Sopocki Dom Aukcyjny Galeria Warszawa

19 Aukcja Sztuki XXI wieku - Aukcja Kolekcjonerska

03.06.2020 środa

19:00

ul. Nowy Świat 54/56

00-363 Warszawa

21.05 - 03.06.2020

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.

46 obiektów
01
01

Final Party, 2006

olej, płótno, 80 x 110 cm,
sygnowany na odwrocie: '"FINAL PARTY | M. MACIEJOWSKI | 06.'

Cena wywoławcza:

62 000 zł droit de suite

Estymacja:

95 000 - 120 000 zł

02
02

Jezdnia, 2004

olej, płótno, 30 × 42 cm,
sygnowany na odwrocie: 'BUJNOWSKI/04'

Cena wywoławcza:

20 000 zł droit de suite

Estymacja:

30 000 - 38 000 zł

03
03

Radek SZLAGA (ur. 1979)

Riccos or Rokkos in Marokko, 2007

olej, płótno, 120 x 120 cm (dyptyk 60 x 120 cm),
sygnowany, opisany i datowany na odwrocie: 'PAN | RDK | *RICCOS OR ROKKOS | IN MAROKKO* | R SZLAGA oil on canvas | 2007 | [adres e-mail artysty]'

Cena wywoławcza:

22 000 zł droit de suite

Estymacja:

36 000 - 45 000 zł

04
04

Kamil KUKLA (ur. 1989 Tarnów)

18SXY, 2018

olej, płótno, 160 x 160 cm,
sygn. na odwrocie: 'Kamil Kukla | 18SXY'

Cena wywoławcza:

9 000 zł

Estymacja:

12 000 - 16 000 zł

05
05

Autist artist narcism, 2017

olej, płótno, 110 x 80 cm,
sygnowany na odwrocie: 'MARTYNA CZECH | "AUTIST ARTIST NARCISM" | OLEJ NA PŁÓTNIE | 80 x 110 CM | 2017'

Cena wywoławcza:

4 800 zł droit de suite

Estymacja:

9 000 - 11 000 zł

06
06

Bez tytułu, 2016

emalia akrylowa, sklejka, 100 x 80 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JAKUB CIĘŻKI | BEZ TYTUŁU | 2016'

Cena wywoławcza:

5 000 zł droit de suite

Estymacja:

7 500 - 10 000 zł

07
07

Bez tytułu, 2007

gwasz, papier, 46 x 35 cm,
niesygnowany

Cena wywoławcza:

9 000 zł droit de suite

Estymacja:

17 000 - 20 000 zł

08
08

Anna SZPRYNGER (ur. 1982, Warszawa)

Bez tytułu, 2020

akryl, płótno, 81 x 65 cm,
sygn. na odwrocie: 'ANNA SZPRYNGER | 2020'

Cena wywoławcza:

10 000 zł

Estymacja:

15 000 - 18 000 zł

09
09

Wiktor DYNDO (ur. 1983)

Trudne negocjacje, 2014

olej, płótno, 68 x 95 cm,
sygnowany na odwrocie: 'WIKTOR DYNDO | TRUDNE NEGOCJACJE | 68x95 CM | OLEJ/PŁÓTNO | 2014'

Cena wywoławcza:

4 800 zł droit de suite

Estymacja:

6 500 - 8 000 zł

10
10

S-43, 2009

olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygnowany na odwrocie: '[monogram MM] | MICHAŁ MISIAK 2009 | "S-43" | 100x100 cm | OLEJ'

Cena wywoławcza:

7 000 zł

Estymacja:

11 000 - 14 000 zł

11
11

Pestycydowy deszcz nad kartofliskiem, 2015

olej, płótno, 160 x 120 cm,
niesygnowany

Cena wywoławcza:

12 000 zł

Estymacja:

15 000 - 17 000 zł

12
12

Mateusz SZCZYPIŃSKI (ur. 1984, Piekary Śląskie)

Bez tytułu, z cyklu "Krzyżówki", 2020

olej, kolaż, płótno, 120 x 100 cm,
sygnowany na odwrocie: '[monogram MS2020] | MATEUSZ | SZCZYPIŃSKI | 2020'

Cena wywoławcza:

9 500 zł

Estymacja:

14 000 - 16 000 zł

13
13

Adam ARABSKI (ur. 1978)

Bez tytułu, z cyklu "Skorupy Pamięci", 2020

technika własna, brąz patynowany, 189 x 25 x 21 cm, ed. 1/1,
sygnowana na podstawie

Cena wywoławcza:

10 000 zł

Estymacja:

16 000 - 20 000 zł

14
14

Jean Fouquet - Madonna z Dzieciątkiem wśród Aniołów, 2020

olej, płótno, 160 x 130 cm,
sygnowany i opisany na odwrocie: 'B CZARNECKI 2020 | Jean Fouquet - | Madonna z Dzieciątkiem | wśród Aniołów | olej płótno | 160 X 130 cm | cykl REPRODUKCJE'

Cena wywoławcza:

9 000 zł

Estymacja:

15 000 - 20 000 zł

15
15

Katarzyna KARPOWICZ (ur. 1985, Kraków)

Juntos, 2020

olej, płótno, 110 x 110 cm,
sygnowany l.d.: 'Kat. Karpowicz 2020' oraz opisany na odwrocie: 'KATARZYNA KARPOWICZ "JUNTOS"/"RAZEM" 110x110 olej/płótno 2020'

Cena wywoławcza:

7 500 zł

Estymacja:

10 000 - 13 000 zł

16
16

Dawid CZYCZ (ur. 1986)

Bez tytułu, 2018

olej, płótno, 120 x 90 cm,
sygnowany na odwrocie: 'Dawid Czycz | Bez tytułu | Olej/płótno | 120/90 | 2018

Cena wywoławcza:

7 000 zł

Estymacja:

9 000 - 11 000 zł

17
17

Sebastian KROK (ur. 1985, Radom)

Honorowi dawcy, 2018

alkid, akryl, pościel, 93 x 132 cm,
sygnowany na odwrocie: 'Sebastian Krok 2018 | "Honorowi | dawcy"

Cena wywoławcza:

5 000 zł

Estymacja:

7 000 - 10 000 zł

18
18

Tomasz MUSIAŁ (ur. 1974, Częstochowa)

Orzeł biały 7, 2015

akryl, płótno, 150 x 150 cm,
sygnowany na odwrocie: 'ORZEŁ BIAŁY 7 | 2015 | TOMASZ MUSIAŁ'

Cena wywoławcza:

8 000 zł

Estymacja:

15 000 - 18 000 zł

19
19

Robert MOTELSKI (ur. 1977 r. (Warszawa))

Światło 16 kwietnia 06:47, 2020

akryl, płótno, 90 x 130 cm,
sygnowany na odwrocie: 'ŚWIATŁO 16 KWIETNIA 6:47 | Robert Motelski 2020 r'

Cena wywoławcza:

4 000 zł

Estymacja:

5 000 - 7 500 zł

20
20

Jan SZCZEPKOWSKI (ur. 1975, Sanok)

Artysta na wygnaniu, 2020

olej, płótno, 130 x 120 cm,
sygnowany p.d.: 'Szczepkowski 20' oraz opisany na odwrocie: 'JAN SZCZEPKOWSKI | - ARTIST IN EXILE - | [sygnatura]'

Cena wywoławcza:

6 000 zł

Estymacja:

8 000 - 10 000 zł

21
21

Krzysztof NOWICKI (ur. 1988, Bydgoszcz)

Madonna della Scala, 2017

olej, płótno, 160 x 120 cm,
sygnowany na odwrocie: 'Krzysztof Nowicki | Madonna della Scala | 2017'

Cena wywoławcza:

4 600 zł

Estymacja:

6 000 - 9 000 zł

22
22

Ona, 2020

olej, płótno, 100 x 80 cm,
sygnowany na odwrocie: 'Ona/She | N. Baż 2020'

Cena wywoławcza:

3 600 zł

Estymacja:

6 000 - 8 000 zł

23
23

Sebastian SKOCZYLAS (ur. 1979, Lublin)

Późny zachód, 2020

akryl, płótno, 110 x 100 cm,
sygnowany na odwrocie: 'Późny zachód | Sebastian Skoczylas | 2020'

Cena wywoławcza:

4 200 zł

Estymacja:

10 000 - 12 000 zł

24
24

Spotkanie, z cyklu "Emanacje", 2016

akryl, płótno, 150 x 120 cm,
sygnowany na odwrocie: 'ARTUR TROJANOWSKI 2016 | SPOTKANIE | z cyklu EMANACJE

Cena wywoławcza:

12 000 zł

Estymacja:

16 000 - 18 000 zł

25
25

Michał RYBIŃSKI (ur. 1982 r. w Częstochowie)

Powidoki V, 2014-2016

olej, płótno, 90 x 154 cm,
sygnowany na odwrocie: 'POWIDOKI 2014 | M. RYBIŃSKI | [sygnatura]

Cena wywoławcza:

2 800 zł

Estymacja:

5 000 - 7 000 zł

26
26

Tomasz KOŁODZIEJCZYK (ur. 1976, Szczecin)

Port w blasku słońca, 2020

akryl, płótno, 100 x 150 cm,
sygnowany na odwrocie: '"PORT W BLASKU SŁOŃCA" | TOMASZ | KOŁODZIEJCZYK | 2020'

Cena wywoławcza:

5 000 zł

Estymacja:

9 000 - 12 000 zł

27
27

Iskra, 2020

olej, płótno, 60 x 40 cm,
sygnowany na odwrocie

Cena wywoławcza:

3 600 zł

Estymacja:

6 000 - 8 000 zł

28
28

Gwiazdy, 2018

olej, deska, 50 x 50 cm,
sygnowany na odwrocie

Cena wywoławcza:

3 800 zł

Estymacja:

5 000 - 6 500 zł

29
29

Małgorzata KOSIEC (ur. 1975, Łódź)

Blue Morning, 2019

olej, płótno, 92 x 73 cm,
sygnowany p.d.: 'KOSIEC' oraz opisany na odwrocie: 'Małgorzata | Kosiec | Blue | Morning | 2019

Cena wywoławcza:

4 800 zł

Estymacja:

9 000 - 14 000 zł

30
30

Pure Uniform Coloring (of Order-8 Triangular Tiling with Exuberants) z cyklu "SET a42n6", 2020

akryl, płótno, 120 x 80 cm,
sygnowany p.d.: 'PROEMBRION' oraz opisany na odwrocie: 'Krzysztof Proembrion Syruć | 'Pure Uniform Coloring (of Order-8 Triangular Tiling with Exuberants)', 120x80 cm| SET a42n6 | GDAŃSK 2020'

Cena wywoławcza:

7 000 zł

Estymacja:

9 000 - 12 000 zł

31
31

Magnetic, 2020

technika mieszana, płótno, 120 x 120 cm,
sygnowany na odwrocie: 'Bartek Świątecki | 2020 | "MAGNETIC"'

Cena wywoławcza:

4 600 zł

Estymacja:

8 000 - 12 000 zł

32
32

Berenika KOWALSKA (ur. 1989, Lublin)

Bez tytułu, 2019

olej, płótno, 160 x 140 cm,
sygnowany na odwrocie: 'Berenika Kowalska maj 2019 WAW bez tytułu'

Cena wywoławcza:

5 000 zł

Estymacja:

8 000 - 10 000 zł

33
33

Fabryka marzeń, 2008/2011

serigrafia, płótno, 105 x 105 cm,
sygnowany na odwrocie: 'The Krasnals | Whielki Krasnal | "Fabryka Marzeń" | 2008/2011 5/20'

Cena wywoławcza:

1 500 zł droit de suite

Estymacja:

2 000 - 2 600 zł

34
34

Bartek OTOCKI (ur. 1978, Łódź)

Bez tytułu, z cyklu "Saudade", 2020

olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygnowany na odwrocie: 'B. OTOCKI BEZ TYTUŁU, Z CYKLU "SAUDADE" 2020 [sygnatura]'

Cena wywoławcza:

3 600 zł

Estymacja:

5 000 - 7 000 zł

35
35

Bez tytułu, 2020

olej, płótno, 125 x 190 cm,
sygnowany l.d.: 'Sandra Arabska 2020 r.' oraz opisany na odwrocie: 'Sandra Arabska | 2020 r.'

Cena wywoławcza:

10 000 zł

Estymacja:

20 000 - 30 000 zł

36
36

Adam BAKALARZ (ur. 1989, Tychy)

K29, 2020

akryl, płótno, 110 x 80 cm,
sygnowany na odwrocie: '[odcisk palca artysty] | A. Bakalarz | 2020 | "K29"'

Cena wywoławcza:

5 000 zł

Estymacja:

10 000 - 12 000 zł

37
37

Piotr CZAJKOWSKI (ur. 1973, Łódź)

CHARLES, z cyklu "METRO", 2020

akryl, płótno, 100 x 120 cm,
sygnowany p.b: 'CZAJ | KOW | SKI | 2020' oraz opisany na odwrocie: 'PIOTR CZAJKOWSKI | "CHARLES" 2020, |cykl METRO'

Cena wywoławcza:

3 400 zł

Estymacja:

8 000 - 10 000 zł

38
38

Luminance VII, 2020

akryl, płótno, 85 x 120 cm,
sygnowany na odwrocie: 'Marlena Lenart Lumiance VII 2020'

Cena wywoławcza:

2 600 zł

Estymacja:

5 000 - 7 000 zł

39
39

Miłosz WNUKOWSKI (ur. 1986, Sosnowiec)

Odkażanie II, 2019

gencjana, płótno, 170 x 130 cm,
sygnowany na odwrocie: 'M. Wnukowski ODKAŻANIE II 2019'

Cena wywoławcza:

5 000 zł

Estymacja:

8 000 - 10 000 zł

40
40

Andrzej BATOR (ur. 1951, Łódź)

Defilada, 2015

akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygnowany na odwrocie: 'Andrzej Jan Bator | "DEFILADA" | AKRYL * 2015 R* 100 x 100' oraz '2015 | 2015 rok | "MUZA 2015 MAGDALENA | ABAKANOWICZ" | CENTRUM PROMOCJI KULTURY | WARSZAWA [sygnatura]'

Cena wywoławcza:

3 200 zł

Estymacja:

6 500 - 9 500 zł

41
41

Family, z cyklu „Archeologie przyszłości”, 2020

olej, płótno, 80 x 80 cm,
sygnowany na odwrocie: 'PIOTR | KOTLICKI | 2020'

Cena wywoławcza:

3 200 zł

Estymacja:

6 000 - 8 000 zł

42
42

Tomasz KOCLĘGA (ur. 1968, Zawiercie)

Aequilibritati, 2020

brąz, szkło, 83 x 55 x 30 cm, waga ok. 24 kg, ed. 4 + AP, sygnowana na nodze (grawer): 'Koclega 2020. 1/4'

Cena wywoławcza:

4 200 zł

Estymacja:

6 500 - 8 500 zł

43
43

Pożar, 2020

akryl, płótno, 130 x 90 cm,
sygnowany p.d.: 'M. Cygan' oraz na odwrocie: 'M. Cygan | 2020'

Cena wywoławcza:

2 800 zł

Estymacja:

5 000 - 8 000 zł

44
44

Układy VII, 2019

akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygnowany na odwrocie

Cena wywoławcza:

3 000 zł

Estymacja:

4 500 - 6 000 zł

45
45

Scratch-viral 2, z cyklu "Online-Offline", 2014-2019

olej, płótno, 150 x 160 cm,
sygnowany i opisany na odwrocie: 'WAWRZYNIEC REICHSTEIN | "SCRATCH-VIRAL 2" | Z CYKLU - "ONLINE-OFFLINE" | OLEJ, PŁÓTNO 2014-2019 r. | [sygnatura]'

Cena wywoławcza:

4 200 zł

Estymacja:

6 000 - 8 000 zł

46
46

Kamila MODEL (ur. 1988, Gdańsk)

Bez tytułu, 2011

olej, płótno, 120 x 140 cm,
sygnowany na odwrocie: 'KAMILA MODEL'

Cena wywoławcza:

2 200 zł droit de suite

Estymacja:

3 000 - 4 000 zł