zł

82
82

Około źrenicy, 2020

olej, szpachla, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. p.d.: Masionek

Cena wywoławcza:

500 zł

83
83

Bartłomiej BARANOWSKI (ur. 1975, Szczecinek)

Red, 2018

akryl, płótno, 40 x 40 cm,
sygn. l.d.: Baranowski’18

Cena wywoławcza:

500 zł

84
84

Neurony, 2018

akryl, kolaż, płótno, 120 x 80 cm,
sygn. p.d.: Pińkowski

Cena wywoławcza:

500 zł

85
85

Bez tytułu, 2020

olej, płótno, 70 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

86
86

Beata GAUDY (ur. 1989)

Bez tytułu, 2020

olej, płótno, 80 x 50 cm,
sygn. p.d.: B. Gaudy

Cena wywoławcza:

500 zł

87
87

Joanna PÓŁKOŚNIK (ur. 1981, Hajnówka)

W stronę słońca, 2018

akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

88
88

Przyjaciel, 2017

olej, płótno, 40 x 30 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

89
89

Olena HORHOL (ur. 1994)

Flowering 24, 2020

olej, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: HorHol 20

Cena wywoławcza:

500 zł

90
90

Droga pod słońce, 2018

olej, płótno, 34 × 41 cm,
sygn. l.d.: W. Piekarski 2018

Cena wywoławcza:

500 zł

91
91

Stwórca, 2020

olej, szlagmetal, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. na ramie: WSobik 2020

Cena wywoławcza:

500 zł

92
92

La Fauna de la Tarde IV, 2019

akryl, płótno, 130 x 120 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

93
93

Piotr BUBAK (ur. 1959)

Jastarnia, 2016

akwarela, papier, 48 x 36 cm,
sygn. p.d.: Piotr B oraz pieczęcią autorską

Cena wywoławcza:

500 zł

94
94

Na horyzoncie, 2020

olej, płótno, 100 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

95
95

Górska droga I, 2018

akryl, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł