Pragaleria Dom Aukcyjny

35. Aukcja Sztuki Młodej

01.04.2020 środa

19:30

Pragaleria Dom Aukcyjny

ul. Stalowa 3

03-425 Warszawa

20.03 - 25.03.2020

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.

70 obiektów
02
02

Zebra

ceramika szkliwiona zdobiona naszkliwnie, złocona 24k złotem, 36 x 29 x 15 cm,
sygnowana i numerowana od spodu

Cena wywoławcza:

500 zł

03
03

Lewitacja, z cyklu: "Leśne harce", 2020

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, śr. 40 cm,
sygn. u dołu: Magdalena Rytel-Skorek 2020

Cena wywoławcza:

500 zł

04
04

Swimmer in red, 2018

olej, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

05
05

Piotr WORONIEC (ur. 1981, Rzeszów)

Sand skjar, 2020

technika mieszana, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

06
06

Kot, 2019

akryl, płótno, 40 x 30 cm,
sygn. p.d.: AL

Cena wywoławcza:

500 zł

07
07

Brutalism shape, 2020

technika mieszana (spray, akryl), płótno, 120 x 110 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

08
08

Cinecitta historie miłosne, 2019

olej, płótno, 120 x 80 cm,
sygn. l.d.: PD 2019

Cena wywoławcza:

500 zł

09
09

49. Anthurium 3, 2019

akryl, płótno, 81 x 60 cm,
sygn. p.d.: No Name 2019

Cena wywoławcza:

500 zł

10
10

Mirella STERN (ur. 1971, Toruń)

Mam wrażenie,że umyka mi coś istotnego, 2020

akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: M. Stern

Cena wywoławcza:

500 zł

11
11

Psy dwa, 2020

akryl, płótno, 92 x 73 cm,
sygn. p.d.: Lisowska

Cena wywoławcza:

500 zł

12
12

Szymon KURPIEWSKI (ur. 1984, Konin)

Donuts z posypką, 2020

olej, płótno, 24 x 30 cm,
sygn. p.d.: SKurpiewski

Cena wywoławcza:

500 zł

13
13

Time, 2019

sucha pastel, papier, 100 x 70 cm,
sygn. l.d.: JM 2019

Cena wywoławcza:

500 zł

14
14

Drzemka, 2020

akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: M. Rukszan, II.2020 r.

Cena wywoławcza:

500 zł

15
15

Sol3, 2020

akryl, technika własna, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

16
16

Jeleń, 2020

akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

17
17

Mundus vult decipi, ergo decipiatur, z serii "Regalia", 2020

technika mieszana (akryl, marker olejowy, collage, technika własna), płótno, 60 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

18
18

Zapach kobiety, 2019

akryl, olej, płótno, 120 x 80 cm,
sygn. p.d.: Porada 2019

Cena wywoławcza:

500 zł

19
19

Aneta ŚLIWA (ur. 1990, Kraków)

A może morze, 2019

ceramika, muszla, 2 x 25 x 25 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

20
20

Metropolis. NYC 42 Street, 2020

akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. przy prawej krawędzi: Piotr Zawadzki

Cena wywoławcza:

500 zł

22
22

Recykling szkicu. Żółty 1, 2015

olej na płótnie naklejonym na płytę, oprawiony, 100 x 90 cm (oprawa: 106 x 96 cm),
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

23
23

Bez tytułu, 2020

olej, deska, 76 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

24
24

Powiew z gór, 2020

technika mieszana (akryl, gesso, szlagmetal), płótno, 100 x 70 cm,
sygn. Luiza Los.P '20

Cena wywoławcza:

500 zł

25
25

Piotr NOGAJ (ur. 1981, Kalisz)

Homo Erectus, 2020

akryl, olej, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. p.d.: Nogaj

Cena wywoławcza:

500 zł

26
26

Malwina PUSZCZ (ur. 1992, Szczecinek)

#F07241, 2020

akryl, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

27
27

Horyzont zdarzeń, 2020

akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. l.d.: ASiuda 2020

Cena wywoławcza:

500 zł

28
28

Iwona DUDA (ur. 1966)

Freedom, z cyklu Przyjaciele, 2019

olej, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. l.d.: IDuda 2019

Cena wywoławcza:

500 zł

29
29

Kotek, 2020

olej, płótno, 30 x 24 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

30
30

Alicja KAPPA (ur. 1973, Gorzów Wielkopolski)

Letni spacer, 2020

technika mieszana (akryl, olej, szlagmetal), 90 x 120 cm,
sygn. p.d.: A. Kappa

Cena wywoławcza:

500 zł

31
31

Małpiszony, 2018

technika mieszana (kolaż, akryl, gwasz, tusz, brokat, folia), płyta pilśniowa, 70 x 70 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

32
32

Olena HORHOL (ur. 1994)

Zielony, 2020

olej, płótno, 120 x 50 cm,
sygn. p.d.: HorHol 20

Cena wywoławcza:

500 zł

33
33

Marcelina SIWIEC (ur. 1990, Kolbuszowa)

Colargol, 2020

olej, płótno, 90 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

34
34

Tobiasz KENIO (ur. 1979, Gorlice)

Difficult Stages, 2020

akryl, płótno, 110 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

35
35

W zgodzie z naturą

akryl, płótno, 70 x 70 cm
sygn. p.d.: Adamczak 2020

Cena wywoławcza:

500 zł

36
36

City lights 3, 2020

akryl, technika własna, płótno, 80 x 120 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

37
37

W srebrzystej otoczce, z cyklu: "Zauroczona Dmuchawcami", 2019

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 80 cm,
sygn.p.d.:

Cena wywoławcza:

500 zł

38
38

Big City Lullaby, 2020

technika własna, akryl, szlagmetal, płótno, 72 x 100 cm,
sygn. RP'20

Cena wywoławcza:

500 zł

39
39

Impresje wymiaru, 2020

olej, płótno, 100 x 50 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

40
40

Szary, 2020

aluminium patynowane, granit, wys. ok. 45 cm,
sygn. na udzie: S CABAN

Cena wywoławcza:

500 zł

41
41

Lift system, 2020

technika mieszana (masa strukturalna, farba lateksowa), płótno, 120 x 90 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

42
42

Anna STANISZ (ur. 1972, Łańcut)

Amun, 2020

olej, płótno, 81 x 60 cm,
sygn. p.d.: Stanisz 2020

Cena wywoławcza:

500 zł

43
43

Chmury, 2019

olej, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. p.d.: Dobosz

Cena wywoławcza:

500 zł

44
44

Conjunctivitis, 2020

akryl, płótno, 90 x 70 cm,
sygn. przy prawej krawędzie: younggepard 30.01.2020 oraz na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

45
45

Andrzej FRONCZAK (ur. 1959, Brześć Kujawski)

Miejska brama, 2019

akryl, płótno, 60 x 90 cm,
sygn. p.d.: A. Fronczak 19

Cena wywoławcza:

500 zł

46
46

Jakub SYRKOWSKI (ur. 1993, Olsztyn)

Impresja I, 2020

akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

47
47

Szymon POLOCZEK (ur. 1994, Katowice)

Podwórko, 2020

olej, płótno, 40 x 50 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

48
48

Nocą płomienną poznaję inne światy, 2019

akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. l.d.: M. Dałek 2019

Cena wywoławcza:

500 zł

49
49

Magdalena KARWOWSKA (ur. 1986, Ruda Śląska)

Bez tytułu 51, 2020

akryl, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

50
50

Ewelina KOŁAKOWSKA (ur. 1993 Świnoujście)

180118, 2018

intaglio, papier, 30/30, 70 x 100 cm,
sygn. p.d.: Kołakowska '18

Cena wywoławcza:

500 zł

51
51

Painting composition, 2016

olej, płótno, 50 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

52
52

Mickey Mouse 002, 2020
technika własna, papier naciągnięty na płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł