Stowarzyszenie APERIO

11. Charytatywna Aukcja Sztuki Współczesnej Aperio

21.10.2020 środa

12:00

Stowarzyszenie APERIO

Galerii Miejska Arsenał, Stary Rynek 6

Poznań

Zapraszamy do udziału w 11. Charytatywnej Aukcji Sztuki Współczesnej Aperio.

Tegoroczna aukcja ze względu na sytuację epidemiczną będzie aukcją internetową.

Licytacja oraz składanie zleceń będzie możliwe od godz. 12:00 w dniu 21 listopada 2020.

Start licytacji: 21 listopada o godz. 12:00.

Finał licytacji: 5 grudnia 2020, godz. 14:30

WARUNKI SPRZEDAŻY:

DOGRYWKA:

LICYTACJA:

100 obiektów
051
051

Dziewczyna na plaży, 2020

akryl na płótnie; 73x100 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

052
052

Mariusz DRABAREK (ur. 1979, Mińsk Mazowiecki)

Słoneczniki, 2020

akryl na płótnie; 100x80 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

053
053

Autoportret, 2019

sitodruk - 3 kolory 5/10; 42x29,7 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

054
054

Friendly Faces 5. 0, 2019

plakat, plakaty zerwane z miasta, spray i złoty szlagmetal na płónie; 50x40 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

055
055

Karolina M KOWALSKA (ur. 1980, Kroczyce)

bez tytułu, 2019

akryl; 50x40 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

056
056

« Hmmm. . . », 2016

rysunek na papierze, collage; 20x20 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

057
057

Katarzyna WENDLAND (ur. 1979, Szczecin)

Wyraj ptasi, 2017

akryl na płótnie; 46x33 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

058
058

Martwa natura, 2019

tempera, papier; 29x21 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

059
059

W moich ramionach, 2020

collage, wydruk 1/1; 42x29, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

060
060

Dagmara DZIEWIĄTKOWSKA (ur. 1982, Częstochowa)

GP No. 04/2020, 2020

akryl na papierze; 42x29,7 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

061
061

Ola NIEPSUJ (ur. 1986)

Comfort, 2020

kolaż na papierze; 28x20 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

062
062

Kwadryptyk oniryczny, 2020

grafika cyfrowa, cykl grafik cyfrowych odbitki nr 1/2020 na błyszczącym papierze fotograficznym o formacie 25x25 cm; 100x25 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

063
063

Hungary, 2013

akryl na płótnie z dwóch części; 70x110 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

064
064

Pustka, 2015

olej na płótnie; 100x70 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

065
065

Dwa bieguny, 2020

akryl; 18x24 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

066
066

Paulina GÓRA (ur. 1977, Tuchów)

Tea, 2020

olej na płótnie; 60x50 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

067
067

Noc Świętojańska, 2016

długopisy, promarkery, czarny marker; 29, 7x21 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

068
068

Leon, grafika inspirowana filmem Luca Bessona pt Leon Zawodowiec, 2019

praca jest reprodukcją rysunku wykonanego w technice mieszanej, wydruk pigmentowy na bawełnianym papierze 300g; 40x30 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

069
069

Lenonka, 2020

akryl na płótnie; 50x50 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

070
070

Beata SZUMIŃSKA (ur. 1993, Warszawa)

Koła, 2019

akryl na płótnie; 80x60 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

071
071

Tomasz KURAN (ur. 1971)

Uczta, 2019

akryl, 80x100cm; sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

072
072

Letni dzień, 2019

olej na płótnie; 30x40 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

073
073

Mira SKOCZEK-WOJNICKA (ur. 1959, Kraków)

Słoneczny dzień, 2020

olej; 60x40 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

074
074

Krzysztof OSTRZESZEWICZ (ur. 1985, Warszawa)

Plotka, 2020

żywica akrylowa; 48 cm z podstawą, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

075
075

Zielono mi, 2016

akryl; 25x35 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

076
076

The Healing Mandala, Mandala uzdrawiająca

grafika cyfrowa na papierze; 30x30 cm, sygn. certyfikat autentyczności odautorski

Cena wywoławcza:

200 zł

077
077

The depth of the ocean, 2020

pouring, tusz, akwarela; 50x50 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

078
078

Duński widok 7/20, 2020

akryl na płótnie; 70x50 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

079
079

Deszcz w Celinach-zjawisko, 2019

akryl na płótnie; 27x35 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

080
080

Sitowie/Bulrush, 2010

olej na płótnie, malowany szpachelkami w technice impasto; 30x40 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

081
081

Wioletta WINIARCZYK (ur. 1977, Lublin)

bez tytułu, 2020

olej na płótnie; 62x47 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

082
082

Tomasz MISTAK (ur. 1978, Sanok)

Dyspersja LVIII, 2019

akryl na płótnie; 50x60 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

083
083

Gardencity, 2020

technika własna: cement i akryl na jucie; 80x60 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

084
084

Psy na śniegu, 2015

olej na płótnie; 54x65 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

085
085

Gravity Free II, 2020

Cena wywoławcza:

200 zł

086
086

Andrzej SOBIEPAN (ur. 1982, Braniewo)

Hiperpowierzchnia 1/1/6, 2018

technika własna; 36x36 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

087
087

Piotr SZWABE (vel Pisz) (ur. 1975, Gdynia)

Tańcząc w kolorze, 2018

akryl, collage na płótnie; 30x36 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

088
088

Malwina PYRZANOWSKA (ur. 1983, Warszawa)

Japonia,dyptyk, 2019

olej na płótnie; 40x40 cm, (40x80cm) sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

089
089

Jazz, 2018

grafika wektorowa; 100x70 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

090
090

Wchodzenie po schodach według Cortazara z cyklu ilustracje do opowiadań Julio Cortazar

grafika wektorowa wydruk na satynie; 70x50 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

091
091

Piękno wciągam, 2020

akryl i spray na papierze; 23x31 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

092
092

Filip MOSZANT (ur. 1987, Avignon)

Inte, 2018

atrament szelakowy, akryl na papierze; 14x21 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

093
093

Kwiaty 1, Kwiaty 2, 2020

flamastry, projekt tapety dla Pracowni Projektowania Wnętrz A+A; 29, 5x41, 5 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

094
094

Rozmazana rzeczywistość, 2014

olej; 60x60 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

095
095

bez tytułu, 2005

rysunek na papierze; 21x29 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

096
096

Plesk, 2014

marker na papierze; 21x29 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

097
097

Z cyklu Księga wieczysta 1/2, 2017

linoryt 5/7; 57x38 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

098
098

bez tytułu, 2015

olej na płycie; 38x46 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

099
099

Freddie Mercury, 2020

grafika komputerowa; 100x70cm

Cena wywoławcza:

200 zł

100
100

bez tytułu, 2020

technika mieszana, pastel, akwarela; 21x29 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł