PODATKI I OPŁATY:

274
Bogusław KUDELSKI (ur. 1937)

"Lot czarnego Pegaza", 1973

litografia/papier, 59,7 x 42,4 cm (zadruk)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem l. d.: 'LITOGRAFIA 1973 B. Kudelski | odb. autors. "Lot czarnego Pegaza"' oraz sygnowany p.d.: 'B. Kudelski'

Kup abonament Wykup abonament, aby zobaczyć więcej informacji

PODATKI I OPŁATY: