NEXT Aukcje Sztuki

3 Aukcja Sztuki - Nowe Pokolenie

19.03.2021 piątek

19:00

NEXT Aukcje Sztuki

ul. Poznańska 31

85-129 Bydgoszcz

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.

Do wybranych obiektów doliczona zostanie opłata droit de suite.

84 obiekty
01
01

She, 2020 r.

olej na płótnie, 70 x 70 cm
sygnowany l. d. róg: monogram

Cena wywoławcza:

1 500 zł

02
02

Baletnica, 2019 r.

olej na płótnie, 30 x 30 cm
sygnowany p. d. róg: ‘KS 2019’

Cena wywoławcza:

1 800 zł droit de suite

03
03

Piotr REMBIELIŃSKI (ur. 1956, Warszawa)

Co lubią tygrysy, 2019 r.

olej, akryl na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: ‘rembieliński’
oprawiony

Cena wywoławcza:

1 500 zł

04
04

Zapiski z podróży - Niedzielne popołudnie w Materze, 2021 r.

olej na płótnie, 90 x 120 cm
sygnowany p. d. róg: ‘J. Desperak’

Cena wywoławcza:

2 800 zł

05
05

Jacek TYCZYŃSKI (ur. 1959, Bydgoszcz)

Portret z bryłą 2, 2021 r.

olej na płótnie, 100 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: ‘J. Tyczyński’
oprawiony

Cena wywoławcza:

4 000 zł

06
06

Rodos - portal, 2018 r.

olej na płótnie, 140 x 50 cm
sygnowany p. d róg: ‘rozmus ‘18
sygnowany i opisany na odwrociu

Cena wywoławcza:

1 500 zł

07
07

Krzysztof MUSIAŁ (ur. 1972, Słubice)

Na szlaku, 2020 r.

akryl, olej na płótnie, 70 x 50 cm

Cena wywoławcza:

2 000 zł

08
08

W lesie, 2021 r.

olej na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany p. d. róg

Cena wywoławcza:

1 200 zł

09
09

Ernest ZAWADA (ur. 1971, Cieszyn)

Świt, 2020 r.

olej na płótnie, 100 x 90 cm

Cena wywoławcza:

2 800 zł

10
10

Dziwny gorejący krzew, 2020 r.

akryl na płótnie, 120 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1 200 zł

11
11

Grzegorz PLESZYŃSKI (ur. 1955, Olsztyn)

Baobab z cyklu Africa, Luanda, 2020 r.

akryl, spray na płótnie, 72 x 72 cm
sygnowany na bocznej krawędzi obrazu: ‘Pleszyński 2020’

Cena wywoławcza:

1 500 zł

12
12

Tuli-Pan, 2021 r.

olej na płótnie, 76 x 46 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Mikuła’
opisany na odwrociu
oprawiony

Cena wywoławcza:

900 zł

13
13

Sylwia MICHALSKA (ur. 1978, Poznań)

Idę tunelem, 2018 r.

akryl na płótnie, 120 x 100 cm
sygnowany l. d. róg: ‘S. Michalska’

Cena wywoławcza:

1 500 zł

14
14

Danuta LESZCZYŃSKA (ur. 1978, Leszno)

Ale Jazz, 2021 r.

akryl na płótnie, 120 x 120 cm

Cena wywoławcza:

1 200 zł

15
15

Paweł PISKOZUB (ur. 1978, Milicz)

Duże zwierzę, 2021 r.

akryl na płótnie, 100 x 70 cm
sygnowany na odwrociu

Cena wywoławcza:

1 500 zł

16
16

Wszystko jest Energią, 2021 r.

olej na płótnie, 100 x 150 cm

Cena wywoławcza:

1 300 zł

17
17

01’21, 2021 r.

technika mieszana na płótnie, 140 x 200 cm

Cena wywoławcza:

1 800 zł

18
18

Obiekt, 2020 r.

olej na płótnie, 137 x 105 cm
sygnowany: ‘Malak’

Cena wywoławcza:

1 400 zł

19
19

Michał CZUBA (ur. 1991, Piotrków Trybunalski)

Portret Vincenta, 2021 r.

technika mieszana na pleksi i płycie, 50 x 35 cm
oprawiony

Cena wywoławcza:

1 200 zł

20
20

Mariusz BRZYZEK (ur. 1984, Rabka Zdrój)

Jesteśmy tam, gdzie nasze myśli, 2021 r.

akryl na płótnie, 120 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: monogram

Cena wywoławcza:

1 500 zł

21
21

Dariusz Franciszek RÓŻYC (ur. 1978, Sosnowiec)

Tabi z cyklu Nie tak odległe…, 2021 r.

akryl na płótnie, 30 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: ‘RÓŻYC 2021’

Cena wywoławcza:

1 500 zł

22
22

Rok szczura, 2020 r.

olej na płótnie, 120 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Porada 2020’

Cena wywoławcza:

1 300 zł

23
23

Agnieszka BRZEZIŃSKA (ur. 1975, Wałbrzych)

Siostry siedzą, 2021 r.

olej na papierze, 50 x 40 cm (w świetle passe-partout 40 x 30 cm)
oprawiony

Cena wywoławcza:

1 000 zł

24
24

Magdalena KĘPKA (ur. 1977, Wrocław)

Wenecja, 2020 r.

akryl, olej na płótnie, 120 x 80 cm
sygnowany l. d. róg: ‘MKępka 2020’

Cena wywoławcza:

1 500 zł

25
25

Gossia ZIELASKOWSKA (ur. 1983, Poznań)

Wil Map I, 2017 r.

olej na płótnie, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 500 zł droit de suite

26
26

Grzegorz ROSA (ur. 1966, Szczecinek)

35, 2017 r.

akryl na płótnie, 80 x 80 cm
oprawiony

Cena wywoławcza:

1 500 zł

27
27

Kraupa - Tuskany, 2021 r.

akryl na płótnie, 2 x 140 x 100 cm (dyptyk)

Cena wywoławcza:

1 200 zł

28
28

Mirella STERN (ur. 1971, Toruń)

Trzy…dwaa…jedeeen!, 2021 r.

akryl, technika mieszana na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: ‘M. STERN’

Cena wywoławcza:

3 000 zł

29
29

Andrzej TUŹNIK (ur. 1974, Puławy)

Czy wszystko kupiłam?, 2021 r.

olej na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany l. d. róg: monogram
sygnowany na odwrociu: monogram

Cena wywoławcza:

1 400 zł

30
30

Frozen Rose, 2021 r.

akryl na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Sęk’

Cena wywoławcza:

2 000 zł

31
31

Jest jak jest, będzie lepiej, 2021 r.

akryl na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany: ‘A. B. T.’

Cena wywoławcza:

1 200 zł

32
32

Tomasz KURAN (ur. 1971)

Adasiu! Najpierw jabłko, potem reszta, 2021 r.

akryl na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany l. d. róg: ‘T. KURAN’

Cena wywoławcza:

1 200 zł

33
33

Piotr KACHNY (ur. 1978, Kluczbork)

sTRICkTerotic, 2020 r.

olej na płótnie, 140 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘Piotr Kachny „sTRICkTerotic” 2020’

Cena wywoławcza:

2 000 zł

34
34

Mariusz DRABAREK (ur. 1979, Mińsk Mazowiecki)

Wynalazca, 2020 r.

na odwrociu nalepka autorska

Cena wywoławcza:

1 200 zł

35
35

Bartłomiej BARANOWSKI (ur. 1975, Szczecinek)

Czarcie bąbelki, 2020 r.

akryl na płótnie, 70 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘BARANOWSKI 2020’

Cena wywoławcza:

1 200 zł

36
36

Inez WHITE (ur. 1966, Wrocław)

Czułe słowa, 2020 r.

olej, kolaż na płótnie, 100 x 70 cm
sygnowany na odwrociu

Cena wywoławcza:

1 200 zł

37
37

Ryszard RABSZTYN (ur. 1984, Olkusz)

EXPANSJA, 2020 r.

akryl na płycie HDF, 70 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 200 zł

38
38

Full Volume, 2021 r.

technika mieszana na płótnie, 60 x 80 cm
sygnowany na odwrociu: ‘MAŁGORZATA PABIS’

Cena wywoławcza:

1 200 zł

39
39

Michał OSTANIEWICZ (ur. 1952, Warszawa)

Pranie na balkonie XII, 2020 r.

akryl na płótnie, 90 x 90 cm
sygnowany: ‘MOST/20/’
oprawiony

Cena wywoławcza:

1 500 zł

40
40

(pseud.) ӨLEGSSON (ur. 1984 r., Storebø, Norwegia)

Utklipp ‘1,2,3,4, 2020 r.

technika mieszana na papierze, 4 x 30 x 30 cm (poliptyk, w świetle passe-partout 14 x 14 cm)
sygnowany i opisany
oprawiony

Cena wywoławcza:

1 000 zł

41
41

Krzysztof MALEWICZ (ur. 1981, Białystok)

Ale Meksyk!, 2021 r.

akryl na płótnie, 100 x 90 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

42
42

Anna PIOTROWIAK (ur. 1983, Kijów)

Kto na świecie najpiękniejszy z cyklu Babeczki, 2021 r.

akryl na płótnie, 75 x 62 cm
sygnowany p. d. róg: ‘I 2021 | A. Piotrowiak’

Cena wywoławcza:

1 200 zł

43
43

Piotr GOLA (ur. 1985)

Give Me A Hug, 2021 r.

technika mieszana na płótnie, 120 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1 200 zł

44
44

Kamila BEDNARSKA (ur. 1983, Rzeszów)

Miłość, 2018 r.

technika mieszana na płótnie, 100 x 100 cm
opisany na odwrociu: ‘Miłość | 2018 | mix media | Kamila Bednarska’

Cena wywoławcza:

1 200 zł

45
45

Abstrakcja różowa, 2020 r.

akryl na płótnie, 60 x 40 cm
sygnowany p. d. róg: ‘aga pietrzykowska’

Cena wywoławcza:

1 200 zł

46
46

March Of Deformed Kingdoms, 2020 r.

gwasz na płótnie, 70 x 90 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

47
47

Natalia FUNDOWICZ (ur. 1991, Kraków)

W samym środku, 2020 r.

akryl, tusz, spray, akwarela na płótnie, 80 x 90 cm

Cena wywoławcza:

1 400 zł

48
48

Wehikuł czasu, 2020 r.

akryl na płótnie, 50 x 61 cm
sygnowany p. d. róg: ‘M. Wierzbicki’

Cena wywoławcza:

1 200 zł

49
49

Bez tytułu, 2020 r.

olej na płótnie, 100 x 70 cm
sygnowany l. d. róg: ‘W. Piekarski’

Cena wywoławcza:

1 500 zł

50
50

Andrzej FRONCZAK (ur. 1959, Brześć Kujawski)

Skalisty brzeg, 2020 r.

akryl na płótnie, 70 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘A. FRONCZAK 20’

Cena wywoławcza:

1 500 zł