59
Roman OPAŁKA (1931 Abbeville - 2011 Rzym)

Lot Ikara, 1959

olej, płótno, 119x70 cm
sygn. i dat.: R. OPALKA 59
opisany na odwrocie: R. OPALKA 1959/ VOL D`ICARE

Kup abonament Wykup abonament, aby zobaczyć więcej informacji