23
Grupa ARTME (data powstania: 2012)

Lot, 2019

akryl, płótno, 90 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Zobacz katalog

Pragaleria

32. Aukcja Sztuki Młodej

13.11.2019

19:30

Sprzedane 500 zł (590 zł z opłatą aukcyjną)
Cena wywoławcza: 500 zł