Absolwentka Europejskiej Akademii Sztuk w Warszawie, dyplom z wyróżnieniem w pracowni prof. Juliana Pałki. Zajmuje się malarstwem zarówno olejnym, jak i akrylowym oraz rysunkiem. Swoje obrazy prezentowała m.in. w Towarzystwie Przyjaciół Sztuk Pięknych i w Galerii Prezydenta Miasta Warszawy.

30
Magdalena RYTEL-WIERZBICKA (ur. 1976)

Wieczór na Złotej, 2022

akryl, płótno, szlagmetal , średnica 60 cm

Zobacz katalog

Galeria Stalowa

Aukcja Galerii STALOWA

23.06.2026

14:00

Cena wywoławcza: 3 400 zł

Absolwentka Europejskiej Akademii Sztuk w Warszawie, dyplom z wyróżnieniem w pracowni prof. Juliana Pałki. Zajmuje się malarstwem zarówno olejnym, jak i akrylowym oraz rysunkiem. Swoje obrazy prezentowała m.in. w Towarzystwie Przyjaciół Sztuk Pięknych i w Galerii Prezydenta Miasta Warszawy.