Pragaleria Dom Aukcyjny

35. Aukcja Sztuki Młodej

01.04.2020 środa

19:30

Pragaleria Dom Aukcyjny

ul. Stalowa 3

03-425 Warszawa

20.03 - 25.03.2020

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.

72 obiekty
51
51

Painting composition, 2016

olej, płótno, 50 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

52
52

Mickey Mouse 002, 2020
technika własna, papier naciągnięty na płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

53
53

Pejzaż 1, 2018

akryl, płyta pilśniowa, 73 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

54
54

Akt, 2014

technika mieszana, płótno, 55 x 46 cm, (w oprawie: 60 x 51 cm),
sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza:

500 zł

55
55

Okno, 2020

akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: monogramem oraz na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

56
56

Decyzja należy do ciebie, 2019

akryl, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

57
57

Mariusz DRABAREK (ur. 1979, Mińsk Mazowiecki)

Gadająca głowa, 2019

akryl, płótno, 110 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

58
58

Dominika RADOMSKA (ur. 1986, Skierniewice)

Zbieg okoliczności, 2020

olej, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

59
59

Bartłomiej BARANOWSKI (ur. 1975, Szczecinek)

Bez tytułu, 2018

akryl, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. p.g.: Baranowski '18

Cena wywoławcza:

500 zł

60
60

Celestian Ocean, 2019

olej, płótno, 50 x 75 cm,
sygn. l.d. oraz na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

61
61

Wodospad Szczęścia, 2019

akryl, technika własna, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

62
62

Syrena, 2000

technika własna, olej, płótno, 77 x 56 cm,
sygn. l.d.: Mkor 2000r.

Cena wywoławcza:

500 zł

63
63

Madragoa, dyptyk, 2020

akryl, płótno, 2 x 120 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

64
64

Poza akwarium, 2020

olej, płyta, 80 x 60 cm,
sygn. p.d.: Jan Bembenista 2020

Cena wywoławcza:

500 zł

65
65

Stella Myśli, 2019

technika mieszana, płótno, 60 x 50 cm,
sygn. u dołu: Dybowska

Cena wywoławcza:

500 zł

66
66

Martwa natura, 2019

olej, płótno, 30 x 40 cm,
sygn. l.g.:W. Piekarski 2019

Cena wywoławcza:

500 zł

67
67

Lutry II, 2020

akryl, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

68
68

Jakub JASZEWSKI (ur. 1986, Toruń)

Firewall, z cyklu Codex Simulacrorum, 2020

linoryt barwny, papier Fabriano Rosaspina 280g, 1/8, 55 x 97 cm (kompozycja), 70 x 100 cm (arkusz),
sygn. p.d.: podpisem i pieczęcią autorską

Cena wywoławcza:

500 zł

69
69

Bez tytułu, 2020

olej, deska, 70 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

70
70

Syrenka, 2019

brąz patynowany, podstawa biały marmur, wys 33 cm,
sygn.: W M 2019 R

Cena wywoławcza:

500 zł

71
71

Hanna ROZPARA (ur. 1990, Sosnowiec)

Rośliny, 2020

akryl, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2020

Cena wywoławcza:

500 zł

72
72

Ryszard RABSZTYN (ur. 1984, Olkusz)

Zagadka, 2020

akryl, płótno, 70 x 700 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł