37
Jubileuszowa teka grafik z okazji 10-lecia Aukcji Promocyjnych

32,00 x 32,00 cm, Teodor Durski (1976) Under the Pink (2016) - sygn.dat.p.d., serigrafia (16/30), 24x24 cm Oskar Gorzkiewicz (1988) Łódź (2016) - sygn.dat.p.d., akwaforta (16/30), 23.7x20 cm Natalia A. Kalisz (1988) Hessa się boi (2016) - sygn.dat.p.d., serigrafia (16/30), 25.5x23.6 cm Roksana Kularska-Król (1982) Królowe w ogrodzie (2016) - sygn.dat.p.d., serigrafia (16/30), 24x24 cm Karolina Matyjaszkowicz (1980) Dziwożonki (2016) - sygn.dat.p.d., serigrafia (16/30), 24x24 cm Magdalena Połacik (1980) Popisy Georginy (2016) - sygn.dat.p.d., serigrafia (16/30), 23x23.5 cm Paulina Zalewska (1981) Mazurskie Kenosis (2016) - sygn.dat.p.d., akwaforta, akwatinta barwna (16/30), 24x24 cm6

Zobacz katalog

101 Projekt

35 Aukcja Sztuki

16.11.2020

19:30

Kup abonament Wykup abonament, aby zobaczyć więcej informacji