w składzie: akwarela i dwa linoryty,
całość w oprawie: 48 x 66 cm (w świetle passe-partout)
opisany u dołu przez arystę: `Zestaw pamiątkowy z III Aukcji Wielkiego Serca Kraków 23 Kwietnia 1994 rok`
Linoryty: "Judisze Lider", "As der Rebe Elimejtuk", 1994 r., linoryt/papier, 21 x 29 cm (arkusz), sygn., dat. i numerowane u dołu, nakład: 36/50
Akwarela: "Zuckerbild mit einem Jude", akwarela/papier, 28,5 x 26,5 cm, sygnowana i opisana u dołu