Pragaleria Dom Aukcyjny

40. Aukcja Sztuki Młodej

19.08.2020 środa

19:30

Pragaleria Dom Aukcyjny

ul. Stalowa 3

03-425 Warszawa

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.

95 obiektów
01
01

Cytrynowy poranek, 2020

akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

02
02

Aneta ŚLIWA (ur. 1990, Kraków)

Ciężarna w błękicie, 2020

ceramika szkliwiona, 59 x 38 x 40 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

03
03

Kobieta na krańcu świata, 2020

akryl, olej, płótno, 115 x 75 cm,
sygn. p.d.: Porada 2020

Cena wywoławcza:

500 zł

04
04

Metamorfozy miasta, 2020

akryl, płótno, 70 x 110 cm,
sygn. p.d.: Luiza Los-P. 20

Cena wywoławcza:

500 zł

05
05

Sen, 2020

akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: Kieca 2020

Cena wywoławcza:

500 zł

06
06

Czytanka, 2020

olej, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

07
07

Sowa, 2020

akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

08
08

Sherif Jake, 2020

olej, płótno, 110 x 80 cm,
sygn. p.d.: PD 2020

Cena wywoławcza:

500 zł

09
09

Iwona BIRENBAUM (ur. 1983, Kielce)

Martwa natura niebieska, 2020

akryl, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. p.d.: IW'20

Cena wywoławcza:

500 zł

10
10

Metropolis: St. Paul's Cathedral, London, 2020

akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: Piotr Zawadzki

Cena wywoławcza:

500 zł

11
11

Robot kuchenny, 2020

akryl, płyta, 71 x 51 cm (w oprawie),
sygn. p.d.: G. Walter 2020

Cena wywoławcza:

500 zł

12
12

Lux Mundi, 2020

technika mieszana (akryl, olej, srebro płatkowe, szlagmetal, brąza), sklejka, 40 x 30 cm,
sygn. l.d.: monogramem oraz na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

13
13

Irma TYLOR (ur. 1991)

Blue Thinker VI, 2020

akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

14
14

Diana NOWOSAD (ur. 1989 Chełm)

Charakter 34, 2020

akryl, płótno, 90 x 110 cm,
sygn. p.d.: Diana Nowosad 2020 r

Cena wywoławcza:

500 zł

15
15

Iwona DUDA (ur. 1966)

Success full, 2020

olej, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. l.d.: IDuda 2020

Cena wywoławcza:

500 zł

16
16

Piotr WORONIEC (ur. 1981, Rzeszów)

Atlas, 2020

technika mieszana, płyta, 50 x 47 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

17
17

90. Tulipan 41, 2019

akryl, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. l.d.: No Name 2019

Cena wywoławcza:

500 zł

18
18

Piotr NOGAJ (ur. 1981, Kalisz)

Lockdown, 2020

olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. p.d.: Nogaj

Cena wywoławcza:

500 zł

19
19

Sowa Duża, wersja "Piórko"

ceramika angobowana, szkliwiona i złocona 24k złotem, 35 x 25 x 20 cm,
sygn. na spodzie

Cena wywoławcza:

500 zł

20
20

Zachód słońca nad Bałtykiem lipiec 2020, 2020

technika mieszana, płótno, 60 x 30 cm,
sygn. p.d.: Magdalena Rytel-Skorek 2020

Cena wywoławcza:

500 zł

21
21

Fleming, 2020

olej, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. p.d.: K. Krzyszczyk

Cena wywoławcza:

500 zł

22
22

First Light, 2020

technika mieszana, (szlagmetal, akryl, technika własna), płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: RP'20

Cena wywoławcza:

500 zł

23
23

Poza przestrzeń apeironu, 2020

akryl, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. p.d.: ŻCHS 2020

Cena wywoławcza:

500 zł

24
24

Malwina PUSZCZ (ur. 1992, Szczecinek)

#215674, 2020

akryl, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

25
25

Herba z cytrą, 2020

akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: AIB

Cena wywoławcza:

500 zł

26
26

Wiosna, 2019

akryl, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. l.d.: A.Korzeniowska 2019

Cena wywoławcza:

500 zł

27
27

Girl in Green, 2020

olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: M. Hettich-Uryszek

Cena wywoławcza:

500 zł

28
28

Laguna Poraj - Swimming lesson III, 2019

olej, węgiel, płótno, 45 x 55 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

29
29

Kakadu, 2020

akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: AL

Cena wywoławcza:

500 zł

30
30

Alicja KAPPA (ur. 1973, Gorzów Wielkopolski)

Upał..., 2020

sygn. p.d.: A.Kappa

Cena wywoławcza:

500 zł

31
31

Julia GURZHIYANTS (ur. 1991, Moskwa)

Złote cienie, 2019

akryl, płótno, 81 x 100 cm,
sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza:

500 zł

32
32

Kobieta w kapeluszu, 2020

akryl, technika własna, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

33
33

Portret ze skrzydłokwiatem, 2019

technika mieszana (olej, tempera), płótno, 60 x 50 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

34
34

List do M., 2016

akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

35
35

Mariusz BRZYZEK (ur. 1984, Rabka Zdrój)

Ja i moi przyjaciele w drodze do przygód, 2020

akryl, olej, płótno, 100 x 90 cm,
sygn. p.d: MB

Cena wywoławcza:

500 zł

36
36

Letnie inspiracje, 2020

akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

37
37

Muerta (inspirowana twórczością Bila Elisa), 2020

akryl, płótno, 40 x 30 cm,
sygn. na prawym rancie: M.Achtabowska

Cena wywoławcza:

500 zł

38
38

Jak statki na niebie, 2020

akryl, szpachelka, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: A.Stępień 2020

Cena wywoławcza:

500 zł

39
39

Marcelina SIWIEC (ur. 1990, Kolbuszowa)

Marta i teatr, 2020

olej, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d.: M. Siwiec

Cena wywoławcza:

500 zł

40
40

Szary, 2020

brąz, granit, wys. ok. 45 cm,
sygn. na udzie: SCABAN, PA (egzemplarz pojedynczy, próba autorska)

Cena wywoławcza:

500 zł

41
41

Red point, 2020

akryl, płótno 3D, 50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

42
42

Adelle, 2020

akryl, technika własna, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. p.d.: D. Mazurczyk

Cena wywoławcza:

500 zł

43
43

Szymon POLOCZEK (ur. 1994, Katowice)

Pamięć płynie, 2020

olej, płótno, 100 x 150 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

44
44

Bartek PSZON (ur. 1988)

Samolot, 2020

olej, płótno, 90 x 110 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

45
45

Zakamarki, 2020

olej, płótno, 100 x 50 cm,
sygn. l.d.: KJRP '20

Cena wywoławcza:

500 zł

46
46

Royal family, z serii Regalia, 2020

technika mieszana (farba i tusz akrylowy, markery olejowe i akrylowe), płótno, 20 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

47
47

Jakub JANYST (ur. 1978)

No Signal 4, 2015

akryl, płótno, 80 x 120 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

48
48

Anna STANISZ (ur. 1972, Łańcut)

Nonu, 2020

olej, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. l.d.: Stanisz 2020

Cena wywoławcza:

500 zł

49
49

Mariusz DRABAREK (ur. 1979, Mińsk Mazowiecki)

Kuszenie, 2020

akryl, płótno, 130 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

50
50

Ewelina KOŁAKOWSKA (ur. 1993 Świnoujście)

Bodyfixion, 2017

intaglio, papier, 1/25, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: Kołakowska '17

Cena wywoławcza:

500 zł