Xanadu Galeria i Dom Aukcyjny

35 Aukcja Sztuki Młodej

21.01.2020 wtorek

19:30

Xanadu Galeria i Dom Aukcyjny

Hoża 51

00-681 Warszawa

08.01 - 21.01.2020

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.

63 obiekty
01
01

Brzask, 2019

olej, płótno, 140x80 cm
sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2019 r.

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 400 - 1 600 zł

02
02

Geometric 11, 2019

akryl, płótno, 100x80 cm
sygn. na boku: HOPE, opisany na odwrocie: KATARZYNA CHMIEL GEOMETRIC 11 |2019|

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 500 - 1 800 zł

03
03

Matka ziemia, 2019

akryl, płótno, 80x100 cm
sygn. u dołu: Jacek Cyganek

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 600 - 1 800 zł

04
04

Old Town V, 2019

akryl, płótno, 70x120 cm
sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 600 - 1 800 zł

05
05

Karolina KARDAS (ur. 1992, Elbląg)

Architektura cielesności, 2019

akryl, płótno, 50x50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 200 - 1 400 zł

06
06

Aneta ŚLIWA (ur. 1990, Kraków)

Filipiny 1897, 2019

ceramika szkliwiona, 52x52x4,5 cm
opisany na odwrocie: ANETA ŚLIWA “FILIPINY 1897” 2019 r.

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 400 - 1 600 zł

07
07

Izabela OLSZYNA (ur. 1984, Warszawa)

19.24 z cyklu Horyzonty, 2018

akryl, płótno, 100x73 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 400 - 1 600 zł

08
08

Olena HORHOL (ur. 1994)

Flowering 4, 2019

olej, płótno, 60x60 cm
sygn. p.g.: HORHOL 19

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 000 - 1 200 zł

09
09

Nie do końca wiem, czy coś się wydarzy, 2019

olej, płótno, 100x100 cm
opisany na odwrocie: NIE DO KOŃCA WIEM CZY COŚ SIĘ WYDARZY 2019 D. PYRCHAŁA

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

2 000 - 2 500 zł

10
10

Rdza, 2018

olej, płótno, 80x50 cm
opisany na odwrocie: Karolina Drygała OLEJ NA PŁÓTNIE 50x80 “RDZA” 2018

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

2 000 - 2 200 zł

11
11

Piotr WOJTKIEWICZ (ur. 1984, Białystok)

Kemping, 2017

akryl, płótno, 60x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 200 - 1 400 zł

12
12

Zmiana, 2019

akryl, płótno, 50x70 cm
opisany na odwrocie: PAWEŁ ŚWIĄTEK “ZMIANA” 2019 AKRYL, PŁÓTNO

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 200 - 1 400 zł

13
13

Saint-Tropez, 2019

olej, płótno, 140x100 cm
sygn. p.d.: Julie Reiter

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

3 300 - 3 600 zł

14
14

Destruction II, 2018

olej, płótno, 70x60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 200 - 1 400 zł

15
15

Bez tytułu, 2017/2019

akryl, płótno, 61x46 cm
opisany na odwrocie: Iwona Kobryń

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 400 - 1 600 zł

16
16

Mirosław NOWIŃSKI (ur. 1979, Sandomierz)

Podróże w czasoprzestrzeni, 2019

akryl, płótno, 110x120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 800 - 2 000 zł

17
17

Osobliwość nr 3 Filary Stworzenia, 2018/2019

akryl, kolaż, płótno, 120x90 cm
opisany na odwrocie: A. TRACZ “OSOBLIWOŚĆ NR 3: FILARY STWORZENIA” 2019/19

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

2 500 - 2 800 zł

18
18

Malwina CIEŚLIK (ur. 1975, Radomsko)

Stomorska, Solta, 2019

olej, płótno, 50x70 cm
sygn. p.d.: M. Cieślik 19

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 200 - 1 400 zł

19
19

Zabawa K. (dyptyk), 2013

olej, płótno, 70x50 cm + 70x100 cm
opisany na odwrocie: BAŚKA WESOŁOWSKA “ZABAWA K.” 2013

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

2 000 - 2 500 zł

20
20

Attractive II Complement, 2018

akryl, płótno, 100x70 cm
opisany na odwrocie: Attractive II Complement Joanna Głażewska 2018

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 200 - 1 400 zł

21
21

Marcelina SIWIEC (ur. 1990, Kolbuszowa)

Jaguary, 2019

olej, płótno, 80x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 400 - 1 600 zł

22
22

Grzeczny chłopiec, 2019

olej, płótno, 70x90 cm
opisany na odwrocie: “Grzeczny chłopiec” D. Nieroda 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 400 - 1 600 zł

23
23

Przystań nad jeziorem Rozkoš, 2019

akryl, płótno, 90x90 cm
sygn. l.d.: Kempiński, opisany na odwrocie: “Przystań nad jeziorem Rozkoš” M. Kempiński MMXIX

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 200 - 1 400 zł

24
24

Monika ŁAKOMSKA (ur. 1968, Zielona Góra)

Lennon Abstract, 2019

olej, płótno, 80x60 cm
opisany na odwrocie: “LENNON ABSTRACT” Monika Łakomska 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 300 - 1 500 zł

25
25

W poszukiwaniu ciszy, 2019

olej, płótno, 70x50 cm
opisany na odwrocie: JOANNA DYLĄG-FALISZEK “W POSZUKIWANIU CISZY” 70x50 cm OLEJ NA PŁÓTNIE 2019 r.

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 000 - 1 200 zł

26
26

Melodia, 2019

olej, płótno, 100x55 cm kompozycja, 102x58 cm w oprawie
opisany na odwrocie: “Melodia” 2019 55x100 olej, płótno Julija Dunko (DJulija)

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 000 - 1 200 zł

27
27

Katarzyna ŚRODOWSKA (ur. 1971, Warszawa)

Między jawą a snem, 2019

olej, płótno, 100x100 cm
sygn. p.d.: ŚRODOWSKA 2019, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

3 200 - 3 600 zł

28
28

Jakub SYRKOWSKI (ur. 1993, Olsztyn)

Space XXI, 2019

akryl, płótno, 160x70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 700 - 2 000 zł

29
29

Michał SPRYSZYŃSKI (ur. 1987, Lublin)

T.v, P.C.s, 2018

akryl, płótno, 80x40 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 200 - 1 400 zł

30
30

A., 2019

olej, płótno, 63x55 cm
opisany na odwrocie: OLIWIA SMOLEŃ 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 400 - 1 600 zł

31
31

Bez tytułu, 2019

olej, płótno, 50x130 cm
opisany na odwrocie: ADAMSKI WAWRZYNIEC 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 200 - 1 400 zł

32
32

Żółty nr 19, 2019

akryl, płótno, 120x60 cm
sygn.: Lenczys, opisany na odwrocie: M. Lenczowski Lenczys 2019 ŻÓŁTY 19

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 500 - 1 800 zł

33
33

Muzeum I, 2019

olej, płótno, 50x70 cm
opisany na odwrocie: TRYZNO’19 Zurich

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 400 - 1 600 zł

34
34

Niedźwiedź, 2019

akryl, płótno, 70x50 cm
opisany na odwrocie: Aleksandra Lacheta ‘19

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 200 - 1 400 zł

35
35

Bez tytułu z cyklu Zapis śladu, 2016

akryl, płótno, 140x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 800 - 2 200 zł

36
36

Julia GURZHIYANTS (ur. 1991, Moskwa)

Paryż, 2019

olej, płótno, 50x30 cm
sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 200 - 1 400 zł

37
37

Jakub SZYMAŃSKI (ur. 1970, Słupsk)

Terra V, 2019

akryl, płótno, 40x80 cm
sygn. K.2019, opisany na odwrocie: J. Szymański “TERRA V” 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 600 - 1 800 zł

38
38

Łodzie, 2019

akryl, płótno, 100x80 cm
opisany na odwrocie: Stratovich yuliya “Boats” 100x90 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 400 - 1 600 zł

39
39

Kompozycja P3, 2019

akryl, płótno, 80x94 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 600 - 1 800 zł

40
40

Bez tytułu, 2019

akryl, płótno, 100x100 cm
sygn. p.d.: Figurska

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 400 - 1 600 zł

41
41

Ragana - Przebudzenie (Pruska bogini śmierci i przeistoczenia), 2019

akryl, płótno, 92x73 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 400 - 1 600 zł

42
42

Paulina JOŁDA (ur. 1995, Wrocław)

Bez tytułu, 2019

technika mieszana, akryl, olej, płótno, 130x130 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 400 - 1 600 zł

43
43

Shining Lights, 2019

olej, płótno, 150x150 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 600 - 1 800 zł

44
44

Hare dandelion, 2016

akwaforta, papier, 90x60 cm w świetle passe-partout, 109x79 cm w oprawie
sygn. p.d.: Hare Dandelion/akwaforta/Katarzyna Roman 2016

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 700 - 2 000 zł

45
45

Bez tytułu, 2019

olej, płótno, 60x100 cm
sygn. p.d.: KARAT, opisany na odwrocie: Karolina Ratajczyk 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 400 - 1 600 zł

46
46

Znajdę cię..., 2019

akryl, olej, płótno, 100x80 cm
opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko Znajdę cię… - akryl, olej, płótno, 100x80, 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 200 - 1 400 zł

47
47

Bez tytułu (227), 2018

olej, płótno, 135x95 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

2 000 - 2 500 zł

48
48

Na moście, 2016

akryl, płótno, 70x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 200 - 1 400 zł

49
49

Mikołaj CZECHOWSKI (ur. 1987, Grodzisk)

Chmurka, 2014

akryl, płótno, 90x60 cm
sygn. l.g.: Czechowski 2014

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

3 000 - 3 500 zł

50
50

Hanna ROZPARA (ur. 1990, Sosnowiec)

Koagulat, 2019

akryl, płótno, 80x100 cm
sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2019, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA „Koagulat" 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 600 - 2 000 zł