Aukcje
Wyniki
Artyści
Aktualności
Oferty galerii
Cennik
Logowanie
Załóż konto
Aukcje
Wyniki
Artyści
Aktualności
Oferty galerii
Cennik
Logowanie
Załóż konto
59
Roman OPAŁKA
(1931 Abbeville - 2011 Rzym)
Lot Ikara, 1959
olej, płótno, 119x70 cm
sygn. i dat.: R. OPALKA 59
opisany na odwrocie: R. OPALKA 1959/ VOL D`ICARE
Kup abonament
Wykup abonament, aby zobaczyć więcej informacji