101 Projekt - Galeria Sztuki Współczesnej

25 Aukcja Sztuki

20.01.2020 poniedziałek

19:30

ul. Piękna 62/64

00-672 Warszawa

16.01 - 20.01.2020

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.
Do cen sprzedaży wybranych obiektów doliczona będzie opłata z tytułu tzw. Droit de suite.

59 obiektów
01
01

Luminance XLIII i XLIV, 2020

akryl/płótno, 120 x 160, dyptyk,
sygnowany na odwrociu

Cena wywoławcza:

1 000 zł

02
02

Bez tytułu, III, 2018

olej/ płótno, 33 cm x 33 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Teresa Panasiuk | 33 x 33 cm | Bez tytułu III | 2018 r. '

Cena wywoławcza:

1 500 zł

03
03

Wojciech FANGOR (1922 Warszawa - 2015 Warszawa)

M 5, 1968 – 2002, ed. 27/120 II

serigrfaia barwna/papier, 70 x 68 cm, sygn. ołówkiem p.d.: Fangor 1966/2002, ed. l.d.: 27/120 II, oprawiony

Cena wywoławcza:

12 000 zł droit de suite

04
04

Uśmiech Losu, 2015

olej/ płótno, 50 x 50 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' UŚMIECH LOSU | 2015 | 2015 | Anna Alicja Trochim'

Cena wywoławcza:

1 500 zł

05
05

Andrzej ZUJEWICZ (ur. 1971, Zabrze)

Luna, 2019

olej/akryl/płyta HDF, 80 x 80 cm,
sygnowany na odwrociu: ' ANDRZEJ | ZUJEWICZ | "Luna" 2019 | olej i akryl'

Cena wywoławcza:

800 zł

06
06

Anna OSIECKA (ur. 1984, Kraków)

Spectare II, 2018

olej/płótno, 50 x 50 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Anna Osiecka "SpectareII" 2018 R.'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

07
07

Pejzaż I, 2019

technika mieszana/płótno, 92 x 73 cm,
sygnowany, datowany i opisany:' A. PODKAŃSKI | ,,PEJZAŻ I" |TECHN. MIESZANA | WYMIARY: 0,92 x 0,73 m'

Cena wywoławcza:

1 500 zł

08
08

SYNERGIA, 2019

akryl,olej/płótno, 80 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

09
09

Ta melodia pasuje do ciebie jak o świcie uśmiech, 2019

akryl/płótno, 100 x 80 cm,
sygnowana, datowana p.d.r.: 'M 2019 | Dałek',
sygnowany, datowany, opisany na odwrociu: 'TA MELODIA PASUJE DO CIEBIE | JAK O ŚWICIE UŚMIECH | M 2019 | Dałek'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

10
10

Robert GEBETHNER (ur. 1950, Warszawa)

Przestrogi Pana Ignacego, 2014

gwasz/papier, 42 X 55 cm, oprawiony

Cena wywoławcza:

1 000 zł

11
11

Agata KRUTUL (ur. 1983)

Morgen II, 2019

technika własna/płótno, 25 x 35 cm,
sygnowany i datowany na odwroiu: 'AAKRUTUL | 2019'

Cena wywoławcza:

600 zł

12
12

Sadyba, 2019

olej/płótno, 90 x 80 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odworciu

Cena wywoławcza:

1 000 zł

13
13

Andrzej FRONCZAK (ur. 1959, Brześć Kujawski)

Zarzeczna metropolia III, 2016

technika własna/płótno, 70 x 100 cm,
sygnowany i datowany p.d: 'A. Fronczak 16'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

14
14

Irena SKALIK (ur. 1989, Sosnowiec)

Przejście, 2019

akryl/płótno, 80 x 100 cm

Cena wywoławcza:

800 zł

15
15

Osobliwość Madryt, 2018

rysunek/ technika mieszana/papier, 46 x 70 cm, oprawiony (wymiar w oprawie 60 x 80 cm)

Cena wywoławcza:

1 500 zł

16
16

Edyta DUDUŚ (ur. 1975, Wrocław)

W czarnym pokoju, z cyklu Zasłony, 2013

akryl/płótno, 120 x 100 cm,
sygnowany i datowany p.d: 'ed2013',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Edyta Duduś | cykl "zasłony" | "W czarnym pokoju" | 100 x 120 cm, akryl na płótnie 2013 r.'

Cena wywoławcza:

2 000 zł droit de suite

17
17

Bartek JARMOLIŃSKI (ur. 1975, Łódź)

Wieczór kawalerski, 2017

collage, 50 x 50 cm, oprawiony

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

18
18

Hero of space, 2019

akryl, olej, szlagmetal/płótno, 120 x 80 cm,
sygnowany i datowany p. d.: ' Mariola Świgulska (Senna) | 2019'

Cena wywoławcza:

800 zł

19
19

Eclipse, 2019

olej/płótno, 51 x 70 cm,
sygnowany i datowany l.d: 'Konst | 08.2019',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Konstantin Plotnikov | 08.2008 | Eclipse', oprawiony

Cena wywoławcza:

1 000 zł

20
20

Widok na zachód, 2018

olej/płótno, 50 x 80 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: 'MAGDA KAZIMIERSKA | 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

21
21

Anna JARZYMOWSKA (ur. 1988, Rybnik)

Bez tytułu, 2018

olej/płótno, 120 x 120 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu; 'Anna | Jarzymowska | Bez tytułu | 2018 r.'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

22
22

Droga do szczęścia, 2019

akryl/płótno, 70 x 50 cm,
sygnowany na odwrociu: 'Nadia Sitnikova"

Cena wywoławcza:

700 zł

23
23

Efekt motyla, 2020

olej/płótno, 100 x 70 cm,
sygnowany

Cena wywoławcza:

1 000 zł

24
24

Ruda 2, 2019

akryl/płyta, 100 x 95 cm,
sygnowany p.d; ' M. Wierzbicki'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

25
25

Ante, 2018

olej/płótno, 90 x 90 cm,
sygnowany i datowany p. d. Inicjał artystki ' J. Z. 2018',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: monogram artystki 'J. Z. 2018' oraz nalepka z certyfikatem

Cena wywoławcza:

1 000 zł

26
26

Baletnica, 2019

akwarela/papier, 31 x 23 cm (42 x 31 cm w oprawie),
sygnowany p.d: 'T. Majewska'

Cena wywoławcza:

600 zł

27
27

Olga BUKOWSKA (ur. 1979, Kijów)

Chmura, 2019

olej/płótno, 50 x 50 cm,
sygnowany p.d: 'BUK',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'OLGA BUKOWSKA | "CHMURA" | 2019 r.'

Cena wywoławcza:

1 400 zł

28
28

Ogrodnicy IV, 2019

olej/płótno, 30 x 30 cm,
sygnowany i datowany p.d: 'KS 19'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

29
29

Światowa, 2019

akryl/olej/płótno, 115 x 75 cm,
sygnowany i datowany p.d: '2019 | Porada'

Cena wywoławcza:

800 zł

30
30

Viola TYCZ (ur. 1973)

Selfie 1, 2019

akryl/płyta, 30 x 30 cm, autorski certyfikat na odwrociu

Cena wywoławcza:

1 000 zł

31
31

Maria JAGŁOWSKA (ur. 1993, Warszawa)

Bez tytułu, 2017

akryl/płótno, 60 x 60 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu:. 'MJ'17'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

32
32

Katarzyna ŚRODOWSKA (ur. 1971, Warszawa)

Na dobre i na złe, 2019

olej/płótno, 80 x 80 cm,
sygnowany i datowany l.d.: ' Środowska 2019 ',

Cena wywoławcza:

1 000 zł

33
33

Anna VOSTRUCHOVAITE (ur. 1995, Wilno)

Kontakt, 2017

olej/płótno, dyptyk, 130 x 100 cm,
część pierwsza sygnowana i datowana na odwrociu: 'Vostruchovaite | 2017',
część druga sygnowana i datowana na odwrociu: 'Vostruchovaite | 2017'

Cena wywoławcza:

1 500 zł

34
34

El Tejado z cyklu El pueblo, 2019

akryl/płótno, 40 x 60 cm,
sygnowany, datowany p.d.r.: 'Natalia Sroka 2019' ,
sygnowany, datowany, opisany: 'Natalia Sroka | El Tejado z cyklu El pueblo | 2019'

Cena wywoławcza:

1 500 zł

35
35

Justyna POSIECZ-POLKOWSKA (ur. 1985, Stalowa Wola)

Letnie popołudnie

olej/płótno, 30 x 40 cm

Cena wywoławcza:

800 zł

36
36

Kogut, 2019

60 x 60 cm, olej/płótno,
sygnowany, datowany p.d.r.: 'U.Sadowska M / 2019',
sygnowany na odwrociu: 'URSZULA SADOWSKA-MURAWEIC | OLEJ NA PŁÓTNIE | 60/60'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

37
37

Miłosierna, 2019

akryl/płótno, 55 x 38 cm,
sygnowany i datowany p.d: 'M19',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MIKOŁAJ MALESZA | „MIŁOSIERNA", 2019 | AKRYL 55 X 38 CM'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

38
38

Zabawa, 2019

olej/płótno, 100 x 80 cm,
sygnowany

Cena wywoławcza:

1 300 zł

39
39

Iwona BIRENBAUM (ur. 1983, Kielce)

Martwa natura ugier, 2018

akryl/płótno, 50x 70 cm,
sygnowany I datowanyp.d.: ‘JW.18’

Cena wywoławcza:

800 zł

40
40

Akt różowy, 2015

olej/tektura, 70 x 46 cm

Cena wywoławcza:

600 zł

41
41

Uzdrowisko, 2019

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'D. Nieroda | „Uzdrowisko" | 2019'

Cena wywoławcza:

900 zł

42
42

Ein Abend im Casino, 2018

technika własna/płótno, 100 x 140 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odworicu: 'Perro Brunetti | 2018 | Ein Abend | im Casino'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

43
43

Mariusz DRABAREK (ur. 1979, Mińsk Mazowiecki)

Zakochani, 2019

90x120 cm, akryl/płótno,
sygnowany, datowany i opisany:' ,,Zakochani''| Mariusz Drabarek| Wrocław 21.11.2019 r'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

44
44

Tomasz KURAN (ur. 1971)

Ewa – jak wypalę, dam jabłko Adamowi, 2019

akryl/płótno, 100 x 70 cm,
sygnowany i datowany p.d: 'T. KURAN | 2019',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'T. KURAN | 2019 | "Ewa"'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

45
45

Aneta OLSZEWSKA-KOŁODZIEJSKA (ur. 1986, Siemiatycze)

Uliczka, 2019

akryl/płótno, 50 x 70 cm,
sygnowany i datowany l. d.: ‘ Aneta Olszewska K., 2019'
sygnowany i datowany na odwrociu: , Aneta | Olszewska | -Kołodziejska| 2019 r.'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

46
46

Between the leaves, 2019

olej/płótno, 80 x 80 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Paulina Józefina | Moczyńska | Warszawa, 2019'

Cena wywoławcza:

600 zł

47
47

Marta MIŚKO (ur. 1985, Głogów)

Z cyklu Halipleumon, 2019

olej/płótno, 120x 100 cm,
sygnowany na odwrociu

Cena wywoławcza:

1 500 zł

48
48

Jesień, 2019

akwarela/papier, 40 x 55 cm (50 x 70 cm w oprawie),
sygnowany l.d: 'T. Majewska"

Cena wywoławcza:

1 000 zł

49
49

Piotr WORONIEC (ur. 1981, Rzeszów)

Kontur, 2019

technika mieszana, płótno, 50 cm x 60 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' Piotr Woroniec JR | "Kontur" | 2019 | Woroniec JR | 2019- '

Cena wywoławcza:

1 000 zł

50
50

Kazuar, 2018

akryl/płótno, 50 x 40 cm,
sygnowany i datowany na odwociu: 'Aleksandra Lacheta '18'

Cena wywoławcza:

800 zł