Stowarzyszenie APERIO

11. Charytatywna Aukcja Sztuki Współczesnej Aperio

21.10.2020 środa

12:00

Stowarzyszenie APERIO

Galerii Miejska Arsenał, Stary Rynek 6

Poznań

Zapraszamy do udziału w 11. Charytatywnej Aukcji Sztuki Współczesnej Aperio.

Tegoroczna aukcja ze względu na sytuację epidemiczną będzie aukcją internetową.

Licytacja oraz składanie zleceń będzie możliwe od godz. 12:00 w dniu 21 listopada 2020.

Start licytacji: 21 listopada o godz. 12:00.

Finał licytacji: 5 grudnia 2020, godz. 14:30

WARUNKI SPRZEDAŻY:

DOGRYWKA:

LICYTACJA:

100 obiektów
001
001

Kleopatra, 2014

olej na płycie; 50x35 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

002
002

Optymizm, 2020

druk cyfrowy; 50x40 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

003
003

Anna JARZYMOWSKA (ur. 1988, Rybnik)

bez tytułu, 2018

olej na płótnie; 110x110 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

004
004

Razem/ Together, 2020

akryl na płótnie; 50x50 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

005
005

Matterhorn VI, 2019

akwarela, papier arches; 70x100 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

006
006

Filiżanki, 2008

olej na płótnie; 40x30 cm, rama 45x35, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

007
007

Jeździec/The Rider, 2018

druk pigmentowy giclee print 15/50 na archiwalnym papierze; 70x50 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

008
008

Drzewa, 2019

olej na płótnie; 90x70 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

009
009

Charyzma, 2020

olej na płótnie; 60x60 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

010
010

bez tytułu, 2020

technika mieszana pastel akwarela; 30x42 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

011
011

Dominik JASIŃSKI (ur. 1981, Rzeszów)

Anatomy class, 2020

linoryt 1/10; 40x28 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

012
012

Woda, 2018

olej na płótnie; 95x76 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

013
013

Magdalena GRYSKA (ur. 1965, Poznań)

Statek, 2018

olej na płótnie; 20x30 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

014
014

Grzegorz MYĆKA (ur. 1989, Grodzisk Wielkopolski)

Syzyf, 2019

sitodruk 3/5; 30x42 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

015
015

wazon Blue Spots, 2017

kamionka; wys. 26 cm

Cena wywoławcza:

200 zł

016
016

Hanna ROZPARA (ur. 1990, Sosnowiec)

Zakłócenia widoczności, 2016

akryl na płótnie; 30x30 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

017
017

Krakowiaczek jeden, 2020

olej na płótnie; 70x50 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

018
018

Widok z wybrzeża na Skandynawię, 2017

długopisy, promarkery, ołówek, 29,7x21; 29,7x21 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

019
019

Brzeg morski, 2019

akryl na płótnie; 50x70 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

020
020

Dorota, 2016

risografia – 2 kolory 20/30, papier Munken Cream 240g; 29, 7x42 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

021
021

bez tytułu, 2018

olej na płótnie; 40x30 cm,

Cena wywoławcza:

200 zł

022
022

Mały błąd 4/19/175, 2019

olej płótno; 55x38 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

023
023

Residence Odalys-Debussy z cyklu Podróż na Południu, 2018

kolaż, olej na płótnie; 50x40 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

024
024

Loewy House, 2019

sitodruk ręczny; 50x40 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

025
025

Ewa KURYLUK (ur. 1946, Kraków)

Maski, 1971

litografia1/3 na bibułce japońskiej; 63x47 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

026
026

Mój pierwszy bal. Obraz powstał na wystawę poświęconą twórczości Agnieszki Osieckiej, 2020

obraz olejny; 90x90 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

027
027

Pranie, 2019

olej na płótnie; 50x70 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

028
028

Martwa natura, 2020

wodne farby olejne; 30x30 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

029
029

Michalina CZURAKOWSKA (ur. 1986 Płock)

Swirl, 2020

akryl na płótnie; 73x60 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

030
030

Chłopiec, 2019

olej na płótnie; 92x65 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

031
031

Tomasz KLIMCZYK (ur. Kraków 1967 r.)

Motyw z Palermo,Sycylia, 2017

akryl, werniks; 30x40 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

032
032

Historia Przyszłości, 2016

ilustracja do wystawy o tym samym tytule w ramach Międzynarodowego Festiwalu Opowiadania we Wrocławiu, długopis, flamaster, collage; 29,5x41,5 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

033
033

Fermentacja I /Fermentation I, 2020

tusz, werniks błyszczący; 70x50 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

034
034

Rome buildings, 2020

akwarele; 56x42 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

035
035

Malwina PUSZCZ (ur. 1992, Szczecinek)

#CCCA84,2020

akryl, płótno; 50x50 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

036
036

Krzysztof WRÓBLEWSKI (ur. 1962, Przasnysz)

Oko, 2012

olej na płótnie; 33x41 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

037
037

Night hallucinations and other various sleep defects (what's real?), 2019

digital, wydruk pigmentowy na płótnie; 50x40 cm, certyfikat autentyczności odautorski

Cena wywoławcza:

200 zł

038
038

Marlena RAKOCZY (ur. 1976, Toruń)

Mój świat, 2020

akryl płótno; 50x50 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

039
039

z cyklu 27G-S3, 2020

technika mieszana na płótnie; 130x50 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

040
040

Help Poet Time Ends Soon, 2019

sucha pastela i rysunek przez kalkę na papierze; 49x34, 5 cm, Artysta prosi o udostępnienie danych nabywcy, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

041
041

Dagmara DZIEWIĄTKOWSKA (ur. 1982, Częstochowa)

GP No. 05/2020, 2020

akryl na papierze; 42x29, 7 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

042
042

Dariusz MILIŃSKI (ur.1957, Cieplice)

Loty z Baraniej Góry, 2019

giclee 3/7, na papierze widoczne przetarcia; 45x52 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

043
043

Z cyklu Księga wieczysta (rośliny), 2017

linoryt 5/7; 57x38 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

044
044

Powrót, 2020

druk barytowy, papier archiwalny Solution Fine Art Ceramic Fibre 300g; 30x40, w cieniu passe partout 19x29 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

045
045

Cukiernica, Dzban, 2020

wydruk na wysokiej jakości papierze matowym, niebielonym, bezkwasowym z certyfikatem FSC o gramaturze 180g/m2; 42x30 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

046
046

Bricolage XVII, 2016

grafit na papierze; 100x70 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

047
047

Karolina M KOWALSKA (ur. 1980, Kroczyce)

13/ bez tytułu, 2010

akryl na płótnie; 91x79 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

048
048

Kaja REDKIE (ur. 1990)

12102020 Obróbka kamieni szlachetnych, 2020

kolaż z papierów marmurkowych; 20x20 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

049
049

Piotr C. KOWALSKI (ur. 1951, Mieszków)

Poznań z cyklu Obrazy Przejściowe, 2020

kurz i pył z ulicy św. Marcina w Poznaniu, z dnia 22. 09. 2020 od godz. 11:30-12:05. Do pracy dołączono ksero mandatu- Piotr C. Kowalski otrzymał od Straży Miejskiej podczas tworzenia obrazu; 200x60 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

050
050

Szymon STALA (ur. 1991, Częstochowa)

Fantom II, 2020

węgiel na papierze; 60x50 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł