Pragaleria Dom Aukcyjny

39. Aukcja Sztuki Młodej

15.07.2020 środa

19:30

Pragaleria Dom Aukcyjny

ul. Stalowa 3

03-425 Warszawa

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.

99 obiektów
001
001

Przebudzenie, 2020

akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: Kieca '20

Cena wywoławcza:

500 zł

002
002

Goryl, z serii: "Safari"

ceramika szkliwiona i złocona 24k, 26 x 25 x 18 cm, sygnowana i numerowana od spodu

Cena wywoławcza:

500 zł

003
003

Niebieska, 2019

olej, płyta, 96 x 51 cm,
sygn. p.d.:

Cena wywoławcza:

500 zł

004
004

SOL4, 2020

technika własna, płótno 3D, 100 x 100,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

005
005

W objęciach, 2020

olej, płótno, 100 x 73 cm,
sygn. l.d.: PD 2020

Cena wywoławcza:

500 zł

006
006

Szymon POLOCZEK (ur. 1994, Katowice)

Steruję Tobą poza świat, 2020

olej, płótno, 90 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
(obraz inspirowany L. Tarasewiczem)

Cena wywoławcza:

500 zł

007
007

Autoportret 3, 2013

akryl, płótno, 70 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

008
008

The Warm Kiss of Dawn, 2020

technika mieszana (akryl, szlagmetal, technika własna), płótno, 90 x 70 cm,
sygn. p.d. RP' 20

Cena wywoławcza:

500 zł

009
009

Piwonie, 2019 / 2020

olej, płótno, 40 x 40 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

010
010

Teraz ja mówię!, z cyklu: "Miłość", 2020

technika własna (akryl, złocenia,werniks), płótno, 40 x 20 cm,
sygn. p.d.: Magdalena Rytel-Skorek 2020

Cena wywoławcza:

500 zł

011
011

Ryszard RABSZTYN (ur. 1984, Olkusz)

Ile minut mieści się w kolorze czarnym?, 2020

olej, płótno, 80 x 70 cm,
sygn. monogramem 2020 oraz na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

012
012

Daniel BIAŁOWĄS (ur. 1975, Sanok)

Room 213, 2017

akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

013
013

Marcelina SIWIEC (ur. 1990, Kolbuszowa)

Cyrk, 2020

olej, płótno, 120 x 80 cm,
sygn. p.d.: M. Siwiec 2020

Cena wywoławcza:

500 zł

014
014

Yellow sun, 2020

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 70 x 70 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

015
015

Mariusz BRZYZEK (ur. 1984, Rabka Zdrój)

Lecę!, 2020

akryl, olej, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza:

500 zł

016
016

Liść, 2020

akryl, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

017
017

Wiśniówka, 2020

akryl, płótno, 80 x 90 cm,
sygn. p.d.: AIB

Cena wywoławcza:

500 zł

018
018

Hanna ROZPARA (ur. 1990, Sosnowiec)

Krasnorosty, 2020

akryl, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2020

Cena wywoławcza:

500 zł

019
019

HOO HOO, 2020

akryl, spray, płótno, 120 x 110 cm,
sygn. l.d.: KOCUR 1

Cena wywoławcza:

500 zł

020
020

Alicja KAPPA (ur. 1973, Gorzów Wielkopolski)

Drzewo oliwne, 2020

technika mieszana (akryl, olej, szlagmetal), płótno, 140 x 70 cm,
sygn. p.d.: A.Kappa

Cena wywoławcza:

500 zł

021
021

Diana NOWOSAD (ur. 1989 Chełm)

Charakter 36, 2020

akryl, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. p.d.: D. Nowosad 2020r

Cena wywoławcza:

500 zł

022
022

Alegoria Francji, 2020

akryl, olej, płótno naklejone na płytę, 41,5 x 60 cm,
sygn. u dołu

Cena wywoławcza:

500 zł

023
023

Aneta ŚLIWA (ur. 1990, Kraków)

Koń, 2019

ceramika szkliwiona, 37 x 25 x 20 cm,
sygn. na kopycie

Cena wywoławcza:

500 zł

024
024

Edyta MĄDZELEWSKA (ur. 1988, Warszawa)

Udawane wakacje, 2020

olej, płótno, 30 x 40 cm,
sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza:

500 zł

025
025

Nastrój, 2020

olej, płótno, 100 x 50 cm,
sygn. l.d.: KJRP 20

Cena wywoławcza:

500 zł

026
026

92. Tulipany 7, 2020

akryl, płótno, 90 x 60 cm,
sygn. l.d.: No Name 2020

Cena wywoławcza:

500 zł

027
027

Fish & Chips, 2020

technika mieszana (pouring, akryl), płótno, 30 x 30 cm,
sygn. na rancie: M.Achtabowska

Cena wywoławcza:

500 zł

028
028

Pejzaż, 2020

akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

029
029

Niebieski akt, 2019

akryl, płótno, 90 x 60 cm,
sygn. u dołu: Krężlak '19

Cena wywoławcza:

500 zł

030
030

Zawieszenie, 2020

olej, płótno, 90 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

031
031

Kot, 2019

akryl, płótno, 40 x 50 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

032
032

Szymon KURPIEWSKI (ur. 1984, Konin)

Jasne, pełne, 2019

olej, płótno, 30 x 30 cm,
sygn. p.d.: Szkurpiewski

Cena wywoławcza:

500 zł

033
033

Małgorzata FENRYCH (ur. w 1964, Szczecin)

W ogrodzie, 2020

akryl, płótno, 50 x 40 cm,
sygn. p.d.: MF'20

Cena wywoławcza:

500 zł

034
034

Bez tytułu, 2020

olej, płyta, 60 x 50 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

035
035

Wir, 2020

akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza:

500 zł

036
036

Gray rhombus, 2020

akryl, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

037
037

Ewa JAROS (ur. 1984)

Happiness #3, 2020

akryl, płótno, 110 x 140 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

038
038

Promenada nad zatoką, 2020

akryl, płótno, 50 x 90 cm,
sygn. p.d.: Luiza Los P. 20

Cena wywoławcza:

500 zł

039
039

Jakub JANYST (ur. 1978)

No Signal 12, 2016

akryl, płótno, 80 x 120 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

040
040

Zielony Anioł, 2020

brąz patynowany na zielono, granit, wys. ok. 45 cm,
sygn. na udzie: CABAN, nr 5-18 B

Cena wywoławcza:

500 zł

041
041

Botanicum, 2020

gwasz akrylowy, płótno, 40 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

042
042

Fast Forward, 2020

technika mieszana (farba akrylowa, markery akrylowe i olejowe), płótno, 50 x 30 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

043
043

Tobiasz KENIO (ur. 1979, Gorlice)

Abstrakcja nie ma związku z aktem - 2, 2020

olej, płótno, 110 x 100 cm,
sygn. l.d.: Tobiasz Kenio 2020

Cena wywoławcza:

500 zł

044
044

Kapelusz, 2020

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 90 x 60 cm,
sygn. p.d.: D. Mazurczyk

Cena wywoławcza:

500 zł

045
045

Entrance, 2020

technika mieszana (masa strukturalna, farba lateksowa), płótno, 80 x 110 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

046
046

Chata, 2019

olej, płótno, 50 x 70 cm, w oprawie: 64 x 84 cm,
sygn. p.d.: K. Krzyszczyk

Cena wywoławcza:

500 zł

047
047

Widzę wszystko, 2019

akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

048
048

Lady in the mask, 2020

olej, płótno, 90 x 90 cm,
sygn. p.d.: Hettich-Uryszek `20

Cena wywoławcza:

500 zł

049
049

Wir, 2020

olej, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

050
050

Mirella STERN (ur. 1971, Toruń)

Trudno zatrzymać wiatr, 2020

akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: M.STERN

Cena wywoławcza:

500 zł