Pragaleria Dom Aukcyjny

33. Aukcja Sztuki Młodej

22.01.2020 środa

19:30

Pragaleria Dom Aukcyjny

ul. Stalowa 3

03-425 Warszawa

15.01 - 22.01.2020

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.

61 obiektów
01
01

Ferie zimowe, 2017

olej, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. l.d.: DJulija

Cena wywoławcza:

500 zł

02
02

Zebra

akryl, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. AL

Cena wywoławcza:

500 zł

03
03

Pierwsze takty czasem pierzchają jak sny, 2019

akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. p.d.: M. Dałek 2019

Cena wywoławcza:

500 zł

04
04

Piotr WORONIEC (ur. 1981, Rzeszów)

Contour, 2019

technika mieszana, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

05
05

Jednorożec, z serii Fantastyczne Zwierzęta, 2020

ceramika szkliwiona i złocona, zdobiona naszkliwnie, 36 x 29 x 15 cm,
sygn. na spodzie

Cena wywoławcza:

500 zł

06
06

Tęczowa Frida, 2019

olej, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. l.d.: PD 2019

Cena wywoławcza:

500 zł

07
07

Szkielet małpy z kwiatami Amarylisu, z serii Drzewo Życia, 2018

olej, płótno, 91 x 106 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

08
08

Szymon KURPIEWSKI (ur. 1984, Konin)

Strawberry cake, 2019

olej, płótno, 22 x 27 cm,
sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

500 zł

09
09

81. Lilie 2, 2019

akryl, płótno, 81 x 65 cm,
sygn. p.d.: No Name 2019

Cena wywoławcza:

500 zł

10
10

Koliber, 2019

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: J. Misztal 2019

Cena wywoławcza:

500 zł

11
11

Malwina PUSZCZ (ur. 1992, Szczecinek)

#5DCFC9, 2019

akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

12
12

Daniel BIAŁOWĄS (ur. 1975, Sanok)

R' 081119, 2019

akryl, płótno, 40 x 40 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

13
13

Hanna ROZPARA (ur. 1990, Sosnowiec)

Źródło II, 2019

akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: Hanna Rozpara

Cena wywoławcza:

500 zł

14
14

Magdalena KUREK (ur. 1979, Pińczów)

Nostalgia za utraconym rajem - Pompeje, 2020

olej, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: M. Kurek

Cena wywoławcza:

500 zł

15
15

Mały krok, 2019

olej, płótno, 80 x 90 cm,
sygn. l.d.: monogramem

Cena wywoławcza:

500 zł

16
16

Warszawa, 2019

olej, płótno, 50 x 61 cm,
sygn. p.d.:

Cena wywoławcza:

500 zł

17
17

bez tytułu, 2019

akryl, płótno, 120 x 60 cm,
sygn. l.d.: Cikuj

Cena wywoławcza:

500 zł

18
18

Mariusz DRABAREK (ur. 1979, Mińsk Mazowiecki)

Marszand, 2019

akryl, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

19
19

Aneta ŚLIWA (ur. 1990, Kraków)

Ciężarna w błękicie, 2019 r

ceramika szkliwiona , 55 x 35 x 40 cm,
sygn. na spodzie

Cena wywoławcza:

500 zł

20
20

Where the Moon see dreams, 2019

olej, płótno, 61 x 46 cm,
sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

500 zł

21
21

Magdalena KARWOWSKA (ur. 1986, Ruda Śląska)

Miasto 55, 2019

akryl, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

22
22

Chwila, 2019

akryl, olej, płótno, 115 x 75 cm,
sygn. p.d.: Porada 2019

Cena wywoławcza:

500 zł

23
23

Piotr NOGAJ (ur. 1981, Kalisz)

Riksza, 2020

olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. l.d.: Nogaj

Cena wywoławcza:

500 zł

24
24

Polowanie na ćmy, 2020

olej, złocenie, płótno, 30 x 24 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

25
25

Akt, 2019

aluminium patynowane na czarno, podstawa: marmur grecki, wys. 28 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

26
26

Olena HORHOL (ur. 1994)

Flowering XIII, 2019

olej, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: HorHol 19

Cena wywoławcza:

500 zł

27
27

Kura Tekla, 2019

olej, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

500 zł

28
28

Recykling szkicu. Pomarańczowy 3, 2015

olej, płótno naklejone na płytę, 100 x 90 cm (oprawa: 106 x 96 cm),
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

29
29

Piotr GOLA (ur. 1985)

Dźwigając niemożliwe, 2018

olej, wydruk cyfrowy, płótno, 50 x 140 cm,
sygnowany p.d.: P.Gola oraz na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

30
30

Alicja KAPPA (ur. 1973, Gorzów Wielkopolski)

Cykady, 2019

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 140 cm, sygn, na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

31
31

Park w Bagnie, 2018

olej, płótno, 50 x 40 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

32
32

Marlena RAKOCZY (ur. 1976, Toruń)

Barwne historie III, 2019

akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. p.d.: M. Rakoczy 2019

Cena wywoławcza:

500 zł

33
33

Jakub JASZEWSKI (ur. 1986, Toruń)

Lake, z cyklu Post-apo, 2011

linoryt, papier Fabriano Palatina 100g, 1/10,
68 x 98 cm (kompozycja), 70 x 100 cm (arkusz),
sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

500 zł

34
34

Pejzaż z makami, 2019

olej, płótno, 54 x 73 cm,
sygn. p.d. oraz na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

35
35

Tytani, 2019

olej, płótno, 90 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

36
36

Dominika RADOMSKA (ur. 1986, Skierniewice)

Jestem tutaj, 2019

olej, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

37
37

Zmierzch, 2020

olej, płyta, 56 x 56 cm,
sygn. p.d.: M.D. 20

Cena wywoławcza:

500 zł

38
38

Yacht racing, 2019

akryl, gesso, płótno, 90 x 70 cm,
sygn. p.d.: Luiza Los-P. 19

Cena wywoławcza:

500 zł

39
39

Introwersja, 2019

akryl, płótno 3D, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

40
40

Biegnący Ares, 2020

brąz patynowany, podstawa: marmur, 1/1, wys. ok. 37 cm,
sygn. na udzie: S. Caban

Cena wywoławcza:

500 zł

41
41

Iwona DUDA (ur. 1966)

Muzy, 2019

olej, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. p.d.: IDuda 2019

Cena wywoławcza:

500 zł

42
42

Julia KUBICA (ur.1972r. w Chrzanowie)

Marek (z cyklu Misteria), 2019

akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: Julia Kubica '19

Cena wywoławcza:

500 zł

43
43

Luminance XL, 2019

akryl, płótno, 150 x 150 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

44
44

Under construction, 2019

olej, płyta, 88 x 70 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

45
45

Oceany, 2019

olej, płótno, 140 x 100 cm,
sygn. p.d.: Julia Reiter

Cena wywoławcza:

500 zł

46
46

Incepcja 6, 2019

akryl, technika własna, płótno, 90 x 110 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

47
47

Avocado, 2019

akryl, płótno, 90 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

48
48

Kraina melancholii, 2019

akryl, szlagmetal, płótno, 120 x 80 cm,
sygn. p.d.: Mariola Świgulska

Cena wywoławcza:

500 zł

49
49

Szymon POLOCZEK (ur. 1994, Katowice)

Moje miejsce, 2019

olej, płótno, 90 x 120 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

50
50

Ewelina KOŁAKOWSKA (ur. 1993 Świnoujście)

Bez tytułu, 2017

technika mieszana, płótno, 70 x 90 cm,
sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

500 zł