NEXT Aukcje Sztuki

3 Zimowa Aukcja Sztuki

24.01.2020 piątek

19:00

NEXT Aukcje Sztuki

ul. Poznańska 31

85-129 Bydgoszcz

17.01 - 24.01.2020

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.

Do wybranych obiektów doliczona zostanie opłata droit de suite.

76 obiektów
01
01

Świt w Chicago, 2018 r.

akryl na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany l. d. róg: ‘aga pietrzykowska’
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘„ŚWIT | w CHICAGO” | Aga Pietrzykowska | 2017-2018’

Cena wywoławcza:

1 500 zł

02
02

olej na płótnie, 54 x 65 cm
sygnowany p. d. róg: ‘B.M.’
oprawiony

Cena wywoławcza:

1 200 zł

03
03

Lia KIMURA (ur. 1992, Shingu, Japonia)

What you don’t see, 2018 r.

olej na płótnie, 100 x 81 cm
sygnowany na odwrociu: monogram, ‘„LIA KIMURA | „WHAT YOU DON’T SEE” 2018’

Cena wywoławcza:

4 000 zł

04
04

Kompozycja z błękitem, 2019 r.

technika mieszana na płótnie, 95 x 110 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘KOMPOZYCJA Z BŁĘKITEM GRZYMSKA '19’

Cena wywoławcza:

1 200 zł

05
05

Karnawał, 2020 r.

akryl, szlagmetal na płótnie, 40 x 40 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Magdalena Rytel-Skorek 2020 r.’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

06
06

Jacek TYCZYŃSKI (ur. 1959, Bydgoszcz)

Kobieta z niebieskim ptaszkiem, 2019 r.

olej na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: ‘J. Tyczyński 2019’
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘J. Tyczyński | 2019 | www.artt.com.pl’

Cena wywoławcza:

2 000 zł

07
07

Jacek MALINOWSKI (ur. 1969, Zielona Góra)

Inverno II, 2019 r.

akryl na płótnie, 80 x 130 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘Jacek Malinowski | AKRYL | 2019 | „Inverno II”’

Cena wywoławcza:

2 400 zł

08
08

Kolorowa Matera, 2019 r.

olej na płótnie, 100 x 120 cm
sygnowany p. d. róg: ‘J. Desperak’

Cena wywoławcza:

1 500 zł

09
09

Kamila BEDNARSKA (ur. 1983, Rzeszów)

Woda, 2019 r.

technika mieszana na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany na odwrociu: ‘Kamila Bednarska | 2019’

Cena wywoławcza:

1 300 zł

10
10

No 3313, 2019 r.

akryl na płótnie, 80 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 500 zł

11
11

Ernest ZAWADA (ur. 1971, Cieszyn)

Abstrakcja, 2017 r.

olej na płótnie, 90 x 70 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘Ernest Zawada | akryl, olej, płótno | 2018, „Abstrakcja” | 90 x 70 cm’

Cena wywoławcza:

2 000 zł

12
12

Te kwiaty zakwitają nocą, 2019 r.

akryl na płótnie, 70 x 70 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘Te kwiaty zakwitają nocą, K. MATYJASZKOWICZ/2019 r.’

Cena wywoławcza:

1 300 zł

13
13

Bez tytułu (95), 2008 r.

olej na płótnie, 40 x 60 cm
opisany na odwrociu: ’95 | 9/6/08’
na odwrociu nalepka autorska
oprawiony

Cena wywoławcza:

1 200 zł

14
14

Justyna WARWAS (ur. 1982, Częstochowa)

Space IV, 2019 r.

technika mieszana na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘„Space IV” | 80 x 80 cm | Justyna Warwas | 2019’

Cena wywoławcza:

1 200 zł

15
15

Gossia ZIELASKOWSKA (ur. 1983, Poznań)

Lily Map, 2019 r.

akryl na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘ „LILY MAP” | 2019 | Gossia | Zielaskowska’

Cena wywoławcza:

1 500 zł

16
16

Marina 1, 2019 r.

akryl na płótnie, 50 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘M. BILECKA’

Cena wywoławcza:

1 200 zł

17
17

Mirella STERN (ur. 1971, Toruń)

Portret konny, 2019 r.

technika własna na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘M. STERN’
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘„Portret konny” | Mirella Stern’

Cena wywoławcza:

5 500 zł

18
18

Jan DUBROWIN (ur. 1957, Piotrków Trybunalski)

Świerki, 2019 r.

olej na płótnie, 80 x 60 cm
sygnowany p. d. róg: ‘J. DUBROWIN’
oprawiony

Cena wywoławcza:

2 000 zł

19
19

Kraków - portal, 2019 r.

olej na płótnie, 150 x 40 cm
sygnowany l. d. róg: ‘rozmus ‘19’
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘„Kraków_portal” natalia rozmus 2019’

Cena wywoławcza:

1 500 zł

20
20

Magdalena KĘPKA (ur. 1977, Wrocław)

W hiszpańskim słońcu, 2019 r.

olej, akryl na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany l. d. róg: ‘MKępka 2019’
opisany na odwrociu: ‘W HISZPAŃSKIM SŁOŃCU | 100 x 100 cm, 2019 r. | MKępka’

Cena wywoławcza:

1 500 zł

21
21

Wspomnienie upalnego lata, 2019 r.

olej, akryl, szlagmetal na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany l. d. róg: ‘J. MISZTAL 2019’

Cena wywoławcza:

1 200 zł

22
22

Wieczorne anioły, 2019r.

olej na płótnie, 30 x 50 cm
sygnowany p. d. róg: ‘WK’

Cena wywoławcza:

1 200 zł

23
23

Ziemowit FINCEK (ur. 1988, Kalisz)

Tworząca się przyszłość 1 z serii ARTO POLO, 2019 r.

akryl, olej na płótnie, 140 x 100 cm (nieregularny kształt płótna)
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘Ziemowit Fincek | „ARTO POLO | TWORZĄCA się przyszłość 1” | 2019’

Cena wywoławcza:

1 200 zł

24
24

Łukasz LEPIORZ (ur. 1982 Ruda Śląśka)

Bezrobotny, 2012 r.

olej na płótnie, 50 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘Łukasz Lepiorz „Bezrobotny” ol. pł. 2012 r.’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

25
25

Grzegorz PLESZYŃSKI (ur. 1955, Olsztyn)

Bez tytułu, 2014 r.

akryl, spray na płótnie, 100 x 140 cm
sygnowany na odwrociu: ‘Pleszyński 2014’

Cena wywoławcza:

1 500 zł

26
26

Andrzej TUŹNIK (ur. 1974, Puławy)

Co się dzieje w bibliotece?, 2019 r.

olej na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany l. d. róg: monogram
sygnowany na odwrociu: monogram

Cena wywoławcza:

1 200 zł

27
27

Zimowy freeride, 2019 r.

akryl na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany na odwrociu: ‘P. K. Mikulska 2019’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

28
28

Zimowa droga w lesie, 2019 r.

olej na płótnie, 50 x 80 cm
sygnowany l. d. róg: ‘W. Piekarski 2019’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

29
29

Malwina CIEŚLIK (ur. 1975, Radomsko)

W Dolinie Chochołowskiej, 2019 r.

olej na płótnie, 50 x 50 cm
sygnowany p. d. róg: ‘M. Cieślik ‘19’
opisany na odwrociu: ‘„W Dolinie | Chochołowskiej” | olej | 50 x 50 | 2019 r.’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

30
30

Agata PADOL (ur. 1964)

Dziewczyna z książką, 2019 r.

akryl na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘A. Padol 2019’
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘AGATA PADOL | „DZIEWCZYNA Z KSIĄŻKĄ” 2019 | akryl, płótno 100 x 80 cm’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

31
31

Jerzy STACHURA (ur. 1951, Gdynia)

Jesienne żeglowanie, 2018 r.

olej na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Stachura’

Cena wywoławcza:

1 200 zł

32
32

Toń, 2019 r.

olej na płótnie, 120 x 60 cm
sygnowany l. d. róg: ‘KJRP ‘19’

Cena wywoławcza:

1 500 zł

33
33

Luminance XLI, 2020 r.

akryl na płótnie, 2 x 120 x 80 cm (dyptyk)
sygnowany na odwrociu

Cena wywoławcza:

1 200 zł

34
34

Through the Looking Glass, 2019 r.

sygnowany p. d. róg: ‘Sęk’

Cena wywoławcza:

1 500 zł

35
35

Meksykańska sjesta, 2019 r.

akryl, olej na płótnie, 100 x 130 cm

Cena wywoławcza:

1 200 zł

36
36

Tomasz KURAN (ur. 1971)

Wieczór zaprasza, 2019 r.

akryl na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: ‘T. KURAN’
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘ „Wieczór zaprasza” | T. KURAN | 2019’

Cena wywoławcza:

1 200 zł

37
37

Gaja i muzyka, 2019 r.

Cena wywoławcza:

2 000 zł

38
38

Breakthrough, 2019 r.

akryl na płótnie, 60 x 60 cm
sygnowany p. d. róg: ‘GaryanteS’
opisany na odwrociu: ‘Sebastian Garyantesiewicz | „Breakthrough” | 2019’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

39
39

Spokojna zatoczka, 2019 r.

akryl na płótnie, 70 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘ „SPOKOJNA ZATOCZKA” | D.G.’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

40
40

Bez tytułu, 2018 r.

monotypia na papierze, 40 x 30 cm (w świetle passe-partout 24 x 18 cm)
sygnowany i opisany l. d. róg: ‘Juliusz Lewandowski 2018/monotypia’
oprawiony

Cena wywoławcza:

1 000 zł

41
41

Andrzej FRONCZAK (ur. 1959, Brześć Kujawski)

W oddali, 2019 r.

akryl na płótnie, 100 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: ‘A. Fronczak 19 r.’
na odwrociu certyfikat autentyczności

Cena wywoławcza:

1 200 zł

42
42

Bez tytułu, 2 połowa lat ’90. XX w.

grafika – fotomontaż komputerowy na papierze, 70 x 100 cm (w świetle passe-partout 60 x 80 cm)
oprawiony

Cena wywoławcza:

1 000 zł

43
43

Take off the Mask, 2019 r.

akryl na płótnie, 100 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Blubird’
sygnowany na odwrociu

Cena wywoławcza:

1 500 zł

44
44

Viola TYCZ (ur. 1973)

Rozcięta 3, 2019 r.

akryl na płycie HDF, 30 x 30 cm

Cena wywoławcza:

1 200 zł

45
45

Piotr WORONIEC (ur. 1981, Rzeszów)

Leitmotiv, 2019 r.

technika mieszana na płótnie, 100 x 120 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘PIOTR WORONIEC JR | „LEITMOTIV” | 2019 | Worniec jr’

Cena wywoławcza:

1 500 zł

46
46

Plugged in, 2019 r.

technika mieszana na płótnie, 2 x 120 x 90 (dyptyk)
sygnowany na odwrociu: ‘MAŁGORZATA PABIS’

Cena wywoławcza:

1 500 zł

47
47

Anna OSIECKA (ur. 1984, Kraków)

Confusione, 2019 r.

olej na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘Anna Osiecka | „Confusione” | 2019 R.’

Cena wywoławcza:

1 200 zł

48
48

DNA miasta 2, 2019 r.

olej na płótnie, 120 x 90 cm
sygnowany i opisany na odwrociu

Cena wywoławcza:

1 200 zł

49
49

Danuta LESZCZYŃSKA (ur. 1978, Leszno)

Zagadka, 2020 r.

sygnowany p. d. róg: ‘Leszczyńska’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

50
50

Michał OSTANIEWICZ (ur. 1952, Warszawa)

Przypadek – Rozsypana róża wiatrów, 2019 r.

olej na płótnie, 80 x 60 cm
sygnowany: ‘MOST ‘19’
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘”PRZYPADEK – ROZSYPANA RÓŻA WIATRÓW” | olej na płótnie, 80/60 cm (w op. 85/65 cm) | autor: MICHAŁ OSTANIEWICZ | wrzesień 2019’
oprawiony

Cena wywoławcza:

1 200 zł