Stowarzyszenie APERIO

12. Charytatywna Aukcja Sztuki Współczesnej Aperio

20.11.2021 sobota

12:00

Stowarzyszenie APERIO

Galerii Miejska Arsenał, Stary Rynek 6

Poznań

Zapraszamy do udziału w charytatywnej 12. Aukcji Sztuki Współczesnej na rzecz dzieci z autyzmem Aperio.

Licytacja oraz składanie zleceń będzie możliwe od godz. 12:00 w dniu 20 listopada 2021.

Start licytacji: 20 listopada godz. 12:00

Finał licytacji: 04 grudnia godz. 14:15

23.11-1.12.2021 od godz. 16.00 do 19.30

GALERIA U JEZUITÓW, ul. Dominikańska 8, Poznań

WARUNKI SPRZEDAŻY:

PODATKI I OPŁATY:

- Do wylicytowanych kwot nie będą doliczane żadne dodatkowe opłaty.

DOGRYWKA:

LICYTACJA

108 obiektów
001
001

Samotnik, 2015

fotografia, wydruk na wysokiej jakości papierze Solution White Velvet, 31x31cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

002
002

Sarajevo/ seria b&w, 2013

akryl na płótnie, 100x80cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

003
003

Ola NIEPSUJ (ur. 1986)

3xPanek, 2021

tusz na papierze, 30x42cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

004
004

Procesy myślowe, 2021

technika mieszana, 120x100cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

005
005

Anna HALAREWICZ (ur. 1983, Wrocław)

Fashion illustration, 2021

rysunek tuszem, 41,7x29,5cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

006
006

Martwa Natura, 2021

tempera, 34x31cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

007
007

Grzegorz MYĆKA (ur. 1989, Grodzisk Wielkopolski)

Typ, 2021

sitodruk 4/10, 29,7x21 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

008
008

Magdalena KARWOWSKA (ur. 1986, Ruda Śląska)

Miasto 1, 2021

akryl, spray, papier-zdjęcie, 35x28 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

009
009

wazon Baltica brown, 2019

ceramika, 26x16cm

Cena wywoławcza:

200 zł

010
010

Śpiący ilustrator, 10/2019

wydruk na wysokiej jakości papierze (na podstawie oryginału wykonanego w technice: ołówek i mieszane media), 70x50cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

011
011

Agnieszka MROWCA-TUREK (ur. 1994, Zakopane)

Chodźmy na spacer, 2017

akryl na płótnie, 50x60cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

012
012

Mira SKOCZEK-WOJNICKA (ur. 1959, Kraków)

Wreszcie zauważyłam abstrakcje, 2021

olej na płótnie, 40x40cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

013
013

Andrzej KIKOWSKI (ur. 1976, Siedlce)

Not yet, 2021

akryl na płótnie, 50x70cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

014
014

Reversed Magnetism (Yellow) 2020/2021

sitodruk i rysunek na papierze, 4/10 + 3AP, 60x40cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

015
015

W stronę słońca, 2021

technika własna/kolaż, 38x28cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

016
016

Marlena RAKOCZY (ur. 1976, Toruń)

Wakacyjny czas, 2021

Cena wywoławcza:

200 zł

017
017

Drzewo życia, 2018

wysokiej jakości wydruk artystyczny na szlachetnym papierze o wysokiej gramaturze (na podstawie oryginału wykonanego w technice mieszanej: akryl, tusz, komputer), 42x29,5cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

018
018

Calitri, 2021

akwarela, 56x42cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

019
019

Magdalena GRYSKA (ur. 1965, Poznań)

z cyklu Horyzonty, 2020

olej na płótnie, 30x30cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

020
020

Happy New Year, 2017

rysunek długopisami i markerami, 29,7x21cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

021
021

Ola SZMIDA (ur. 1987, Myszków)

Slow Dreaming, 2019

druk pigmentowy na archiwalnym papierze 230g, 8/50, 70x50cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

022
022

Pomarańcza, 2021

akryl na płótnie, 50x50cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

023
023

Bez tytułu(71), 2013

akryl na płótnie, 18x13cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

024
024

Michalina CZURAKOWSKA (ur. 1986 Płock)

Eagles, 2018

akryl na płótnie, 80x80cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

025
025

Słoneczniki, 2021

akryl na płótnie, 14x24cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

026
026

Bez tytułu, 2021

akryl na płótnie, 80x60cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

027
027

Kaja REDKIE (ur. 1990)

Obróbka kamieni szlachetnych, 2021

kolaż z papierów marmurkowych, 20x20cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

028
028

Bajkowa kraina, 2020

Cena wywoławcza:

200 zł

029
029

Morze Westchnień, 2021

akryl na płótnie, 60x80cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

030
030

z cyklu Wenecja, 2020

pastel na płótnie, 33x27cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

031
031

Woman in blue, 2020

druk pigmentowy, 40x30cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

032
032

Kalejdoskop, 2021

wydruk na papierze, 40x53cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

033
033

Dziadek wyjechał do Austrii, z cyklu Tu, w Merkurym, moja babcia była królową Pomarańczy, 2019

akryl na płótnie, 40x40cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

034
034

Jadwisia i Maniusia, 2021

olej na płótnie, 65x81cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

035
035

Ogród, 2021

druk cyfrowy, 70x50cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

036
036

z cyklu AC 5, 2020

akryl na płótnie, 120x45cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

037
037

Mariusz DRABAREK (ur. 1979, Mińsk Mazowiecki)

Farma II, 2019

akryl na płótnie, 100x130cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

038
038

Bez tytułu, 2019

olej, 35x25cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

039
039

Buldog francuski, 2019

reprodukcja rysunku-druk pigmentowy na bawełnianym papierze 300g, 40x30cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

040
040

Wyjątkowo ważna, 2018

ilustracja wektorowa, wydruk cyfrowy, 50x50cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

041
041

Cinecitta love stories, Claudia, 2020

olej na płótnie, 100x80cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

042
042

Hanna ROZPARA (ur. 1990, Sosnowiec)

BN 09, 2021

Cena wywoławcza:

200 zł

043
043

Krzysztof OSTRZESZEWICZ (ur. 1985, Warszawa)

Madonna z dzieciątkiem, 2020

ceramika szkliwiona, średnica 23 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

044
044

Guards, 2017

akryl+ spray, 70x50cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

045
045

Damian COSMA (ur. 1976, Częstochowa)

Rocky Balboa, 2017

Cena wywoławcza:

200 zł

046
046

Jak śpiewać z cyklu Ilustracja do „Opowieści o kronopiach i famach Julio Cortazara”, 2014

grafika wektorowa, 70x50cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

047
047

Lodowa kraina, 2021

akryl na płótnie, 100x100cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

048
048

Tancerka, 2012

olej na płótnie, 46x38cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

049
049

Staw Borki, 2020

olej na płótnie, 40x50cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

050
050

Hear the real world, 2020

tusz i farba akrylowa, collage, 70x50cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł