Jest absolwentem Wydziału Malarstwa ASP w Warszawie. Dyplom w pracowni prof. Leona Tarasewicza obronił w 1999 roku z wynikiem bardzo dobrym z wyróżnieniem, aneks do dyplomu obronił w Pracowni Technologii i Technik Malarstwa Ściennego u prof. Edwarda Tarkowskiego. We wcześniejszym okresie studiów pracował pod kierunkiem m. in. prof. prof. Jana Tarasina i Stanisława Baja. Ważnym pedagogiem był dla niego również Jerzy Mierzwiak, prowadzący zajęcia z rysunku i malarstwa w warszawskim liceum plastycznym, które Bartek ukończył w 1994 roku. W latach 1988-89 uczył się w Szkole Sztuk Pięknych w Addis Abebie (Etiopia).
Jest absolwentem Wydziału Malarstwa ASP w Warszawie. Dyplom w pracowni prof. Leona Tarasewicza obronił w 1999 roku z wynikiem bardzo dobrym z wyróżnieniem, aneks do dyplomu obronił w Pracowni Technologii i Technik Malarstwa Ściennego u prof. Edwarda Tarkowskiego. We wcześniejszym okresie studiów pracował pod kierunkiem m. in. prof. prof. Jana Tarasina i Stanisława Baja. Ważnym pedagogiem był dla niego również Jerzy Mierzwiak, prowadzący zajęcia z rysunku i malarstwa w warszawskim liceum plastycznym, które Bartek ukończył w 1994 roku. W latach 1988-89 uczył się w Szkole Sztuk Pięknych w Addis Abebie (Etiopia).