84
Mariola ŚWIGULSKA (ur. 1961)

Lot ponad rzeczywistością (2023)

sygn.dat.p.d. mariola Świgulska 2023 r
akryl, płótno, 60x50 cm

Kup abonament Wykup abonament, aby zobaczyć więcej informacji