Stowarzyszenie APERIO

10. Charytatywna Aukcja Sztuki Współczesnej

23.11.2019 sobota

15:30

Stowarzyszenie APERIO

Galeria u Jezuitów, ul. Dominikańska 8

Poznań

19.11 - 23.11.2019

106 obiektów
001
001

Jakub CICHECKI

Autyzm, 2014

rysunek cyfrowy, 100x70cm

Cena wywoławcza:

100 zł

002
002

Katarzyna GINTOWT

bez tytułu, 2018

rysunek piórkiem, 39,5x29,5cm
sygnowany i datowany p.d: KGintowt 2018

Cena wywoławcza:

100 zł

003
003

Andrzej SOBIEPAN (ur. 1982, Braniewo)

Kadry Wolności , 2017

technika własna, 56x56cm (z ramą)
opisany na odwrocie:Andrzej Sobiepan Kadry Wolności Londyn 2017

Cena wywoławcza:

100 zł

004
004

Kasia WALENTYNOWICZ

Psy, 2019

wysokiej jakości druk pigmentowy na papierze Tecco Professional Pastell Matt,
wydruk artystyczny, 30x40cm
sygnowany na odwrocie:Walentynowicz

Cena wywoławcza:

100 zł

005
005

Marta BILECKA (ur. 1975)

Soft silence, 2018

akryl na płótnie, 50x100cm
sygnowany p.d.: Marta Bilecka
opisany na odwrocie :Marta Bilecka Oct.2018 Soft Silence

Cena wywoławcza:

100 zł

006
006

Hela COPTER

Point West 08, 2017

olej na płótnie, 40x50cm
sygnowany p. d.:Hela Copter

Cena wywoławcza:

100 zł

007
007

Marek HAŁADUDA (ur. 1961)

Słońce na Plaży l`Arene z cyklu „Podróż na Południu”, 2018

olej/kolaż/płótno, 38x46cm
opisany na odwrocie:
Marek Haładuda „Słońce na plaży l'Arene” z cyklu: „Podróż na Południu” 38x46 2018

Cena wywoławcza:

100 zł

008
008

Rozalia NOWAK

Nad morzem, 2019

akryl na płótnie, 100x70cm
opisany na odwrocie: „Nad morzem” akryl 100x70 Rozalia Nowak 2019

Cena wywoławcza:

100 zł

009
009

Anna JARZYMOWSKA (ur. 1988, Rybnik)

bez tytułu, 2018

olej i akryl na płótnie, 120x120cm
sygnowany i datowany na odwrocie: Anna Jarzymowska 2018

Cena wywoławcza:

100 zł

010
010

Anna SADOWSKA (ur. 1950)

Po imprezie?, 2013

olej na płótnie, 37x35cm
sygnowany i datowany l.: AS2013,datowany na odwrocie: 30 maja 2013

Cena wywoławcza:

100 zł

011
011

Karol KIERZYNKA

Czesław Niemen, 2019

grafika cyfrowa, 100x70cm

Cena wywoławcza:

100 zł

012
012

Krzysztof WRÓBLEWSKI (ur. 1962, Przasnysz)

Dwa piony, 2017

olej na płótnie, 40x50cm
opisany na odwrocie: Krzysztof Wróblewski „Dwa piony” 2017 olej na płótnie 40x50cm

Cena wywoławcza:

100 zł

013
013

Joanna WALENDZIK-STEFAŃSKA

Wenecja, 2018

oil pastel, 65x50cm
sygnowany i datowany p.d.: Jstef 2018
opisany na odwrocie: Joanna Walendzik Stefańska oil pastel 2018 Wenecja

Cena wywoławcza:

100 zł

014
014

Magdalena KARWOWSKA (ur. 1986, Ruda Śląska)

bez tytułu, 2019

akryl na płótnie, 120x100cm
sygnowany i datowany na odwrocie:Magdalena Karwowska 2019

Cena wywoławcza:

100 zł

015
015

Krystyna RÓŻ-PASEK (ur. 1981)

Motyl, 2018

olej na płótnie, 60x50cm
sygnowany i datowany p.d.:KRP'18
opisany na odwrocie: Motyl Krystyna Róż -Pasek 2019

Cena wywoławcza:

100 zł

016
016

Agata NOWOSIELSKA (ur. 1982)

Draperia, 2018

olej na płótnie, 60x60cm
opisany na odwrocie: A. Nowosielska cloth 2018 draperia

Cena wywoławcza:

100 zł

017
017

Agata Amelia WAWRZYNIAK

Narodziny Wenus, 2015

kolaż fotograficzny, 30x50cm
opisany na odwrocie: Agata Amelia Wawrzyniak „ Narodziny Wenus” 1/10

Cena wywoławcza:

100 zł

018
018

Anna FRANCZUK (ur. 1967)

Ty/You, 2019

akryl na płótnie, 40x40cm
sygnowany i datowany l.d.: AF19
opisany na odwrocie: Anna Franczuk, „Ty”/”You” akryl na płótnie 40x40cm 2019r.

Cena wywoławcza:

100 zł

019
019

Magdalena ŁAPIŃSKA-ROZENBAUM

Holiday Hybrid, 2015

akryl na papierze, 42cmx30cm
sygnowany i datowany p.d.: Łyńska 2015

Cena wywoławcza:

100 zł

020
020

Marta WOJNICKA

Czerwony akcent, 2019

akryl na płótnie, 70x50cm
opisany na odwrocie: Marta Wojnicka 2019 70x50cm Akryl

Cena wywoławcza:

100 zł

021
021

Ewa KURYLUK (ur. 1946, Kraków)

Smutek rysunku wieczornego, 1964

akwarela i kolaż z dwóch rysunków, 86x58cm
sygnowany i datowany na dole:Ewa 64
opisany p.d.: smutek rysunku wieczornego

Cena wywoławcza:

100 zł

022
022

Agnieszka BIEGAJ

Ulotne, 2017

technika mieszana na płótnie, 50x50cm
sygnowany p.d.: A.Biegaj

Cena wywoławcza:

100 zł

023
023

Aleksandra SZMIDA

Koleżanki, 2019

tusz i kredka na papierze, 32,5x22,5cm
sygnowany w kompozycji: asz
opisany na odwrocie: Ola Szmida Koleżanki 2019

Cena wywoławcza:

100 zł

024
024

Dilan ABDULLA

21/18/139, 2018

akryl na płótnie, 80x60cm
opisany na odwrocie: Dilan Abdulla 21/18/139 akryl płótno 80x 60 cm 2018 monogram DA

Cena wywoławcza:

100 zł

025
025

Ewa NOWACKA-PIECHOWIAK

The best is yet to come, 2019

grafika cyfrowa, 30x30cm/52x52cm
opisany na dole: 01/200 Ewa Nowacka-Piechowiak 2019
na odwrocie naklejka autorska: THE BEST IS YET TO COME Mandalas to ENJOY

Cena wywoławcza:

100 zł

026
026

Filip MOSZANT (ur. 1987, Avignon)

MK, 2018

flamaster, akryl na papierze, 15x20cm
opisany na odwrocie: Filip Moszant „MK” 2018

Cena wywoławcza:

100 zł

027
027

Grzegorz KOCHANIEC

Pawie oko, 2017

rysunek (długopisy, promarkery), 21x29,7cm
sygnowany na odwrocie

Cena wywoławcza:

100 zł

028
028

GALERIA RUSZ Grupa

Wyzwanie, 2019

druk cyfrowy, 42x52cm
opisany p.d.: Galeria Rusz Wyzwanie 2018

Cena wywoławcza:

100 zł

029
029

Adam FAGLIO

Park w Księżym Dworze, 2016

olej na płótnie, 30x40cm
sygnowany i datowany p.d.: Faglio 2016

Cena wywoławcza:

100 zł

030
030

Kasai NORIAKI

Van Gok, 2019

akryl spray, 35,5x25,5cm
sygnowany i datowany p.d.:Noriaki '19

Cena wywoławcza:

100 zł

031
031

Jagoda STĄCZEK

Pszczoły, 2019

wysokiej jakości druk, 70x50cm
sygnowany i datowany l.d.: Jagoda Stączek 2019

Cena wywoławcza:

100 zł

032
032

Malwina PUSZCZ

#F5CCBO, 2019

akryl na płótnie, 80x60cm
sygnowany i datowany na odwrocie: Malwina Puszcz 2019

Cena wywoławcza:

100 zł

033
033

Studio HADAKI

Wazon Mazy Color, 2019

ręcznie robiony,wypalony na kamionkę, barwiony w masie, wys. 26 cm

Cena wywoławcza:

100 zł

034
034

Bartosz SEIFERT

Przestrzenie wspólne, 2015

fotografia, papier archiwalny 270 g matt, 30x40cm
opisany na odwrocie :Wilda Bartosz Seifert

Cena wywoławcza:

100 zł

035
035

Karolina JAROSŁAWSKA (ur. 1977)

Waterfall, 2017

olej na płótnie, 100x70cm
opisany na odwrocie: Karolina Jarosławska „Waterfall” 2017r.

Cena wywoławcza:

100 zł

036
036

Elżbieta PAZERA

Bardzo mądry kotek, 2019

akryl na płótnie, 40x30cm
sygnowany i datowany p.d.:EP19, opisany na odwrocie: Bardzo mądry kotek Elżbieta Pazera 2019

Cena wywoławcza:

100 zł

037
037

Dorota BUCZKOWSKA (ur. 1971)

Mind, 2014

akryl na płótnie, 60x50cm
opisany na odwrocie :Dorota Buczkowska 2014 „Mind”

Cena wywoławcza:

100 zł

038
038

Grzegorz MYĆKA (ur. 1989, Grodzisk Wielkopolski)

Rasizm, 2019

sitodruk, 21x30cm
opisany na odwrocie: Grzegorz Myćka Rasizm 2019

Cena wywoławcza:

100 zł

039
039

Magdalena ŁAPIŃSKA-ROZENBAUM

Sen o Warszawie/Emilka, 2012

ceramika z grafiką sitodrukową, 8x5x3cm

Cena wywoławcza:

100 zł

040
040

Magdalena PARNASOW

bez tytułu, 2000

rysunek, 29,7x21cm
sygnowany i datowany p. d.: 2000 Magdalena Parnasow

Cena wywoławcza:

100 zł

041
041

Antonina KIELISZEWSKA (ur. 1994)

To, co ukryte, tryptyk,2019

linoryt, 60x86cm
sygnowany p.d.:Kieliszewska

Cena wywoławcza:

100 zł

042
042

3 Akty, 1964

akwarela i tusz na papierze, 83x59cm
opisany p.g.: Ewa 1964

Cena wywoławcza:

100 zł

043
043

Dorota PIECHOCIŃSKA

Wodziu (Zbigniew Wodecki), 2017

ołówek+kredki+digital, 70x50cm
sygnowany na odwrocie

Cena wywoławcza:

100 zł

044
044

Diana BATRUCH (ur. 1988, Rzym)

bez tytułu,2013

olej na płótnie, 50x70cm

Cena wywoławcza:

100 zł

045
045

Łukasz HUCULAK (ur. 1977)

Martwa natura, 2017

tempera na papierze, 21x29cm
sygnowany i datowany p.g.:Huculak 17

Cena wywoławcza:

100 zł

046
046

Łukasz DRZYCIMSKI

Summertime, 2019

linoryt, 42x30cm
opisany na dole: Summertime linoryt 2019

Cena wywoławcza:

100 zł

047
047

Dariusz CZERWIŃSKI

Banan, 2019

wysokiej jakości druk na papierze Rough, 42x29,7cm
sygnowany i datowany

Cena wywoławcza:

100 zł

048
048

Marianna SZTYMA (ur. 1973)

Flecistka, 2019

akryl na płótnie, 50x40cm
sygnowany l.d.: Marianna Sztyma
sygnowany i datowany na odwrocie Marianna Sztyma 2019

Cena wywoławcza:

100 zł

049
049

Natalia ROZMUS (ur. 1983)

Jesień z cyklu 4pory roku, 2015

akryl na płótnie, 70x70cm
opisany na odwrocie: Natalia Rozmus „Jesień” 2015

Cena wywoławcza:

100 zł

050
050

Magdalena GRYSKA (ur. 1965, Poznań)

Karneol z cyklu Kamienie, 2017

olej i akryl na płótnie, 50x50cm
opisany na odwrocie:Magdalena Gryska Karneol z cyklu Kamienie-50x50 olej akryl płótno 2017

Cena wywoławcza:

100 zł