10
Andrzej DOMŻALSKI (ur. 1945 r.)

LOT NAD KUKUŁCZYM GNIAZDEM, 2022

akryl, płótno 120 x 90,5 cm
sygn. p.d.: And. Domżalski 2022.
na odwr. śr.g. dane obrazu i sygn.: And Domż

Kup abonament Wykup abonament, aby zobaczyć więcej informacji