3
Gossia ZIELASKOWSKA (ur. 1983, Poznań)

Lot, 2008

Olej, płótno;
70x100 cm
Sygn. Na odwrocie: Gossia/ Zielaskowska/ "Lot" 2008

Kup abonament Wykup abonament, aby zobaczyć więcej informacji