26
Agnieszka BYKOWSKA

Lot nad wodospadem, 2020

olej, płótno, 80x60 cm,
opisany na odwrocie: LOT NAD WODOSPADEM - OLEJ AGNIESZKA BYKOWSKA 2020

Kup abonament Wykup abonament, aby zobaczyć więcej informacji