Pragaleria Dom Aukcyjny

34. Aukcja Sztuki Młodej

26.02.2020 środa

19:30

Pragaleria Dom Aukcyjny

ul. Stalowa 3

03-425 Warszawa

13.02 - 26.02.2020

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.

75 obiektów
01
01

Londyn, 2019

olej, akryl, płótno, 120 x 80 cm,
sygn. p.d.: Porada 2019

Cena wywoławcza:

500 zł

02
02

Krowa Ankole-Watussi

ceramika tlenkowa, 36 x 29 x 22 cm,
sygnowana i numerowana od spodu

Cena wywoławcza:

500 zł

03
03

Kacyk, 2020

olej, płótno, 90 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

04
04

Miasto kotów, 2019

akryl, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. l.d.

Cena wywoławcza:

500 zł

05
05

Mleko się rozlało, 2020

akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: M. Rukszan I.2020 r.

Cena wywoławcza:

500 zł

06
06

Recykling szkicu. Żółty 2, 2015

olej, płótno naklejone na płytę, 100 x 90 cm (oprawa: 106x96 cm),
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

07
07

June, 2019

olej, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

08
08

Aneta ŚLIWA (ur. 1990, Kraków)

Koń rudy, 2019

ceramika szkliwiona, 34 x 24 x 19 cm,
sygn. na spodzie

Cena wywoławcza:

500 zł

09
09

Dominika RADOMSKA (ur. 1986, Skierniewice)

Będę tutaj, 2019

olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: monogramem oraz na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

10
10

Ewelina KOŁAKOWSKA (ur. 1993 Świnoujście)

04-2, 2019

olej, grafit, ołówek, kredka, płótno, 110 x 120 cm,
sygn. p. d.

Cena wywoławcza:

500 zł

11
11

Iwona BIRENBAUM (ur. 1983, Kielce)

Burgund, 2020

akryl, płótno, 73 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

12
12

Szymon KURPIEWSKI (ur. 1984, Konin)

Bułka z solą, 2019

olej, płótno, 30 x 30 cm,
sygn. p.d.: 'SKurpiewski'

Cena wywoławcza:

500 zł

13
13

Malwina PUSZCZ (ur. 1992, Szczecinek)

#FAE48C, 2020

akryl, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

14
14

Labrador, 2019

akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. l.d.: A.L.

Cena wywoławcza:

500 zł

15
15

Frenezja, 2019

olej, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: KJRP 19

Cena wywoławcza:

500 zł

16
16

Piotr WORONIEC (ur. 1981, Rzeszów)

Nienazywalne, 2020

technika mieszana, płótno, 65 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

17
17

Anna PIOTROWIAK (ur. 1983, Kijów)

Panna Cotta, 2019

akryl, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. p.d.: A. Piotrowiak

Cena wywoławcza:

500 zł

18
18

Sen w świetle zorzy polarnej, 2020

akryl na płótnie, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

19
19

006. Anthurium, 2018

akryl, płótno, 51 x 70 cm,
sygn. p.d.: No Name 2018

Cena wywoławcza:

500 zł

20
20

Mirella STERN (ur. 1971, Toruń)

A chodź bedziemy królem...?, 2020

akryl, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. l.d.: M. Stern

Cena wywoławcza:

500 zł

21
21

Skała, 2019

olej, płyta, 60 x 70 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

22
22

Fridali z jeżem, 2019

olej, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. PD2019

Cena wywoławcza:

500 zł

23
23

Plażowanie arbuza, 2019

olej, płótno, 70 x 80 cm,
sygn. p.d.: Pastuszek

Cena wywoławcza:

500 zł

24
24

Jakub JASZEWSKI (ur. 1986, Toruń)

Tank, z cyklu: "Post-apo", 2010

linoryt, papier Fabriano Palatina 100g, 1/10, 70 x 100 cm,
sygn. p.d.: Jaszewski 2010

Cena wywoławcza:

500 zł

25
25

The Swimmer, 2019

olej, płótno, 60 x 90 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

26
26

Hanna ROZPARA (ur. 1990, Sosnowiec)

Żółto-niebieskie czaszki, 2016-2017

akryl, płyta, 60 x 60 cm,
sygn. p.d.: Hanna Rozpara

Cena wywoławcza:

500 zł

27
27

Noc, 2020

olej, płótno, 30 x 24 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

28
28

Lamplighter, 2020

technika mieszana (masa strukturalna, farba lateksowa), płótno, 90 x 120 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

29
29

Bartłomiej BARANOWSKI (ur. 1975, Szczecinek)

bez tytułu, 2018

akryl, kolaż 3D, płótno, 80 x 40 cm,
sygn. p.g.: Baranowski 18

Cena wywoławcza:

500 zł

30
30

Alicja KAPPA (ur. 1973, Gorzów Wielkopolski)

Odcienie lata, 2020

sygn. p.d.: A.Kappa

Cena wywoławcza:

500 zł

31
31

Piotr BUBAK (ur. 1959)

Konfuzja 5, 2019

akwarela, papier, 33 x 24 cm,
sygn. p.d.: Piotr Bubak 2019

Cena wywoławcza:

500 zł

32
32

Magdalena KARWOWSKA (ur. 1986, Ruda Śląska)

Bez tytułu 15, 2019

akryl, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

33
33

The Taste of Ambrosia, 2019

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 128 x 75 cm,
sygn. p.d.: RP'19

Cena wywoławcza:

500 zł

34
34

Iwona DUDA (ur. 1966)

Kuszenie Ewy, 2020

olej, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. p.d.: IDuda 2020

Cena wywoławcza:

500 zł

35
35

Wyścigi, 2020

olej, płótno, 90 x 80 cm,
sygn. l.d.: monogramem oraz na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

36
36

Olena HORHOL (ur. 1994)

Pole rzepakowe, 2017

akryl, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. p.d.: HorHol 17

Cena wywoławcza:

500 zł

37
37

Ewa NAJDENOW (ur. 1967, Warszawa)

IN8, z cyklu: "Inzynieria Duszy", 2019

akryl, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. l.d.: ENaj oraz na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

38
38

Chillout, 2012

olej, płótno, 73 x 91 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

39
39

Kwiaty

akryl, płyta, 40 x 30 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

40
40

Sikoreczka, 2020

olej, akryl, płótno, 100 x 50 cm,
sygn. l.d.: J. Misztal 2020

Cena wywoławcza:

500 zł

41
41

Rzeka tajemnic, 2020

technika mieszana (akryl, gesso), płótno, 100 x 90 cm,
sygn. p.d.: Luiza Los P. '20

Cena wywoławcza:

500 zł

42
42

Marcelina SIWIEC (ur. 1990, Kolbuszowa)

El Mariachi Gringo, 2019

olej, płótno, 110 x 130 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

43
43

Małgorzata FRĄCEK (ur. 1969, Bystrzyca Kłodzka)

W poszukiwaniu jesiennych barw, 2019

akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: Małgorzata Frącek

Cena wywoławcza:

500 zł

44
44

Poranek przy kawie, 2019

olej, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. p.d.: Julia Reiter

Cena wywoławcza:

500 zł

45
45

Tańczący, 2019

aluminium patynowane na czarne, podstawa biały marmur grecki, wys. ok. 32,5 cm,
sygn. na łydce postaci: Mazurek

Cena wywoławcza:

500 zł

46
46

Bez tytułu, 2019

olej, płótno, 73 x 100 cm,
sygn. p.d.: KARAT

Cena wywoławcza:

500 zł

47
47

Weneckie klimaty, 2020

olej, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. p.d.: Jan Bembenista 2020

Cena wywoławcza:

500 zł

48
48

Tajemnica, 2019

akryl, technika własna, płótno, 120 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

49
49

City lights, 2020

akryl, technika własna, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

50
50

Suffering, 2015

olej, płótno, 60 x 120 cm,
sygn. p.d.: JM 2015

Cena wywoławcza:

500 zł